Denisa Mendrejová

Denisa Mendrejová

Datum narození: 2. 8. 1986
Místo narození: Brno
Výška: 174 cm
Profese: Miss Universe SR 2009, modelka, podnikatelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Denisa Mendrejová, Miss Universe Slovenské republiky 2009 a modelka, se nikdy netajila slabostí pro plastiky. Důkazem toho jsou její silikonové pětky.

Ještě předtím, než Denisa Mendrejová získala titul Universe Slovenské republiky 2009 a korunku královny krásy, koketovala s modelingem. Poté přišly další nabídky, a to nejen v oboru.

DENISA MENDREJOVÁ - CO PROPAGOVALA NA MOLU?

Mendrejová po boku Janka Bartošky

Dostala se do užšího výběru na post moderátorky česko-slovenské reality show Talentmánie, jenž byla na TV Nova a TV Markýza vysílaná v roce 2010. Denisa Mendrejová si založila vlastní firmu a zorganizovala soutěž Super Model of the World, jejímž cílem bylo vyhledat dívky věku ve 14 až 21 roků, které by získaly kontrakt s renomovanou agenturou Ford.

Sexy kráska Denisa Mendrejová na sebe opět upozornila na 56. MFF Karlovy, kde se objevila po Janka Bartošky, syna herce a festivalového prezidenta Jiřího Bartošky.

Na červeném koberci atraktivní Denisa Mendrejová, která se může pyšnit, nejen dokonalou postavou, ale i silikonovými pětkami, nestála poprvé. Opakovaně tam byla s kamarádkami.

Denisa Mendrejová má s dědicem milionového impéria, o dvanáct let starším Slavomírem Hatinou jr., dcery Gretu a Hanah. Pár se rozešel v roce 2019. Jejich vztahy nezůstaly dobré. Právě naopak. Na sociální síti dokonce expartnera obvinila z únosu dcer a v dubnu na něj podala trestní oznámení.

O DENISE MENDREJOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S „korunním princem“ karlovarského filmového festivalu Jankem Bartoškou, s nímž se zná již několik let, se Denisa Mendrejová v červenci 2022 objevila jen pár měsíců poté, co se rozešla s přítelem Viktorem.

 

Další Modelky

zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Veronika Kašpárková
Veronika Kašpárková