Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006 PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006 V jedenácti řadách StarDance tančilo 98 mediálně známých osobností. Ve finálových kolech soutěže vál... číst článek
Tomáš Klus po nečekané ráně: Musím začít znovu! Tomáš Klus po nečekané ráně: Musím začít znovu! Zpěvák Tomáš Klus (36) má obrovskou smůlu! Podle všeho ho šikovní hackeři připravili o YouTube kanál... číst článek
Dvojnásobná máma Doležalová alias Saša z Comebacku: Po svátcích se „totálně složila“! Dvojnásobná máma Doležalová alias Saša z Comebacku: Po svátcích se „totálně složila“! O tom, že mateřství není žádný med, ví svoje i herečka Marie Doležalová (35). Snaha skloubit péči o ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Robert  Englund
Robert Englund
zobrazit profil George Clooney
George Clooney
zobrazit profil Johnny Depp
Johnny Depp
zobrazit profil Anastasia Hagen
Anastasia Hagen
zobrazit profil Igor Bareš
Igor Bareš
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling