Pavlína Babůrková | Celebwiki.cz

Pavlína Babůrková

Datum narození: 30. 3. 1973
Místo narození: Nový Bor
Profese: Miss Československa 1992, někdejší modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Pavlína Babůrková se stala Miss Československo 1992. Krátce nato s profesionální kariérou skončila. Provdala se za producenta Petra Kratochvíla.

Poté, co modelka Pavlína Babůrková zvítězila v soutěži krásy Miss Československo 1992, reprezentovala ČR na Miss Europe a získala titul Vicemiss Europe.

PAVLÍNA BABŮRKOVÁ O KONFLIKTU S LUCIÍ BÍLOU

Roku 2013 se Pavlína Babůrková zúčastnila prestižního mezinárodního klání Miss Universe, kde skončila sedmá. Po těchto soutěžích pověsila dráhu profesionální modelky na hřebík.

O PAVLÍNĚ BABŮRKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Pavlína Babůrková se provdala za producenta Petra Kratochvíla, který měl tehdy několikaletý vztah se zpěvačkou Lucií Bílou, a založila modelingovou agenturu.

Následně se Pavlína Babůrková vzhlédla v roli ženy v domácnosti. Čtyři děti - syny Pavla a Petra a dcery Ilonu a Julii - porodila Petru Kratochvílovi. Z předchozího manželství si do vztahu s producentem přivedla syna Jana.

 

 

 

Články o celebritě

Smutná slova Miss Babůrkové: Tohohle bude do smrti litovat… Smutná slova Miss Babůrkové: Tohohle bude do smrti litovat… Krásná Pavlína Babůrková (46) před lety sbalila bývalého partnera Lucie Bílé (53) a šokovala tím nej... číst článek
Lucie Bílá zazdila akci s Misskami! Vyhýbala se ženě, která jí přebrala chlapa? Lucie Bílá zazdila akci s Misskami! Vyhýbala se ženě, která jí přebrala chlapa? Nedávno proběhlo velkolepé setkání českých i československých Miss po třiceti letech. Zazpívat někde... číst článek
Šokující odmítnutí Bílé: Nevydýchala přítomnost milenky? Šokující odmítnutí Bílé: Nevydýchala přítomnost milenky? Nejžhavějším tématem na setkání miss po 30 letech bylo odmítnutí Lucie Bílé (53). Ta na poslední chv... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková