Jitka Asterová

Datum narození: 7. 12. 1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Uslzený Petr Janda na premiéře muzikálu z hitů Olympicu: Co ho nejvíc dojalo? Uslzený Petr Janda na premiéře muzikálu z hitů Olympicu: Co ho nejvíc dojalo? Konečně se pánové z kapely Olympic dočkali. Divadlem Broadway se rozezněly jejich největší pecky v m... číst článek
Kohák na párty s Pawlowskou: Tajná láska?! Kohák na párty s Pawlowskou: Tajná láska?! Kde je Halina Pawlowská (67), tam je o zábavu postaráno. A o to víc, když si na křest své nové knihy... číst článek
Jitka Asterová o Slezáčkovi: Chtěla jsem ho poznat blíž, ale on nechtěl Jitka Asterová o Slezáčkovi: Chtěla jsem ho poznat blíž, ale on nechtěl Jitka Asterová se Blesku svěřila, že byly doby, kdy chtěla poznat Bořka Slezáčka blíž, ale on její z... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Vejvodová
Anna Vejvodová
zobrazit profil Magdaléna Zimová
Magdaléna Zimová
zobrazit profil Emilia Clarke
Emilia Clarke
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Ivo Pešák
Ivo Pešák
zobrazit profil Jakub Nvota
Jakub Nvota
zobrazit profil Eva Horská
Eva Horská
zobrazit profil John Travolta
John Travolta