Hanka Kynychová

Datum narození: 10. 4. 1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová, majitelka Fitness clubu Hanky Kynychové a autorka edice Hejbejse, se zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Sportu se Hanka Kynychová začala věnovat již v dětství. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Založila Nadační fond Hanky Kynychové

V roce 1999 Hanka Kynychová dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela Fitness clubu Hanky Kynychové a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů. Nasala edici Hejbejse.

Je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Hanka Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Kynychovou tři roky týral expartner

 V roce 2016 se Hanka Kynychová zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

O HANCE KYNYCHOVÉ ČTĚTE ZDE >>

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti - syna Filipa (*1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (*2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

 

 

Články o celebritě

Krásky Pořízková, Rolins, Benešová a spol.: SEXY PADESÁTKY! Krásky Pořízková, Rolins, Benešová a spol.: SEXY PADESÁTKY! Nikdo by jim jejich věk nehádal! Spojuje je mladistvý vzhled a životní elán, recept má ale každá z n... číst článek
Dvojnásobná maminka Jitka Boho: Syna (2 měsíce) se přítel bál! Jak to bude se svatbou? Dvojnásobná maminka Jitka Boho: Syna (2 měsíce) se přítel bál! Jak to bude se svatbou? 10. listopadu přivedla někdejší královna krásy Jitka Boho (31) na svět své druhé dítě, syna Tadeáše.... číst článek
Sexy cvičitelka Hanka Kynychová má plán: Krásné dcery (15) převezmou žezlo! Sexy cvičitelka Hanka Kynychová má plán: Krásné dcery (15) převezmou žezlo! Z roztomilých dvojčat Hanky Kynychové (54) vyrostly půvabné slečny. Čerstvé patnáctky Alexandra a So... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Mikuláš  II.
Mikuláš II.
zobrazit profil David Smoljak
David Smoljak
zobrazit profil Jiří Šmejc
Jiří Šmejc
zobrazit profil Margita Balaštíková
Margita Balaštíková
zobrazit profil Alice Stodůlková
Alice Stodůlková
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Kate Middleton
Kate Middleton