Diana Kobzanová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Kobzanová hraje matkám na nervy: Dítě na cestách jedině v psí kleci! Kobzanová hraje matkám na nervy: Dítě na cestách jedině v psí kleci! Diana Kobzanová (37), Miss roku 2001, která po hříchu s hanbatými fotkami přišla o svou korunku, je ... číst článek
Kanadské psycho Kobzanové: Plánuje útěk od rodiny? Kanadské psycho Kobzanové: Plánuje útěk od rodiny? Modelka a moderátorka Diana Kobzanová (37) je momentálně především mámou na plný úvazek. V Kanadě, k... číst článek
Kobzanová promluvila o životě hokejové partnerky: Závidím pracujícím ženám! Kobzanová promluvila o životě hokejové partnerky: Závidím pracujícím ženám! Je neustále v jednom kole. Kdo si myslel, že všechny partnerky hokejistů z NHL chodí celý den po lux... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá