Diana Kobzanová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Pětiletá dcera Diany Kobzanové velí domácnosti! Co modelce zakázala? Pětiletá dcera Diany Kobzanové velí domácnosti! Co modelce zakázala? Malá Ella Frolíková (5) je teprve v předškolním věku, nicméně už teď má svou mámu Dianu Kobzanovou (... číst článek
Diana Kobzanová se v USA raduje: V karanténě se už smí věnovat oblíbené aktivitě! Diana Kobzanová se v USA raduje: V karanténě se už smí věnovat oblíbené aktivitě! Diana Kobzanová (38) se nikdy netajila, že má štíhlost v genech. Sem tam si jde zaběhat, když ale ne... číst článek
Americká karanténa Diany Kobzanové: Blbnutí s dětmi a h*vno za gaučem! Americká karanténa Diany Kobzanové: Blbnutí s dětmi a h*vno za gaučem! Nařízení dodržovat karanténu padlo už i za oceánem. A tak se v ní ocitla i Diana Kobzanová (38) s dc... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis