Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

Cinův partner a král kotrmelců Petr Vančura: Prodává svůj pád! Cinův partner a král kotrmelců Petr Vančura: Prodává svůj pád! Umí si udělat legraci sám ze sebe. A ještě to dokáže prodat! Komik Petr Vančura (34), který už podruhé… číst článek
To je šok! Hvězda, která byla pilířem StarDance, oznámila konec To je šok! Hvězda, která byla pilířem StarDance, oznámila konec „Když jsem nevyhrál s Pavlou, tak už s nikým," žertuje tanečník Marek Dědík (35), který se dle svých… číst článek
Kamila Špráchalová a Marek Dědík zvažují změnu profese! Kamila Špráchalová a Marek Dědík zvažují změnu profese! Současní čeští autoři by se měli mít na pozoru, vstoupit do dosud nezmapovaných vod literatury se… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vladimír Čech
Vladimír Čech
zobrazit profil Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová
zobrazit profil Miluše  Bittnerová
Miluše Bittnerová
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Zuzana Čapková
Zuzana Čapková
zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček