Iveta Vítová

Datum narození: 14. 5. 1983
Místo narození: Třeboň
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2009
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Vítová, rozená Lutovská, se nejprve stala Miss Model of the World 2007. Dva roky nato zvítězila v soutěži krásy Česká Miss, což nastartovalo její kariéru topmodelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Po na Vyšší odborné škole v Českých Budějovicích studovala obor Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

IVETA VÍTOVÁ O VYHAZOVU SUCHONĚ

Moderovat Vítová začala roku 2012

Má za sebou několik soutěží krásy. Na Miss České republiky 2004 se Iveta Lutovská probojovala mezi finalistky. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Velký úspěch a pozornost jí přinesla Česká Miss 2009, kterou vyhrála. Od té doby se z řadové modelky stala jednou z nejžádanějších v ČR.

Byla tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, která pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České Miss 2009 v talk-show Jana Krause Uvolněte se, prosím.

V srpnu 2012 se Iveta Vítová stala moderátorkou zpráv TV Nova.

Iveta Vítová měla autonehodu

Po hororové noci, kdy se do jejího v bydla dobýval lupič, se Ivetě Vítové 17. listopadu 2022 stala další nepříjemnost - měla bouračku.

O IVETĚ VÍTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Ivety Vítové patří sjíždění řek, sport, cestování a nakupování.

V září 2011 se Iveta Lutovská ani ne po roční známosti provdala za podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu a v roce 2021 syna Matěje. V květnu 2022 moderátorka Blesku prozradila, že se rozvádí.

 

Další Modelky

zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová