Klára Cibulková | Celebwiki.cz
Klára Cibulková

Klára Cibulková

Datum narození: 24.7.1975
Místo narození: Znojmo
Profese: Herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Klára Cibulková je česká herečka, známá především ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Na kontě má ale i další role, kterými se zapsala do srdcí diváků.

Klára Cibulková se sice narodila ve Znojmě, ale vyrostla v Kladně. Už jako malá navštěvovala dramatický kroužek a její zájem přerostl ve studia na DAMU. Hned po studiích nastoupila do souboru CD94 a poté účinkovala ve Švandově divadle. Tady je členkou až do současnosti. Prošla mnoha rolemi klasických děl a poslední dobou je více k vidění v současných hrách, často komediích.

Klára Cibulková se před kameru dostala poprvé v životopisném filmu V erbu lvice, který je dodnes nedoceněný. Mihla se v několika dalších filmech, v seriálu Černí baroni, ale více na sebe upozornila až rolemi ve filmech Město bez dechu, Smrt pedofila, Agentura puzzle, Swingtime, Román pro ženy nebo Habermannův mlýn.

Klára Cibulková se více do povědomí dostala rolí v seriálu Kriminálka Anděl. Z dalších seriálů se pak objevila v Dokonalém světě nebo Světlech z pasáže. Poté se připojila k hereckému týmu Ordinace v Růžové zahradě. 

Klára Cibulková jednu dobu pracovala ve španělské restauraci, a tak se může pochlubit plynulou španělštinou. Když se řekne jméno Klára Cibulková, mnozí si možná vybaví její známější jmenovkyni Vilmu Cibulkovou. Skutečností však je, že spolu nemají nic společného.

Klára Cibulková je vdaná za herce Tomáše PavelkuToho si tajně vzala v červenci 2014. Mají spolu dvě děti – Magdalenu a Matyáše.

 

Články o celebritě

Rok a půl po smrti herce Jaroslava Šmída (†47): Krásné gesto kolegů! Rok a půl po smrti herce Jaroslava Šmída (†47): Krásné gesto kolegů! Co slíbil, to také splnil. Herec Robert Jašków (49) svolal všechny, kteří měli zesnulého kamaráda… číst článek
Velké setkání seriálových nebožtíků: Mrtví z Ordinace ožili v Krejzových! Velké setkání seriálových nebožtíků: Mrtví z Ordinace ožili v Krejzových! Když vaši postavu v seriálu pošlou například do zahraničí, máte stále naději na návrat, pokud ale… číst článek
Seriál Krejzovi: Setkání nebožtíků z Ordinace Seriál Krejzovi: Setkání nebožtíků z Ordinace Smrt v jednom seriálu = naděje na zmrtvýchvstání v druhém! To je případ Kláry Cibulkové (43), která… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Tereza Bebarová
Tereza Bebarová
zobrazit profil Kateřina Hrachovcová-Herčíková
Kateřina Hrachovcová-Herčíková
zobrazit profil Antonio Banderas
Antonio Banderas
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný