Dominika Košťálová

Dominika Košťálová

Místo narození: České Budějovice
Profese: finalistka České Miss 2016

Související celebrity

Životopis

Václav Havel a Vlasta Burian jsou neoblíbenějšími historickými postavami finalistky soutěže Česká Miss 2016 Dominiky Košťálové, studentky fyzioterapie na Jihočeské univerzitě.

Světlovlasá Dominika Košťálová se do finále soutěže Česká Miss 2016 dostala ve svých 22 letech. Mezi její koníčky patří zpěv, cestování, četba, sport, a to konkrétně závodní fitness aerobik. „Jsem neustále v dobré náladě a mám smysl pro humor. Možná jsem ale až příliš naivní. Mým vzorem v rodině je moje maminka, která si toho hodně prožila a stejně je pořád silnou osobností, která neztratila chuť do života. Z oblasti modelingu obdivuji Taťánu Kuchařovou pro její vnitřní krásu a schopnost pomáhat ostatním,“ svěřila se Dominika Košťálová.

ČESKÁ MISS 2016

Jak finalistka odpověděla na dotazy o sobě? Od soutěže krásy čeká rozhled, a to proto, že se missky podívají do světa, poznají spoustu zajímavých lidí, zdokonalí se ve znalosti cizích jazykům, naučí se vystupovat na veřejnosti a podívají se na svět z jiné perspektivy. Dominika Košťálová si pochutná nejvíce na italské kuchyni či na zapečených kotletách na smetaně. Její životní krédo zní: "Věř, běž, dokážeš!"

VŠECHNY FINALISTKY ZDE >> 

ČESKÁ MISS 2015

ČESKÁ MISS 2014

ČESKÁ MISS 2013

ČESKÁ MISS 2012

 

Další Modelky

zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Angelika Kostyshynová
Angelika Kostyshynová
zobrazit profil Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová