Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Asterová slaví 60: Děti vychovala sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Asterová slaví 60: Děti vychovala sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Jitka Asterová slaví 60! A ač působí vždy vesele a uvolněně, jako by ji nic netrápilo, v jejím životě… číst článek
Zpěvačka Marta Kubišová: Soud kvůli penězům? Zpěvačka Marta Kubišová: Soud kvůli penězům? Po svém bývalém manažerovi Milanu Heinovi (73) žádá Marta Kubišová (77) statisíce korun za neproplacené… číst článek
V posteli mám pořádného chlapáka, hlásí Jitka Asterová (59)! Ale má to háček V posteli mám pořádného chlapáka, hlásí Jitka Asterová (59)! Ale má to háček Už je to nějaký pátek, co se herečka Jitka Asterová (59) rozešla s přítelem. Od té doby tvrdí, že… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Halka Třešňáková
Halka Třešňáková
zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
zobrazit profil Marie Švestková
Marie Švestková
zobrazit profil Igor Bareš
Igor Bareš
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Natalia Germani
Natalia Germani