Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

 

Články o celebritě

Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou V USA proběhlo historicky první finále Miss America bez promenády v plavkách. Tuto disciplínu už… číst článek
Novinka Tátové na tahu se postavila proti Dámě a Královi: Vítězství jí ale uteklo! Novinka Tátové na tahu se postavila proti Dámě a Královi: Vítězství jí ale uteklo! Nový seriál na Primě Tátové na tahu s Jakubem Prachařem (35), který hraje muže z homosexuálního páru,… číst článek
Prachař se líbal s kolegou: Jsme opravdoví chlapi, je to běžná věc, prohlásil Jakub! Prachař se líbal s kolegou: Jsme opravdoví chlapi, je to běžná věc, prohlásil Jakub! Doma má manželku Agátu Prachařovou (33), ale polibky od ní mu evidentně nestačí. Jakub Prachař (35)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Liza Weil
Liza Weil
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Ivan Řezáč
Ivan Řezáč
zobrazit profil Jiří Zahajský
Jiří Zahajský
zobrazit profil Pavel Dytrt
Pavel Dytrt
zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka