Bohumil Klepl | Celebwiki.cz

Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

O BOHUMILU KLEPLOVI ČTĚTE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

Krotitelka dalmatinů Chantal Poullain: V kůži ďábelské Cruelly de Vil Krotitelka dalmatinů Chantal Poullain: V kůži ďábelské Cruelly de Vil Rudé rty, perlový obojek kolem krku a černobílá paruka. Chantal Poullain (62)musela tentokrát… číst článek
Po 20 dnech nalezený Bob Klepl (60): Skončil u psychiatra! Po 20 dnech nalezený Bob Klepl (60): Skončil u psychiatra! Nezmizel jen tak náhodou! Bob Klepl (60) totiž během třítýdenního nuceného volna, které dostal po… číst článek
12 dní nezvěstný Bob Klepl: Svědectví přátel! Poslední hodiny před zmizením 12 dní nezvěstný Bob Klepl: Svědectví přátel! Poslední hodiny před zmizením Už skoro dva týdny má hluchý mobilní telefon. Po havárii, při které si zlomil tři žebra a propíchl… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Karger
Tomáš Karger
zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Jan Kanyza
Jan Kanyza
zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová
zobrazit profil Lukáš Hlavica
Lukáš Hlavica
zobrazit profil Blanka Bohdanová
Blanka Bohdanová
zobrazit profil Jana Paulová
Jana Paulová
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský