Eva Burešová | Celebwiki.cz

Eva Burešová

Datum narození: 22.7.1993
Místo narození: Hlučín
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herčka a zpěvačka Eva Buršová se mezi hvězdy českého showbyznysu dostala díky talentové soutěži a seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Mladá tmavovlasá zpěvačka v talentové soutěži Česko Slovensko má talent stojící na jevišti v dlouhých gepardích šatech. Nejdříve pochybovačné poznámky od porotce Jaro Slávika, kterému po pár tónech z hrdla této dívky spadla čelist a sám nakonec prohlásil, že je to nejlepší zpěvačka všech talentových soutěžích, které v ČR proběhly. Přesně takhle se Eva Burešová dostala do povědomí veřejnosti. V této soutěži postoupila až do finále, na výhru ale nedosáhla.

EVA BUREŠOVÁ HRÁLA V SEXY KLIPU 

Už před talentovou soutěží Eva Burešová dostala vedlejší roli v muzikálu Baron Prášil a zahrála si v company muzikálu Jesus Christ Superstar. V Hudebním divadle Karlín dostala první velkou příležitost jako třetí alternace hlavní role Lucie v muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky. Svým zpěvem a hereckými dovednostmi v mnohém předčila své kolegyně, se kterými se v tomto muzikálu střídala, tedy Emmu Smetanu a Báru Polákovou.

V tom samém divadle se při uvedení obnovené premiéry Draculy stal nečekaný zvrat. Daniela Šinkorová ztvárňující roli Adriany, kterou před 20ti lety hrála Leona Machálková a Magda Malá ztvárňující roli Lorraine, která je neopomenutelně spjata s Lucií Bílou, z muzikálu před premiérou odstoupily a možnost představit se v těchto dvou náročných rolích dostala právě Eva Burešová. A měla úspěch.

Jako zdatná herečka se Eva Burešová široké divácké obci předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Na TV Nova zůstala díky pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska, kde spolu s Davidem Gránským provázeli zákulisím soutěže a působili jako špioni. Další výraznou roli půvabná tmavovláska dostala v Modrém kódu, úspěšném seriálu TV Prima.

O EVĚ BUREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

V červnu 2017 Eva Burešová porodila svému příteli syna.

 

 

Články o celebritě

Bezmoc krásné Evy Burešové: Prožila něco, čeho se hrozí každá maminka! Bezmoc krásné Evy Burešové: Prožila něco, čeho se hrozí každá maminka! Eva Burešová (25), která na obrazovkách září v seriálu Modrý kód jako sestřička Petra Horváthová,… číst článek
Slavné porody, odchod z Modrého kódu a figura Heleny Vondráčkové. Co ukázaly celebrity na síti tentokrát? Slavné porody, odchod z Modrého kódu a figura Heleny Vondráčkové. Co ukázaly celebrity na síti tentokrát? Nejen my, ale i celebrity tráví na sociálních sítích stále více času. Na svých Instagramech… číst článek
Nová posila v Modrém kódu: Skutečná porodní asistentka! Jak na porody vzpomínají hvězdy seriálu? Nová posila v Modrém kódu: Skutečná porodní asistentka! Jak na porody vzpomínají hvězdy seriálu? V primáckém seriálu Modrý kód se poslední dobou dějí samé změny, notně se proměnil i ansámbl – a… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Lucie Žáčková
Lucie Žáčková
zobrazit profil Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Václav Vydra
Václav Vydra