Zdeněk Piškula | Celebwiki.cz

Zdeněk Piškula

Datum narození: 25.6.1998
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec Zdeněk Piškula se na televizní obrazovce poprvé objevil v retro seriálu ČT Vyprávěj. Do své filmové pohádky Tři bratři si jej vybrali otec a syn Svěrákovi.

Svou první televizní roli – postavu Honzy Dvořáka v oblíbeném seriálu VyprávějZdeněk Piškula dostal v roce 2009, v době, kdy studoval Pražskou konzervatoř. Jeho seriálovými příbuznými ve Vyprávěj byli herci Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Nina Divíšková, David Prachař, Marián Labuda, Mahulena Bočanová či Pavel Trávníček.

ZDENĚK PIŠKULA S PAROŽÍM MEZI NOHAMA

Menší roli dostal Zdeněk Piškula v povídkovém seriálu Škoda lásky (2013) v hlavní roli s mistrem Karlem Gottem. V témže roce natáčel ještě seriály Nevinné lži a Doktoři z Počátků. Rok nato dostal příležitost i ve filmu, společně s Vojtěchem Dykem a Tomášem Klusem ztvárnil jednu z hlavních rolí. Šlo o pohádku režiséra Jana Svěráka a scénáristy Zdeňka Svěráka Tři bratři. Pak následovaly další televizní seriály: Všechny moje lásky, V. I. P. vraždy a Já, Mattoni (2016) režiséra Marka Najbrta. Zde se sešli samí skvělí herci, jako jsou Alois Švehlík, David Švehlík, Josef Abrhám, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Aňa Geislerová, Zuzana Bydžovská, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Josef Polášek, Marek Daniel, Martin Myšička, Norbert Lichý, Matěj Hádek a Hana Vagnerová.

Nadaný Zdeněk Piškula se kamarádí i s prkny, která znamenají svět. Hostoval v divadlech U hasičů, Divadle Minor a Divadle Broadway (muzikál Andílci za školou).

Pohledný herec Zdeněk Piškula chodil s Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen, návrhářkou, blogerkou a jednou z nejodbíranějších youtuberek Česka. Půvabná tmavovláska vyhrála soutěž Blogerka Roku 2014 v kategorii video. Zdeněk Piškula měl vztah také s bledou zrzkou, herečkou Annou Linhartovou, dcerou herečky a moderátorky Jitky Asterové.

 

Články o celebritě

(Ne)slavná premiéra Teroristky: Hlavní hvězda Janžurová chyběla! Nedorazil ani Liška (Ne)slavná premiéra Teroristky: Hlavní hvězda Janžurová chyběla! Nedorazil ani Liška V Bratislavě v pondělí proběhla premiéra nového českého filmu Teroristka. Na akci překvapivě nedorazila… číst článek
Zdeněk Piškula jako kůl v plotě: Utajený rozchod s hvězdou Ordinace! Zdeněk Piškula jako kůl v plotě: Utajený rozchod s hvězdou Ordinace! Před rokem přišli ruku v ruce na Českého lva, ale letos už se dostavil jen jeden z nich. Herec Zdeněk… číst článek
Proč dcera Asterové Anna Kameníková nechce děti? Je to sobecké, říká Proč dcera Asterové Anna Kameníková nechce děti? Je to sobecké, říká Anna Kameníková (24), která se za svobodna jmenovala Linhartová, je známá svými svéráznými názory… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Josef Čáp
Josef Čáp
zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie
zobrazit profil Andrea Kerestéšová Růžičková
Andrea Kerestéšová Růžičková
zobrazit profil Ivana Andrlová
Ivana Andrlová
zobrazit profil Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Jiří Krytinář
Jiří Krytinář