Jakub Prachař | Celebwiki.cz

Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Agátě šlape na paty sestra! Z proměny Kordulky (14) všem spadla brada Agátě šlape na paty sestra! Z proměny Kordulky (14) všem spadla brada Už to není Agáta Prachařová (34), koho fanoušci na sociální síti opěvují, ale její mladší sestra… číst článek
Agáta má o konci manželství jasno: Důkaz přímo před kamerou! Agáta má o konci manželství jasno: Důkaz přímo před kamerou! Modelka a vlastně i moderátorka Agáta (stále ještě) Prachařová (34) už kolem konce manželství s Jakubem… číst článek
 Jakubův vzkaz manželce Agátě: Podtrženo, sečteno? Jakubův vzkaz manželce Agátě: Podtrženo, sečteno? Moderátor a muzikant Jakub Prachař (36) se od chvíle, kdy Agáta (34) ohlásila na sociální síti krizi,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Michał  Żebrowski
Michał Żebrowski
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula
zobrazit profil Teresa May
Teresa May
zobrazit profil Ben Affleck
Ben Affleck
zobrazit profil Jakub Prachař
Jakub Prachař