Martin Jiránek | Celebwiki.cz

Martin Jiránek

Datum narození: 25.5.1979
Místo narození: Praha
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Fotbalový obránce Martin Jiránek začínal v klubu Bohemians. Rok působil i ve Slovanu Liberec. Poté přestoupil do italského prvoligového klubu Reggina Calcio, kde bojoval čtyři sezóny. Přes šest let hrál za Moskvu. Získal si také srdce krásky Diany Kobzanové. Alespoň na chvíli.

Do míče kopal i v zápase proti Arsenalu, když v roce 2010 přestoupil do anglického Birminghamu. Jeho zatím poslední štací je čečenský klub Terek Groznyj.

Několikrát také fotbalista Martin Jiránek reprezentoval Českou republiku. Po boku legendárního brankaře Petra Čecha vyhrál Mistrovství Evropy do jednadvaceti let. Vsítil tehdy čtyři góly. V roce 2004 byl na Euru třetí.

Fotbalista Jiránek se jednou oženil. Moniku Jiránkovou, se kterou má syna Patrika, opustil poté, co poznal modelku Dianu Kobzanovou. Miss České republiky pro rok 2001 ho okouzlila Diana Kobzanová na několik let. Pár se ale rozešel.

Mezi Jiránkovy poslední románky patří vztah s ruskou zpěvačkou Annou Demčenkovou. Poznali se na diskotéce, když účinkovala se svou skupinou Korlojeva. S kamarádkou posléze založila pěvecké duo Ana.

 

Články o celebritě

LIGOVÝ INSIDER: Kozák je kvalita i budíček pro Tetteha. Musí se probrat LIGOVÝ INSIDER: Kozák je kvalita i budíček pro Tetteha. Musí se probrat Prohrou v derby zakončila další nepovedenou sezonu pražská Sparta. Nyní podniká stěžejní kroky potřebné… číst článek
LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se jí hodili LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se jí hodili Slavia vs. Plzeň. Velký souboj o titul ve FORTUNA:LIZE se rychle přiblížil rozuzlení a největší trumfy… číst článek
LIGOVÝ INSIDER: Sparta potřebuje takového Kangu, o titulu není jasno LIGOVÝ INSIDER: Sparta potřebuje takového Kangu, o titulu není jasno Luxusní devítibodový náskok před Plzní má v čele tabulky po 25. kole FORTUNA:LIGY pražská Slavia.… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Petr Svoboda
Petr Svoboda
zobrazit profil Ana Ivanovič
Ana Ivanovič
zobrazit profil Aidin Mahmutovič
Aidin Mahmutovič
zobrazit profil Jiří Polanský
Jiří Polanský
zobrazit profil Dušan Uhrin ml.
Dušan Uhrin ml.
zobrazit profil Vladimír Vůjtek
Vladimír Vůjtek
zobrazit profil Alžběta Dufková
Alžběta Dufková
zobrazit profil Viktor Hübl
Viktor Hübl