Diana Kobzanová | Celebwiki.cz

Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Exšéf MISS Zapletal: Pravda o románku s Šeredovou a zákeřné selce Stočesové! Exšéf MISS Zapletal: Pravda o románku s Šeredovou a zákeřné selce Stočesové! Bývalý šéf soutěže krásy Miss České republiky Miloš Zapletal (75) se už sice dávno modelkami nezabývá,… číst článek
Bývalý prezident MISS Zapletal: O podrazu Maláčové a mazané vykrádačce! Bývalý prezident MISS Zapletal: O podrazu Maláčové a mazané vykrádačce! Před 30 lety, 8. dubna 1989, se uskutečnil první ročník Miss Československo. Do zákulisí soutěže… číst článek
Dvojnásobná matka Diana Kobzanová: Frolíkovi zvedá tlak v »šukni« Dvojnásobná matka Diana Kobzanová: Frolíkovi zvedá tlak v »šukni« Českou krásku žijící v Kanadě plně zaměstnává výchova dvou holčiček – čtyřleté Elly a roční Lily.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová