Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Agáta Prachařová si poranila nohu: Pracovala i v bolestech Agáta Prachařová si poranila nohu: Pracovala i v bolestech Vytrpěla si své, teď už je ale zase volná. Agáta Prachařová (33) musela nosit ortézu kvůli nepříjemnému… číst článek
Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Modelka Dominika Mesarošová (33) se už před měsícem stala maminkou, teprve nyní ale prozradila jméno… číst článek
Do války Štikových se přimotala Agáta: Ornella s Charlotte opět v ráži! Do války Štikových se přimotala Agáta: Ornella s Charlotte opět v ráži! Drsné slovní přestřelky Moniky Štikové (46) a jejích dvou dcer nejsou nic nového pod sluncem. Ovšem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Stephen Amell
Stephen Amell
zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Petr Rajchert
Petr Rajchert
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff