Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7. 12. 1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Rakovina Míši Kuklové (51): Vzkazy kolegyní chytí za srdce... Rakovina Míši Kuklové (51): Vzkazy kolegyní chytí za srdce... Jako blesk z čistého nebe přišlo oznámení od Michaely Kuklové (51), že bojuje s rakovinou prsu! O zá... číst článek
Návrhářka StarDance Taťána Kovaříková: Kubařová zničila moje šaty! Návrhářka StarDance Taťána Kovaříková: Kubařová zničila moje šaty! Stíhá oblékat nejen moderátorku Terezu Kostkovou (43), ale i všechny soutěžící StarDance jubilejního... číst článek
Asterová slaví 60: Děti vychovala sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Asterová slaví 60: Děti vychovala sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Jitka Asterová slaví 60! A ač působí vždy vesele a uvolněně, jako by ji nic netrápilo, v jejím život... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Marek Šimon
Marek Šimon
zobrazit profil Kateřina Kornová
Kateřina Kornová
zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Zuzana Geislerová
Zuzana Geislerová
zobrazit profil Aleš Kubát
Aleš Kubát