Martin Dejdar | Celebwiki.cz

Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Seriál Sever ničí statisícový propad: Drtivá ztráta diváků Mádla a Benoniho! Seriál Sever ničí statisícový propad: Drtivá ztráta diváků Mádla a Benoniho! Seriál Sever, v jehož hlavní roli září duo Jiří Mádl (32) a Štěpán Benoni (35), klesá týden za týdnem… číst článek
Sledovanost show Marta klesá: Je to jen klábosení s kamarády a žádná zábava, stěžují si diváci Sledovanost show Marta klesá: Je to jen klábosení s kamarády a žádná zábava, stěžují si diváci Týden po týdnu je jasné, že talkshow Marty Jandové (45) na TV Prima nebude žádným velkým tahákem.… číst článek
Zlatý důl Ondřeje Sokola: Moderování Tváře mu hodilo neskutečný balík! Zlatý důl Ondřeje Sokola: Moderování Tváře mu hodilo neskutečný balík! Odstartovala již šestá řada oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas, jako tradičně ji uvádí moderátor… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Karel Hynek
Karel Hynek
zobrazit profil Aťka Janoušková
Aťka Janoušková
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Tomáš Juřička
Tomáš Juřička
zobrazit profil Emil Horváth
Emil Horváth
zobrazit profil Vlastina Svátková
Vlastina Svátková