Jakub Prachař | Celebwiki.cz

Jakub Prachař

Datum narození: 30. 8. 1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

Pak přišly další problémy a v říjnu 2019 již bylo podle médií jasné, že rozvod je na spadnutí. Jakub Prachař totiž prý sbalil topmodelku, vítězku Elite Model Look 2006 Denisu Dvořákovou. Ale ani s ní mu to nevyšlo.

 

Články o celebritě

Prachařová šla s kuží na trh: Takhle to má rád její přítel? Prachařová šla s kuží na trh: Takhle to má rád její přítel? Jak už je u Agáty Prachařové zvykem, svým novým objevem se pochlubila prostřednictvím fotografie na ... číst článek
Agáta oznámila definitivní konec manželství s Prachařem! Šokující reakce Jakuba Agáta oznámila definitivní konec manželství s Prachařem! Šokující reakce Jakuba Oba na konečný verdikt rozvodového soudu čekali jako na smilování. A podle posledního statusu Agáty ... číst článek
Prachařova nádherná expartnerka Dvořáková: Promluvila o chlapech i rodině! Prachařova nádherná expartnerka Dvořáková: Promluvila o chlapech i rodině! Byla jednou vdaná, ale nevyšlo to. Nevyšlo to ale ani v dalších vztazích... Jak to nyní s muži má to... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Janatka
Jakub Janatka
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Veronika Žilková
Veronika Žilková
zobrazit profil Filip Tůma
Filip Tůma
zobrazit profil Robert Finta
Robert Finta
zobrazit profil Blake Lively
Blake Lively
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris