Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

Marek Taclík: Těžká cesta z exekuční pasti. Víme, jaký balík musí platit každý měsíc! Marek Taclík: Těžká cesta z exekuční pasti. Víme, jaký balík musí platit každý měsíc! Je jedním z nejlépe placených českých herců a jen za televizní reklamy vydělal balík. Jenže jak už… číst článek
Heluš z Ordinace Randová přiznala: Taxikář mě vyhodil z auta! Kvůli čemu? Heluš z Ordinace Randová přiznala: Taxikář mě vyhodil z auta! Kvůli čemu? Ve čtyřiceti dostala roli, díky níž se stala hvězdou obrazovek – její šílená Heluš patří v Ordinaci… číst článek
Znovu těhotná Marie Doležalová: Po selfie se smetákem ukázala bříško Znovu těhotná Marie Doležalová: Po selfie se smetákem ukázala bříško Marie Doležalová (32) před několika dny na sociální síti ohlásila, že je podruhé těhotná. Rostoucí… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Denzel Washington
Denzel Washington
zobrazit profil Barbora Jánová
Barbora Jánová
zobrazit profil Jiří Laštovka
Jiří Laštovka
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Martin Myšička
Martin Myšička
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Jiří Štrébl
Jiří Štrébl