Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

Pachlová našla zastání u Doležalové: NECHUTNÉ ATAKY! Pachlová našla zastání u Doležalové: NECHUTNÉ ATAKY! Malvínu Pachlovou (30), která si užívá požehnaný stav, okolí nešetří. Právě teď začala chápat, proč ... číst článek
Těhotná hvězda Ulice Pachlová už toho má dost: Jak to mohou vypustit z pusy?! Těhotná hvězda Ulice Pachlová už toho má dost: Jak to mohou vypustit z pusy?! Půvabná světlovláska Malvína Pachlová (30) nebude patřit mezi ženy, co na sociálních sítích jásají, ... číst článek
Láska kvete i ve StarDance: 4 páry, mezi nimiž to zajiskřilo na parketu!  Láska kvete i ve StarDance: 4 páry, mezi nimiž to zajiskřilo na parketu! Taneční show StarDance sblížila některé páry natolik, že se do sebe zamilovaly... i když ne všechny ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Oldřich Navrátil
Oldřich Navrátil
zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Rostislav Novák starší
Rostislav Novák starší
zobrazit profil Lenka Vlasáková
Lenka Vlasáková
zobrazit profil Jana Stryková
Jana Stryková