Jakub Prachař | Celebwiki.cz

Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

Pak přišly další problémy a v říjnu 2019 již bylo podle médií jasné, že rozvod je na spadnutí. Jakub Prachař totiž prý sbalil topmodelku, vítězku Elite Model Look 2006 Denisu Dvořákovou.

 

Články o celebritě

Playboy končí po 66 letech! Které Češky se pro něj svlékly? Playboy končí po 66 letech! Které Češky se pro něj svlékly? Celých 66 let rozdával radost, sex a cenné rady. Četly si v něm celé generace mužů. Nyní časopis… číst článek
Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Museli většinou »zavřít krám«. Ani s nasazením roušek a radikálními kroky české vlády proti nákaze… číst článek
Agáta Prachařová ukázala své zásoby jídla. Jedna věc všechny překvapila! Agáta Prachařová ukázala své zásoby jídla. Jedna věc všechny překvapila! I když v některých obchodech regály zejí prázdnotou, v domácnosti Agáty Prachařové (34) strach z… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Jiří Pecha
Jiří Pecha
zobrazit profil Oldřich Vlach
Oldřich Vlach
zobrazit profil Tomáš Červinek
Tomáš Červinek
zobrazit profil Václav Svoboda
Václav Svoboda
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Anna Linhartová
Anna Linhartová
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová