Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Herečka Asterová má vedlejšák: Neuvěříte, co dělá! Herečka Asterová má vedlejšák: Neuvěříte, co dělá! Přestože život herců se může zdát pohádkový, ne vždy tomu tak je. Příkladem je i Jitka Astresová… číst článek
Zpěvák Pavel Vítek (56): Kvůli lásce ke klukovi poznal bídu i hlad! Zpěvák Pavel Vítek (56): Kvůli lásce ke klukovi poznal bídu i hlad! Rodiče chtěli, aby vystudoval »něco seriózního«. Jenomže Pavla Vítka (56) odmalička lákala hudba… číst článek
Jitka Asterová (59) přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala! Jitka Asterová (59) přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala! Letos v prosinci oslaví Jitka Asterová (59) už šedesát let. Dle svých slov vypadá na 58, ale my si… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eliška Jansová
Eliška Jansová
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková
zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Melissa Rauch
Melissa Rauch
zobrazit profil Igor Bareš
Igor Bareš
zobrazit profil Hana Maciuchová
Hana Maciuchová