Jitka Asterová

Datum narození: 7. 12. 1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Finková a Pogodová přišly o práci v rádiu! Byly prý moc prostořeké Finková a Pogodová přišly o práci v rádiu! Byly prý moc prostořeké Polední sirény v podání – Linda Finková (54), Sandra Pogodová (47) a Jitka Asterová (62) rok bavily ... číst článek
Ina T. hodnotí květinový atak: Řekni, kde ty kytky jsou? Mišmaš Prachařové a Mottlová na hraně Ina T. hodnotí květinový atak: Řekni, kde ty kytky jsou? Mišmaš Prachařové a Mottlová na hraně Generacemi prověřený vzor patří v módě k nepodléhajícím evergreenům, nosící se každou jarní a letní ... číst článek
Chýlková odtajnila soukromí: Asterová čtyři dny v šoku! Chýlková odtajnila soukromí: Asterová čtyři dny v šoku! Osmapadesátiletá partnerka Jana Krause (68) zavzpomínala na dětství a ukázala pár snímků i kolegyni ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček
zobrazit profil Daniela Bambasová
Daniela Bambasová
zobrazit profil Dana Hlaváčová
Dana Hlaváčová
zobrazit profil Jaroslav Čejka
Jaroslav Čejka
zobrazit profil Petr Vančura
Petr Vančura
zobrazit profil Ondřej Kubina
Ondřej Kubina
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright