Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

StarDance očima bookmakerů: Na koho vsází odborníci? StarDance očima bookmakerů: Na koho vsází odborníci? Dnes večer začíná na České televizi jubilejní desátý ročník populární taneční soutěže StarDance …když… číst článek
Doležalová a Zelinka: Žhavé objetí na Titaniku! Doležalová a Zelinka: Žhavé objetí na Titaniku! Rok po porodu dcerky Alfrédy má vítězka StarDance Marie Doležalová (32) postavu jako proutek. Se… číst článek
Biožínka Marie Doležalová si naběhla: Drahé, a přitom jako ze sekáče, míní fanynky Biožínka Marie Doležalová si naběhla: Drahé, a přitom jako ze sekáče, míní fanynky Myslí to dobře. To nepochybně. Jenže si zřejmě neuvědomuje, že její finanční možnosti jsou o dost… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Petra Hřebíčková
Petra Hřebíčková
zobrazit profil Jan Budař
Jan Budař
zobrazit profil Rudolf Hrušínský nejml.
Rudolf Hrušínský nejml.
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Václav Jílek
Václav Jílek
zobrazit profil Štěpánka Fingerhutová
Štěpánka Fingerhutová