Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

Podruhé těhotná Krejčíková z Ulice vytasila břicho! Přiznala zdravotní potíže Podruhé těhotná Krejčíková z Ulice vytasila břicho! Přiznala zdravotní potíže Druhé kolo baby boomu českých krásek je tu! Druhé miminko čeká nejen moderátorka Gabriela Lašková (3... číst článek
Těhotná Marie Doležalová: Lidé se děsí při pohledu na její břicho! Těhotná Marie Doležalová: Lidé se děsí při pohledu na její břicho! Už na jaře se stane herečka Maruška Doležalová (33) dvojnásobnou maminkou. Dcerka Alfréda tak bude m... číst článek
Jubilejní udílení Cen české filmové kritiky: Hanuš moderuje za dva! Proč Polívková vycouvala? Jubilejní udílení Cen české filmové kritiky: Hanuš moderuje za dva! Proč Polívková vycouvala? Ve dvou se to lépe táhne, a i Ceny české filmové kritiky měly mít původně dva moderátory, herce Annu... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kelly Preston
Kelly Preston
zobrazit profil Benedict Cumberbatch
Benedict Cumberbatch
zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Emilia Clarke
Emilia Clarke
zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Václav Glazar
Václav Glazar