Zdeněk Piškula

Datum narození: 25. 6. 1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

Sexy tanečnice Veronika Lálová ze StarDance: V Itálii předvedla neskutečné křivky! Sexy tanečnice Veronika Lálová ze StarDance: V Itálii předvedla neskutečné křivky! Svůdná Veronika Lálová (29), která si získala nemalý počet fanoušků nejenom coby tanečnice samby, al... číst článek
Sexy tanečnice Lálová ze StarDance: Rozvlnila i Gardské jezero! Sexy tanečnice Lálová ze StarDance: Rozvlnila i Gardské jezero! Skoro jako slavná socha Malé mořské víly v Kodani vypadá Veronika Lálová (29) na dovolené v Itálii. ... číst článek
Bílé modely očima Iny T.: Morávková ve »stejnokroji sestřičky«, módní dezorientace Lounové a vzor Rottrová Bílé modely očima Iny T.: Morávková ve »stejnokroji sestřičky«, módní dezorientace Lounové a vzor Rottrová Bílé modely vynikají svěžestí, minimalismem a jistou stylovou čistotou. Jsou součástí každé letní se... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vladimír Dlouhý
Vladimír Dlouhý
zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická
zobrazit profil Miley Cyrus
Miley Cyrus
zobrazit profil Kordula Stropnická
Kordula Stropnická