Zdeněk Piškula

Datum narození: 25. 6. 1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006 PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006 V jedenácti řadách StarDance tančilo 98 mediálně známých osobností. Ve finálových kolech soutěže vál... číst článek
»Zmrzlíci« na premiéře Grand Prix! Rozjuchaný Taclík, Piškula s doprovodem a tři grácie v kožichu »Zmrzlíci« na premiéře Grand Prix! Rozjuchaný Taclík, Piškula s doprovodem a tři grácie v kožichu Kdo se chtěl zasmát, nenechal si ujít premiéru nového filmu Grand Prix se Štěpánem Kozubem (26) a Kr... číst článek
Krásná mořská víla Veronika Lálová: Před zápřahem zasloužená dovolená! Krásná mořská víla Veronika Lálová: Před zápřahem zasloužená dovolená! Oslňovala nás ve StarDance, teď má pořádně nabitý program. Přesto si Veronika Lálová (30) stihla dop... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Petr Konáš
Petr Konáš
zobrazit profil Barbora Seidlová
Barbora Seidlová
zobrazit profil Milan Šimáček
Milan Šimáček
zobrazit profil František Řehák
František Řehák
zobrazit profil Juraj Bernáth
Juraj Bernáth
zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková
zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší