Eva Burešová | Celebwiki.cz

Eva Burešová

Datum narození: 22. 7. 1993
Místo narození: Hlučín
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se mezi hvězdy českého showbyznysu dostala díky talentové soutěži a seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Mladá tmavovlasá zpěvačka v talentové soutěži Česko Slovensko má talent stojící na jevišti v dlouhých gepardích šatech. Nejdříve pochybovačné poznámky od porotce Jaro Slávika, kterému po pár tónech z hrdla této dívky spadla čelist a sám nakonec prohlásil, že je to nejlepší zpěvačka všech talentových soutěžích, které v ČR proběhly. Přesně takhle se Eva Burešová dostala do povědomí veřejnosti. V této soutěži postoupila až do finále, na výhru ale nedosáhla.

EVA BUREŠOVÁ HRÁLA V SEXY KLIPU 

Už před talentovou soutěží Eva Burešová dostala vedlejší roli v muzikálu Baron Prášil a zahrála si v company muzikálu Jesus Christ Superstar. V Hudebním divadle Karlín dostala první velkou příležitost jako třetí alternace hlavní role Lucie v muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky. Svým zpěvem a hereckými dovednostmi v mnohém předčila své kolegyně, se kterými se v tomto muzikálu střídala, tedy Emmu Smetanu a Báru Polákovou.

V tom samém divadle se při uvedení obnovené premiéry Draculy stal nečekaný zvrat. Daniela Šinkorová ztvárňující roli Adriany, kterou před 20ti lety hrála Leona Machálková a Magda Malá ztvárňující roli Lorraine, která je neopomenutelně spjata s Lucií Bílou, z muzikálu před premiérou odstoupily a možnost představit se v těchto dvou náročných rolích dostala právě Eva Burešová. A měla úspěch.

Jako zdatná herečka se Eva Burešová široké divácké obci předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Na TV Nova zůstala díky pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska, kde spolu s Davidem Gránským provázeli zákulisím soutěže a působili jako špioni. Další výraznou roli půvabná tmavovláska dostala v Modrém kódu, úspěšném seriálu TV Prima.

O EVĚ BUREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

V červnu 2017 Eva Burešová porodila svému příteli syna. Na podzim 2019 se herečka dala dohromady s tanečníkem Matyášem Adamcem.

 

 

Články o celebritě

Trapas jako hrom! To se Burešové nepovedlo Trapas jako hrom! To se Burešové nepovedlo Eva Burešová si to umí zařídit! Hvězda seriálu Slunečná na sociální síti sdílela fotografii z kostym... číst článek
Trapas Evy Burešové ve Slunečné s neoholenýma nohama: Maskérky si mákly! Trapas Evy Burešové ve Slunečné s neoholenýma nohama: Maskérky si mákly! Věřte tomu nebo ne, i slavným osobnostem se občas stane něco velice nezáviděníhodného, co by se s př... číst článek
Burešová ze Slunečné šokuje: Za partnera by chtěla… Burešová ze Slunečné šokuje: Za partnera by chtěla… Eva Burešová (27) se díky seriálu Slunečná stala slavnou herečkou a nemá o nápadníky nouzi. I přesto... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Rychlý
Petr Rychlý
zobrazit profil Lída Němečková
Lída Němečková
zobrazit profil Andrea Kerestéšová Růžičková
Andrea Kerestéšová Růžičková
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Klára Doležalová
Klára Doležalová
zobrazit profil Dana Hlaváčová
Dana Hlaváčová
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová