Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu. V březnu 2020 se páru narodil syn Rudolf.

 

Články o celebritě

Návrat ke kořenům: Marie Doležalová zase jako Saša z Comebacku! Návrat ke kořenům: Marie Doležalová zase jako Saša z Comebacku! Půvabná herečka Marie Doležalová (33) se do srdcí svých fanoušků zapsala nejenom díky své výhře v ta... číst článek
Tamara Klusová se fanouškům pochlubila novým šatníkem: A bylo zle! Tamara Klusová se fanouškům pochlubila novým šatníkem: A bylo zle! Manželka zpěváka Tomáše Kluse (34) Tamara (32) si v rámci barteru pořídila několik nových kousků do ... číst článek
SuperStar je zase super jedničkou nedělního večera! Kdo jí dal málem na frak? SuperStar je zase super jedničkou nedělního večera! Kdo jí dal málem na frak? V nedělní večer to byl souboj televizních stanic více než vyrovnaný! Nejsledovanějším nedělním pořad... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Martin Trnavský
Martin Trnavský
zobrazit profil Veronika Kubařová
Veronika Kubařová
zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Peter Dinklage
Peter Dinklage
zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Arley Jover
Arley Jover