Alena Mudrová

Alena Mudrová

Datum narození: 21. 9. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Alena Mudrová, sestra Barbory Mudrové, hvězdy Ulice, svou první hlavní roli dostala v epizodě Sama v autě v seriálu Černá sanitka.

K herectví se Alena Mudrová dostala již jako školačka, kdy se věnovala také tanci a sportovní gymnastice. Studovala Pražskou konzervatoř stejně jako její jednovaječné dvojče Barbora. Sestry se před kamerou poprvé objevily v cyklu Oběti v díle nazvaném Nevlastní bratr (2006).

Absolvovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Již během studia Alena Mudrová kromě studentských krátkometrážních filmů hrála mj. v seriálu Černá sanitka, v němž ztvárnila hlavní postavu v epizodě Sama v autě.

Dále se Alena Mudrová objevila v seriálech Obchoďák, Svatby v Benátkách či Modrý kód. V Obchoďáku se potkala se svou setrou, stejně jako v televizní pohádce Vodník a Karolínka (2010).

Na filmovém plátně se Alena Mudrová objevila v tragikomedii Ireny Pavláskové Zemský ráj to napohled, v dramatu Vladimíra Michálka Pohádkář nebo v komedii Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku.

Mezi koníčky Aleny Mudrové patří hra na klavír, lyžování či snowboarding.

 

Další Herci

zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Ondřej Brzobohatý Gregor
Ondřej Brzobohatý Gregor
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Charlotte Doubravová
Charlotte Doubravová
zobrazit profil Kristýna Frejová
Kristýna Frejová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Nelly Řehořová
Nelly Řehořová
zobrazit profil Braňo Holiček
Braňo Holiček