Hanka Kynychová | Celebwiki.cz

Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Problémy Hanky Kynychové: Moje tělo to nechce Problémy Hanky Kynychové: Moje tělo to nechce Hana Kynychová (51) je známá tím, že o sebe ráda dbá a zajímá se o svůj vzhled. Občas se však stane,… číst článek
Rozvod Prachařových: Agáta nemá peníze a řeší bydlení! Komu zůstane dům? Rozvod Prachařových: Agáta nemá peníze a řeší bydlení! Komu zůstane dům? Je už téměř jisté, že rozvodu Agáty (34) a Jakuba (36) Prachařových už nic nestojí v cestě. Vlastně… číst článek
V posteli mám pořádného chlapáka, hlásí Jitka Asterová (59)! Ale má to háček V posteli mám pořádného chlapáka, hlásí Jitka Asterová (59)! Ale má to háček Už je to nějaký pátek, co se herečka Jitka Asterová (59) rozešla s přítelem. Od té doby tvrdí, že… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Pavel Nečas
Pavel Nečas
zobrazit profil Kristýna Podzimková
Kristýna Podzimková
zobrazit profil Radim Hladík
Radim Hladík
zobrazit profil Alexander Choupenitch
Alexander Choupenitch
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková
zobrazit profil Miriam Kantorková
Miriam Kantorková