Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Ani Dejdar není dokonalý! Ostrý jazyk Jany Postlerové: Ani Dejdar není dokonalý! Televize Barrandov rozjela novou sérii pořadu Nikdo není dokonalý. Místo Jiřího Krampola (80) se… číst článek
Lucka Vondráčková nečekaně: Velké odhalení z minulosti! Lucka Vondráčková nečekaně: Velké odhalení z minulosti! Přestože v tuto chvíli Lucka Vondráčková (38) nezažívá zrovna nejveselejší životní období, své fanoušky… číst článek
Betka Stanková z Vyprávěj: Nepříjemné zranění v divadle! Betka Stanková z Vyprávěj: Nepříjemné zranění v divadle! Hvězda Vyprávěj Betka Stanková (39) v současnosti září i na divadelních prknech a na jevišti se objevuje… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Stanislava Jachnická
Stanislava Jachnická
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Taťjana Medvecká
Taťjana Medvecká
zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová
zobrazit profil Jan Cina
Jan Cina
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková