Bohumil Klepl

Datum narození: 31. 3. 1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

O BOHUMILU KLEPLOVI ČTĚTE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

Godla hvězdou StarDance! Dalších 9 slavných soutěžících uvnitř! Godla hvězdou StarDance! Dalších 9 slavných soutěžících uvnitř! Půl roku života budou svá těla ohýbat v rytmu tance, lepit si krvavé puchýře a soutěžit v nejsledova... číst článek
Hodně intimní doznání: Bob Klepl přiznal bizarní sexuální praktiky Hodně intimní doznání: Bob Klepl přiznal bizarní sexuální praktiky Dvaašedesátiletý herec, který se vystřídal v řadě seriálů a trvale jej můžete vidět v divadle Studia... číst článek
Odvážné odhalení Boba Klepla: Přiznal intimnosti s vysavačem! Odvážné odhalení Boba Klepla: Přiznal intimnosti s vysavačem! Jeho přiznanou úchylkou je luxování. Ke svým padesátinám si tak Bob Klepl (62) přál vysavač za 100 t... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petra Jungmanová
Petra Jungmanová
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Casey Affleck
Casey Affleck
zobrazit profil Igor Bareš
Igor Bareš
zobrazit profil Anna Stropnická
Anna Stropnická
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Štěpán Benoni
Štěpán Benoni
zobrazit profil Lucie Šteflová
Lucie Šteflová