Jakub Prachař | Celebwiki.cz

Jakub Prachař

Datum narození: 30.8.1983
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Jakub Prachař jako moderátor pomáhal hledat největší talenty Česka i Slovenska. Ten svůj předvedl poprvé ve třinácti v divadle.

Kvůli práci Jakub Prachař nedokončil  studium na katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Zahrál si tehdy v divadelním představení Maska. Kromě Masky se předvedli i v Kupci benátském, Tristanovi a Isoldě nebo v muzikálu Pronohvězdy. Erotiku si občas užíval také v kapele Nightwork, kde hrál na kytaru. Např. v přítulném hitu Já jsem gay se líbá s frontmanem skupiny Vojtěchem Dykem.

NAHÝ JAKUB PRACHAŘ - ROZHOVOR PRO REXLEX

Velký prostor Jakubu Prachařovi dává hlavně televize, kde moderoval spolu s Martinem Rauschem soutěž Česko Slovensko má talent. Role ztvárnil mj. v seriálech  Vyprávěj, Horákovi, v nekonečné Ulici nebo v Ohnivým kuřeti. Ukázal se i v dramatech Děti noci, Milenci a vrazi či v komedii Sněženky a machři po pětadvaceti letech.

Umění má Jakub Prachař v genech. Hraje jeho otec David Prachař, matka Dana Batulková a hráli i jeho prarodiče. Pokud jde o partnerské vztahy, po rozchodu s Marthou Issovou se zamiloval do bosenské studentky Mirny Silajdzič.

O JAKUBU PRACHAŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2012 Jakub Prachař prožíval milenecké souznění s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si v dubnu 2013 vzal a tak se jeho tchyní stala herečka Veronika Žilková. Zpočátku se mluvilo o zlých vztazích mezi Danou Batulkovou a Agátou Prachařovou. Posléze se i jeho vztah s manželkou Agátou stal problematickým. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

Pak přišly další problémy a v říjnu 2019 již bylo podle médií jasné, že rozvod je na spadnutí. Jakub Prachař totiž prý sbalil topmodelku, vítězku Elite Model Look 2006 Denisu Dvořákovou.

 

Články o celebritě

Prachař po rozchodu s Agátou neztrácí čas: Milenku už seznamuje s rodinou! Prachař po rozchodu s Agátou neztrácí čas: Milenku už seznamuje s rodinou! Tak tohle vypadá opravdu na vážnou známost! Herec Jakub Prachař (36), ačkoliv ještě není rozvedený… číst článek
Agáta utíká od Prachaře i dětí: Kam zmizela s novou láskou?! Agáta utíká od Prachaře i dětí: Kam zmizela s novou láskou?! Ještě nedávno Agáta Prachařová (34), již brzy zase Hanychová, smutnila nad rozpadlým manželstvím,… číst článek
Prachařová jde do sebe: Agátu uklidňuje thajský box! Prachařová jde do sebe: Agátu uklidňuje thajský box! Do kina jde bez popcornu a ráno chodí běhat! Agáta Hanychová (34) vzala novoroční předsevzetí víc… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Kristýna Fuitová Nováková
Kristýna Fuitová Nováková
zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Zdeněk  Žák
Zdeněk Žák
zobrazit profil Emma Watson
Emma Watson
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger