Hanka Kynychová | Celebwiki.cz

Hanka Kynychová

Datum narození: 10. 4. 1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Cvičitelka Hanka Kynychová: Cvičení není jen pohybu, ale i oblečení! V tomhle ve fitku zazáříte Cvičitelka Hanka Kynychová: Cvičení není jen pohybu, ale i oblečení! V tomhle ve fitku zazáříte Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová představila světu svoji již druhou kolekci sportovního ... číst článek
Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou! Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou! Dcera Betynka v září oslavila rok a Miluška Bittnerová (42) přiznává, že se teprve teď její tělo pom... číst článek
Heidi Janků už není jako lunt? Posteskla si, že se »projedla« do velikosti L! Heidi Janků už není jako lunt? Posteskla si, že se »projedla« do velikosti L! Celý život si držela váhu okolo 55 kil a oblékala oblečení velikosti S, ale s tím je teď konec. Zpěv... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil David Stypka
David Stypka
zobrazit profil Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová
zobrazit profil Ulrich Thein
Ulrich Thein
zobrazit profil Radúz Mácha
Radúz Mácha
zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Michal Janek
Michal Janek
zobrazit profil Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová