Milan Peroutka | Celebwiki.cz

Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Hvězda Ordinace Honza Hájek bojuje s epilepsií: PŘEPISUJÍ DĚJ CELÉ ORDINACE! Hvězda Ordinace Honza Hájek bojuje s epilepsií: PŘEPISUJÍ DĚJ CELÉ ORDINACE! Těžký epileptický záchvat přímo na place! Představitel doktora Sekory ze seriálové Ordinace Honza… číst článek
Hvězdy Novy strachy bez sebe: Oběd 50 metrů nad zemí se neobešel bez alkoholu! Hvězdy Novy strachy bez sebe: Oběd 50 metrů nad zemí se neobešel bez alkoholu! Na pozdní oběd přímo do oblak se vydaly známé tváře TV Nova. Většině až na místě došlo, že 50 metrů… číst článek
Moderátor Snídaně s Novou náhle otočil! Se starým Milanem končím, vzkazuje Peroutka Moderátor Snídaně s Novou náhle otočil! Se starým Milanem končím, vzkazuje Peroutka Po dlouhých sedmi měsících se zpěvák a moderátor Milan Peroutka (29) rozhodl dát vale firmě zabývající… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Petra Hřebíčková
Petra Hřebíčková
zobrazit profil Jan Budař
Jan Budař
zobrazit profil Rudolf Hrušínský nejml.
Rudolf Hrušínský nejml.
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Václav Jílek
Václav Jílek
zobrazit profil Štěpánka Fingerhutová
Štěpánka Fingerhutová