Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Jitka Asterová (59) přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala! Jitka Asterová (59) přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala! Letos v prosinci oslaví Jitka Asterová (59) už šedesát let. Dle svých slov vypadá na 58, ale my si… číst článek
Asterová o rozchodu Kubišové s Heinem kvůli prachům: Čekala jsem to! Asterová o rozchodu Kubišové s Heinem kvůli prachům: Čekala jsem to! K rozchodu zpěvačky Marty Kubišové (76) se svým dlouholetým manažerem Milanem Heinem (72) se tvrdě… číst článek
Rozkol mezi Kubišovou a Heinem: Asterová si nebere servítky Rozkol mezi Kubišovou a Heinem: Asterová si nebere servítky K rozchodu zpěvačky Marty Kubišové (76) se svým dlouholetým manažerem Milanem Heinem (72)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Hájek
Jan Hájek
zobrazit profil Viktor Zavadil
Viktor Zavadil
zobrazit profil Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
zobrazit profil Zuzana Šavrdová
Zuzana Šavrdová
zobrazit profil Vanda Konečná
Vanda Konečná
zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Jan Teplý
Jan Teplý
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková