Klára Cibulková | Celebwiki.cz
Klára Cibulková

Klára Cibulková

Datum narození: 24.7.1975
Místo narození: Znojmo
Profese: Herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Klára Cibulková je česká herečka, známá především ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Na kontě má ale i další role, kterými se zapsala do srdcí diváků.

Klára Cibulková se sice narodila ve Znojmě, ale vyrostla v Kladně. Už jako malá navštěvovala dramatický kroužek a její zájem přerostl ve studia na DAMU. Hned po studiích nastoupila do souboru CD94 a poté účinkovala ve Švandově divadle. Tady je členkou až do současnosti. Prošla mnoha rolemi klasických děl a poslední dobou je více k vidění v současných hrách, často komediích.

Klára Cibulková se před kameru dostala poprvé v životopisném filmu V erbu lvice, který je dodnes nedoceněný. Mihla se v několika dalších filmech, v seriálu Černí baroni, ale více na sebe upozornila až rolemi ve filmech Město bez dechu, Smrt pedofila, Agentura puzzle, Swingtime, Román pro ženy nebo Habermannův mlýn.

Klára Cibulková se více do povědomí dostala rolí v seriálu Kriminálka Anděl. Z dalších seriálů se pak objevila v Dokonalém světě nebo Světlech z pasáže. Poté se připojila k hereckému týmu Ordinace v Růžové zahradě. 

Klára Cibulková jednu dobu pracovala ve španělské restauraci, a tak se může pochlubit plynulou španělštinou. Když se řekne jméno Klára Cibulková, mnozí si možná vybaví její známější jmenovkyni Vilmu Cibulkovou. Skutečností však je, že spolu nemají nic společného.

Klára Cibulková je vdaná za herce Tomáše PavelkuToho si tajně vzala v červenci 2014. Mají spolu dvě děti – Magdalenu a Matyáše.

 

Články o celebritě

Radim Fiala alias vyléčený alkoholik z Ordinace: Už zase pije! Radim Fiala alias vyléčený alkoholik z Ordinace: Už zase pije!  Představitel vyléčeného notorika MUDr. Petra Hanáka z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě… číst článek
"Pohřeb" Cibulkové v Ordinaci: Drsný vzkaz kolegů "Pohřeb" Cibulkové v Ordinaci: Drsný vzkaz kolegů Pohřeb v přítomnosti největších hvězd Ordinace v růžové zahradě 2 vystrojila televize Kláře Cibulkové… číst článek
Exkluzivní momentky z ORDINACE: Samé srandičky! Exkluzivní momentky z ORDINACE: Samé srandičky! Před kamerou drama, nemoci, hádky, umírání. A mimo záběry? To jsou hvězdy Ordinace v růžové zahradě… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil Martina Randová
Martina Randová
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones
zobrazit profil Sophie Turner
Sophie Turner
zobrazit profil Stephen Moyer
Stephen Moyer
zobrazit profil Dagmar Havlová-Veškrnová
Dagmar Havlová-Veškrnová