Martin Dejdar

Datum narození: 11. 3. 1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Zdeněk Godla: Před StarDance musel do nemocnice Zdeněk Godla: Před StarDance musel do nemocnice Na včerejší StarDance nešel Zdeněk Godla (46) vůbec v dobré náladě. Má totiž v nemocnici vnoučka a o... číst článek
Leichtová teskní po Comebacku: Zlaté časy skončily? Leichtová teskní po Comebacku: Zlaté časy skončily? Než ji diváci mohli před více než deseti lety začít vídat v komediálním sitcomu Comeback, zazářila h... číst článek
Slavnostní premiéra muzikálu Děti ráje: Přišla Bohdalová, Pomeje, Janeček a mnoho dalších! Slavnostní premiéra muzikálu Děti ráje: Přišla Bohdalová, Pomeje, Janeček a mnoho dalších! Téměř s ročním zpožděním se konečně diváci dočkali premiéry muzikálu Děti ráje, který byl oceněn Cen... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Lewandowská
Simona Lewandowská
zobrazit profil David  Vobořil
David Vobořil
zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Martin Huba
Martin Huba
zobrazit profil Milan Kňažko
Milan Kňažko
zobrazit profil Lenka Janíková
Lenka Janíková
zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová