Diana Kobzanová | Celebwiki.cz

Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Kobzanová se opřela do Kopřivové: Je prý sprostá podvodnice! Kobzanová se opřela do Kopřivové: Je prý sprostá podvodnice! Než potkala Jaromíra Jágra (47), živila se Veronika Kopřivová (28) jako striptérka u tyče. Pak ale… číst článek
Češi, do toho! Jak si užily hokej naše hvězdy? Češi, do toho! Jak si užily hokej naše hvězdy? Hokejová mánie ovládla minimálně polovinu národa a není nejspíš divu, že oslovila i celou řadu našich… číst článek
Osudy psů slavných: Huga Brodský věnoval, než se zastřelil. Gottova Stella musela načas z domu kvůli nemoci Osudy psů slavných: Huga Brodský věnoval, než se zastřelil. Gottova Stella musela načas z domu kvůli nemoci O tom, že pes je přítel člověka, netřeba polemizovat. Svoje o tom ví i české celebrity, které dokazují,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová