Hanka Kynychová | Celebwiki.cz

Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Hanka Kynychová terčem jízlivých fanoušků: Za fotku nahoře bez! Hanka Kynychová terčem jízlivých fanoušků: Za fotku nahoře bez! Cvičitelku Hanku Kynychovou (51) nezajímá ze sportů pouze fitness, ale nyní se pořádně obula i do… číst článek
Moderátor Divošek Vojnar rok po rozchodu: Svatba a další dítě! Moderátor Divošek Vojnar rok po rozchodu: Svatba a další dítě! Moderátor Petr Vojnar (43) se před rokem rozešel s Andreou, s níž má syna Sebastiana (3). Už několik… číst článek
Cvičitelka Hanka Kynychová: Sexy i po padesátce! Cvičitelka Hanka Kynychová: Sexy i po padesátce! Cvičení se opravdu vyplácí! Přestože instruktorka fitness Hanka Kynychová oslavila loni padesátku,… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Meghan Markle
Meghan Markle
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Milan Cais
Milan Cais
zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Milan Pilar
Milan Pilar