Milan Peroutka | Celebwiki.cz

Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou Moderátoři Snídaně s Novou Milan Peroutka (29) a Nikola Čechová (29) do Rudolfina přišli společně,… číst článek
Loučení s Havlovým kancléřem Lubošem Dobrovským (†87): Odmítl poctu od Babiše! Loučení s Havlovým kancléřem Lubošem Dobrovským (†87): Odmítl poctu od Babiše! Zaplněné strašnické krematorium. Tak se včera loučili s exministrem obrany a někdejším kancléřem… číst článek
Děsivý zážitek Evy Holubové: Scéna jako z hororu, dobýval se na ni ožrala! Děsivý zážitek Evy Holubové: Scéna jako z hororu, dobýval se na ni ožrala! Tak tohle byl zážitek, který si herečka Eva Holubová (60) jistě nebude ráda připomínat! Prožila si… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe
zobrazit profil Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
zobrazit profil Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
zobrazit profil Jaromír Dulava
Jaromír Dulava
zobrazit profil Ester Geislerová
Ester Geislerová
zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi