Marie Doležalová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

Rybář Vágner a tanečnice Míša: VELKÁ LÁSKA ZE STARDANCE! Rybář Vágner a tanečnice Míša: VELKÁ LÁSKA ZE STARDANCE! Tak přece jen?! Mezi bronzovým finalistou StarDance Jakubem Vágnerem (37) a jeho tanečnicí Michaelou… číst článek
Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Kdykoli Jakub Vágner (37) tančí s Michaelou Novákovou (25), nejeden divák si říká, že tihle dva spolu… číst článek
Diváci nekompromisně vyřadili ze StarDance Kovyho! Modlil jsem se za to, přiznal youtuber Diváci nekompromisně vyřadili ze StarDance Kovyho! Modlil jsem se za to, přiznal youtuber Oblíbená taneční soutěž StarDance ...když hvězdy tančí pomalu, ale jistě míří do finále. Sobotní… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Lilian Sarah Fischerová
Lilian Sarah Fischerová
zobrazit profil Dominika Býmová
Dominika Býmová
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková