Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7. 12. 1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Pravda o proměně holohlavé Linhartové: Jak se s tím vyrovnal její manžel? Pravda o proměně holohlavé Linhartové: Jak se s tím vyrovnal její manžel? Říká se, že dlouhé vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Pokud to tak je, Anna Kameníková (26), dříve... číst článek
Dcera Jitky Asterové (60) Anna (26) přišla o vlasy! Proč má na hlavě ježka? Dcera Jitky Asterové (60) Anna (26) přišla o vlasy! Proč má na hlavě ježka? Anna Kameníková (26), která se za svobodna jmenovala Linhartová, mění barvu vlasů a účesy pomalu tak... číst článek
Žilková si krátí karanténu poklady z archivu: Slavní spolužáci a stehno Chýlkové! Žilková si krátí karanténu poklady z archivu: Slavní spolužáci a stehno Chýlkové! Herečka Veronika Žilková (58) se pochlubila fotkou z DAMU z roku 1982. A nutno říct, že to byl silný... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Roman Skamene
Roman Skamene
zobrazit profil František Němec
František Němec
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Viktor Zavadil
Viktor Zavadil
zobrazit profil Michal Suchánek
Michal Suchánek
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Monika Horváthová
Monika Horváthová