Hanka Kynychová

Datum narození: 10. 4. 1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová, majitelka Fitness clubu Hanky Kynychové a autorka edice Hejbejse, se zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Sportu se Hanka Kynychová začala věnovat již v dětství. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Založila Nadační fond Hanky Kynychové

V roce 1999 Hanka Kynychová dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela Fitness clubu Hanky Kynychové a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů. Nasala edici Hejbejse.

Je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Hanka Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Kynychovou tři roky týral expartner

 V roce 2016 se Hanka Kynychová zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

O HANCE KYNYCHOVÉ ČTĚTE ZDE >>

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti - syna Filipa (*1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (*2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

 

 

Články o celebritě

Česko už zná vítěze soutěže Muž roku 2023! Česko už zná vítěze soutěže Muž roku 2023! Dvanáct urostlých fešáků svedlo klání o titul Muž roku v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka, sl... číst článek
Erotické dusno na Muži roku: Mezi svalovci i Schillerová a Žilková, vítěz žije s maminkou Erotické dusno na Muži roku: Mezi svalovci i Schillerová a Žilková, vítěz žije s maminkou Studuje dvě vysoké školy, nepije alkohol a bydlí u maminky! Novým mužem roku 2023 se stal student Fr... číst článek
Venkovská domácí idyla Hanky Kynychové: Zásadní splňuje, jedna věc ale cvičitelce chybí… Venkovská domácí idyla Hanky Kynychové: Zásadní splňuje, jedna věc ale cvičitelce chybí… Je to něco málo přes rok, co se Hanka Kynychová (55) rozhodla přestěhovat. Cvičitelka s rodinou se s... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil Martin Bursík
Martin Bursík
zobrazit profil Daniel Tůma
Daniel Tůma
zobrazit profil Věra Jourová
Věra Jourová
zobrazit profil Jiří Raška
Jiří Raška
zobrazit profil Vica Kerekes
Vica Kerekes
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Bohumil Šimek
Bohumil Šimek