Klára Cibulková

Klára Cibulková

Datum narození: 24. 7. 1975
Místo narození: Znojmo
Profese: Herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Klára Cibulková je česká herečka, známá především ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Na kontě má ale i další role, kterými se zapsala do srdcí diváků.

Klára Cibulková se sice narodila ve Znojmě, ale vyrostla v Kladně. Už jako malá navštěvovala dramatický kroužek a její zájem přerostl ve studia na DAMU. Hned po studiích nastoupila do souboru CD94 a poté účinkovala ve Švandově divadle. Tady je členkou až do současnosti. Prošla mnoha rolemi klasických děl a poslední dobou je více k vidění v současných hrách, často komediích.

Klára Cibulková se před kameru dostala poprvé v životopisném filmu V erbu lvice, který je dodnes nedoceněný. Mihla se v několika dalších filmech, v seriálu Černí baroni, ale více na sebe upozornila až rolemi ve filmech Město bez dechu, Smrt pedofila, Agentura puzzle, Swingtime, Román pro ženy nebo Habermannův mlýn.

Klára Cibulková se více do povědomí dostala rolí v seriálu Kriminálka Anděl. Z dalších seriálů se pak objevila v Dokonalém světě nebo Světlech z pasáže. Poté se připojila k hereckému týmu Ordinace v Růžové zahradě. 

Klára Cibulková jednu dobu pracovala ve španělské restauraci, a tak se může pochlubit plynulou španělštinou. Když se řekne jméno Klára Cibulková, mnozí si možná vybaví její známější jmenovkyni Vilmu Cibulkovou. Skutečností však je, že spolu nemají nic společného.

Klára Cibulková je vdaná za herce Tomáše PavelkuToho si tajně vzala v červenci 2014. Mají spolu dvě děti – Magdalenu a Matyáše.

 

Články o celebritě

Herec Miroslav Hanuš (58) tančí kvůli manželce doma v obýváku! A čím trápí kolegy v divadle? Herec Miroslav Hanuš (58) tančí kvůli manželce doma v obýváku! A čím trápí kolegy v divadle? Točí hodně, filmy i seriály. Přesto se Miroslav Hanuš (58) nejlépe cítí na jevišti. V divadle si už ... číst článek
Retro muzeum Praha otevírá: Do Kotvy dorazila Žilková a mnoho dalších! Cibulková řádila v kuchyni Retro muzeum Praha otevírá: Do Kotvy dorazila Žilková a mnoho dalších! Cibulková řádila v kuchyni V pražském obchodním domě Kotva se dnes otevírá Retro muzeum Praha. Jedná se o unikátní projekt, kte... číst článek
Před Brejchovou sundal kalhoty! Režisér (†68) by oslavil stovku Před Brejchovou sundal kalhoty! Režisér (†68) by oslavil stovku Herec a režisér, který se nikdy nenechal spoutat konvencemi. Miroslav Macháček (†68) by za divadlo a... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Milla Jovovich
Milla Jovovich
zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright
zobrazit profil Daniel Bambas
Daniel Bambas
zobrazit profil Petra Špalková
Petra Špalková
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
zobrazit profil Roman Tomeš
Roman Tomeš
zobrazit profil Michal Kern
Michal Kern