Milan Peroutka | Celebwiki.cz

Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Pozor, citlivý obsah! Hvězda Ordinace ukázala krvavý zázrak z Afriky, instagram před ním varuje Pozor, citlivý obsah! Hvězda Ordinace ukázala krvavý zázrak z Afriky, instagram před ním varuje Herec a zpěvák Milan Peroutka (29) odletěl do afrického Malawi jako ambasador jedné charitativní… číst článek
Afterparty filmu LOVEní: Prachařová líbala Geislerovou, Prachař se věnoval komičce Evelyn Afterparty filmu LOVEní: Prachařová líbala Geislerovou, Prachař se věnoval komičce Evelyn Slavnostní premiéru LOVEní, kde v hlavní roli hraje Jakub Prachař (34), si nenechala ujít jeho manželka… číst článek
Rozverná Ester Geislerová na premiéře: Točili se kolem ní ženáči Prachař i Janák! Rozverná Ester Geislerová na premiéře: Točili se kolem ní ženáči Prachař i Janák! Jak na plátně, tak i ve skutečnosti?! Na premiéře filmu LOVEní šla Ester Geislerová (35) podobně… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
zobrazit profil Simona Chytrová
Simona Chytrová
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl
zobrazit profil Miroslav Krobot
Miroslav Krobot
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Aleš Kubát
Aleš Kubát