Iveta Vítová

Datum narození: 14. 5. 1983
Místo narození: Třeboň
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2009
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Vítová, rozená Lutovská, se nejprve stala Miss Model of the World 2007. Dva roky nato zvítězila v soutěži krásy Česká Miss, což nastartovalo její kariéru topmodelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Po na Vyšší odborné škole v Českých Budějovicích studovala obor Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

IVETA VÍTOVÁ O VYHAZOVU SUCHONĚ

Moderovat Vítová začala roku 2012

Má za sebou několik soutěží krásy. Na Miss České republiky 2004 se Iveta Lutovská probojovala mezi finalistky. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Velký úspěch a pozornost jí přinesla Česká Miss 2009, kterou vyhrála. Od té doby se z řadové modelky stala jednou z nejžádanějších v ČR.

Byla tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, která pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České Miss 2009 v talk-show Jana Krause Uvolněte se, prosím.

V srpnu 2012 se Iveta Vítová stala moderátorkou zpráv TV Nova.

O IVETĚ VÍTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Ivety Vítové patří sjíždění řek, sport, cestování a nakupování.

V září 2011 se Iveta Lutovská ani ne po roční známosti provdala za podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu a v roce 2021 syna Matěje. V květnu 2022 moderátorka Blesku prozradila, že se rozvádí.

 

Články o celebritě

Divočina na závěr mejdanu Novy: Odpadlíci na chodníku a »zalévání« plotu! Divočina na závěr mejdanu Novy: Odpadlíci na chodníku a »zalévání« plotu! Večírek TV Nova byl velkou událostí, jíž se zúčastnila celá řada hvězd této televizní stanice – a vš... číst článek
Hrdý táta Leoš Mareš odhalil pohlaví miminka! Nejdřív ale Mesarošová »mlžila« Hrdý táta Leoš Mareš odhalil pohlaví miminka! Nejdřív ale Mesarošová »mlžila« Moderátor Leoš Mareš (45) se dočkal přírůstku do rodiny a ve čtvrtek novinku oznámil na sociální sít... číst článek
Misska Michaela Štoudková se stala poprvé maminkou! Krásné jméno pro prvorozenou holčičku Misska Michaela Štoudková se stala poprvé maminkou! Krásné jméno pro prvorozenou holčičku Druhá vicemiss z roku 2005 Michaela Štoudková (36) se stala poprvé maminkou! Na svět přivedla holčič... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Terezie Jastrzembská
Terezie Jastrzembská
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Natálie Kočendová
Natálie Kočendová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková