Hanka Kynychová | Celebwiki.cz

Hanka Kynychová

Datum narození: 10. 4. 1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Velikonoce českých celebrit: Karanténní výzdoba Prachařové i Absolonové! Velikonoce českých celebrit: Karanténní výzdoba Prachařové i Absolonové! Kraslice, pomlázky, mazance… Letošní Velikonoce budou rozhodně jiné, než jak jsme na ně z posledních... číst článek
Cvičitelka Kynychová popsala hrůzné chvíle: Strach o život svých dcer! Cvičitelka Kynychová popsala hrůzné chvíle: Strach o život svých dcer! Hanka Kynychová (51) popsala okamžiky, které děsí snad každou nastávající maminku. Známá cvičitelka ... číst článek
Cvičitelka Kynychová: Vánoce každý rok komplikuje synova (21) nemoc Cvičitelka Kynychová: Vánoce každý rok komplikuje synova (21) nemoc Hvězda fitness komunity Hanka Kynychová (51) je nejen ženou s atraktivními křivkami, ale také trojná... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Kamila Moučková
Kamila Moučková
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Martin Konvička
Martin Konvička
zobrazit profil Petra Polnišová
Petra Polnišová
zobrazit profil Jitka Kocurová
Jitka Kocurová