Martin Dejdar | Celebwiki.cz

Martin Dejdar

Datum narození: 11. 3. 1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

MEGA ZMĚNY ve Specialistech: Nezůstal kámen na kameni MEGA ZMĚNY ve Specialistech: Nezůstal kámen na kameni Objevili se už v premiérovém díle 27. ledna. Jenže v ateliérech Specialistů se kvůli koronaviru neza... číst článek
Drogami poznamenaná sestra Jiřího Korna Yvetta (58): Přišla o vlasy jako brácha! Drogami poznamenaná sestra Jiřího Korna Yvetta (58): Přišla o vlasy jako brácha! Slezly jí sice všechny vlasy, avšak po 34 letech dostala opět velkou roli! V právě natáčeném mysteri... číst článek
Podzimní plány na Nově: Nezůstane tam kámen na kameni? Podzimní plány na Nově: Nezůstane tam kámen na kameni? Diváky novácké show Tvoje tvář má známý hlas překvapily zprávy o velkých změnách ohledně moderátora ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Mayim Bialik
Mayim Bialik
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský
zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková
zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Stevie Ryan
Stevie Ryan
zobrazit profil Martha Issová
Martha Issová