Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Nahá Alice Bendová: Sex s Dejdarem v poutech! Nahá Alice Bendová: Sex s Dejdarem v poutech! Nemá se za co stydět a režiséři toho rádi využívají. Hned první natáčecí den nového seriálu Kameňák… číst článek
Nový seriál Kameňák na Nově: Kladivo na stres a stovky vtipů Nový seriál Kameňák na Nově: Kladivo na stres a stovky vtipů Nový seriál Kameňák hodlá stavět na osvědčeném modelu, který nastolily už předchozí filmy: stovky… číst článek
Nejpůvabnější ženou večera se stala manželka Martina Dejdara! A ten dekolt... Nejpůvabnější ženou večera se stala manželka Martina Dejdara! A ten dekolt... Na Česko Slovenském plese patřila Daniela Dejdarová mezi nejpůvabnější a nejlépe oblečené ženy večera.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Matěj Anděl
Matěj Anděl
zobrazit profil Libuše Šafránková
Libuše Šafránková
zobrazit profil Pavel Sedláček
Pavel Sedláček
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
zobrazit profil Vladimír Ráž
Vladimír Ráž