Jakub Prachař | Celebwiki.cz

Jakub Prachař

Datum narození: 30. 8. 1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

Pak přišly další problémy a v říjnu 2019 již bylo podle médií jasné, že rozvod je na spadnutí. Jakub Prachař totiž prý sbalil topmodelku, vítězku Elite Model Look 2006 Denisu Dvořákovou. Ale ani s ní mu to nevyšlo.

 

Články o celebritě

Modelka Dvořáková po rozchodu s Prachařem: Řádění nahoře bez a dámská jízda! Modelka Dvořáková po rozchodu s Prachařem: Řádění nahoře bez a dámská jízda! Už nějakou dobu se mluví o tom, že stejně rychle, jak se zamilovali, se Denisa Dvořáková (29) a Jaku... číst článek
Prachař míří po rozchodu k mamince: Chce zhubnout 15 kilo! Prachař míří po rozchodu k mamince: Chce zhubnout 15 kilo! Jedno velké, avšak rychlé stěhování a několik překvapení, v tomto duchu se nesl minulý týden. Jakub ... číst článek
Jakub Prachař po rozchodu bez milenky i manželky: Azyl našel u maminky! Jakub Prachař po rozchodu bez milenky i manželky: Azyl našel u maminky! Sám, o 15 kilo těžší a zjevně bez střechy nad hlavou. Po rozchodu s Denisou Dvořákovou (29) vzal Jak... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Liška
Pavel Liška
zobrazit profil Aleš Kubát
Aleš Kubát
zobrazit profil Ladislav Hampl
Ladislav Hampl
zobrazit profil Jana Nagyová-Pulm
Jana Nagyová-Pulm
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy
zobrazit profil Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
zobrazit profil Matouš Ruml
Matouš Ruml
zobrazit profil Vanda Konečná
Vanda Konečná