Milan Peroutka | Celebwiki.cz

Milan Peroutka

Datum narození: 24. 3. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Peroutka je u moře s „Bondgirl“? Neuhodnete, kdo je ta sexy dáma v bikinách! Peroutka je u moře s „Bondgirl“? Neuhodnete, kdo je ta sexy dáma v bikinách! Mladý zpěvák Milan Peroutka (30), který si v těchto dnech užívá po operaci kolene zasloužený relax n... číst článek
Peroutka ukázal mámu v plavkách: Je celkem hratelná... Peroutka ukázal mámu v plavkách: Je celkem hratelná... U moře dovádí se štíhlou blondýnkou vystupující z vln jako Bond girl. Nejde však o nový objev Milana... číst článek
Neskutečná proměna youtuberky Shopaholic Nicol! Co jí pomohlo zbavit se kil navíc? Neskutečná proměna youtuberky Shopaholic Nicol! Co jí pomohlo zbavit se kil navíc? Nikola Čechová (30), sympatická moderátorka Snídaně s Novou, se odhodlala „vystoupit ze své komfortn... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Johana Matoušková
Johana Matoušková
zobrazit profil Aťka Janoušková
Aťka Janoušková
zobrazit profil Lilian Malkina
Lilian Malkina
zobrazit profil Michael Douglas
Michael Douglas
zobrazit profil Hedy Lamarr
Hedy Lamarr
zobrazit profil Jiří Lábus
Jiří Lábus
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková