Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

To byl fofr! Ve StarDance nahradí Ondera tenhle sympaťák To byl fofr! Ve StarDance nahradí Ondera tenhle sympaťák Česká televize potvrdila odchod tanečníka Jana Ondera. Ten končí na pozici šéfa choreografie a už za... číst článek
StarDance už má náhradu za Ondera! „Flek“ mu zabral tanečník biožínky Doležalové StarDance už má náhradu za Ondera! „Flek“ mu zabral tanečník biožínky Doležalové Začátkem týdne vyplulo na povrch, že tanečník a choreograf Jan Onder (34) po čtyřech letech končí ve... číst článek
S kočárkem ji nepotkáte! Dvojnásobná máma Doležalová »nutí« nošení v šátku S kočárkem ji nepotkáte! Dvojnásobná máma Doležalová »nutí« nošení v šátku O tom, že je herečka Marie Doležalová (33) benevolentní biožínkou, s oblibou hovoří i ona samotná. N... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Radvít Novák
Radvít Novák
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Alena Doláková
Alena Doláková
zobrazit profil Lukáš Latinák
Lukáš Latinák
zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný
zobrazit profil Robert Urban
Robert Urban
zobrazit profil Zuzana Stavná
Zuzana Stavná