Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

Ondřej Havel z Ulice: Bude z něj táta! Ondřej Havel z Ulice: Bude z něj táta! Herec a moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel (29), známý také jako Jirka Hložánek z nekonečného se... číst článek
PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006. Bude show pokračovat i příští rok? PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006. Bude show pokračovat i příští rok? Ve dvanácti řadách StarDance tančilo 108 mediálně známých osobností. Ve finálových kolech soutěže vá... číst článek
Láska ve StarDance: Jiskření nepřehlédne slepý, on je však ženatý Láska ve StarDance: Jiskření nepřehlédne slepý, on je však ženatý Upřené pohledy, nesmělé úsměvy, doteky, kdy jen to jde. Mezi Darijou Pavlovičovou a tanečníkem Domin... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zora Jandová
Zora Jandová
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
zobrazit profil Jiří Klem
Jiří Klem
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Stephen Moyer
Stephen Moyer
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková