Zdeněk Piškula | Celebwiki.cz

Zdeněk Piškula

Datum narození: 25.6.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

Zdeněk Piškula jako kůl v plotě: Utajený rozchod s hvězdou Ordinace! Zdeněk Piškula jako kůl v plotě: Utajený rozchod s hvězdou Ordinace! Před rokem přišli ruku v ruce na Českého lva, ale letos už se dostavil jen jeden z nich. Herec Zdeněk… číst článek
Proč dcera Asterové Anna Kameníková nechce děti? Je to sobecké, říká Proč dcera Asterové Anna Kameníková nechce děti? Je to sobecké, říká Anna Kameníková (24), která se za svobodna jmenovala Linhartová, je známá svými svéráznými názory… číst článek
Hvězda muzikálů Bartošová v šoku: Zaútočili na ni hackeři! Hvězda muzikálů Bartošová v šoku: Zaútočili na ni hackeři! Muzikálová herečka a zpěvačka Alžběta Bartošová (27) si přála mít hezké Vánoce, ovšem trochu jí je… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Hynek
Karel Hynek
zobrazit profil Sandra Pogodová
Sandra Pogodová
zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka
zobrazit profil Ladislav Chudík
Ladislav Chudík
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Eva Čížkovská
Eva Čížkovská
zobrazit profil Keira  Knightley
Keira Knightley