Martin Jiránek | Celebwiki.cz

Martin Jiránek

Datum narození: 25.5.1979
Místo narození: Praha
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Fotbalový obránce Martin Jiránek začínal v klubu Bohemians. Rok působil i ve Slovanu Liberec. Poté přestoupil do italského prvoligového klubu Reggina Calcio, kde bojoval čtyři sezóny. Přes šest let hrál za Moskvu. Získal si také srdce krásky Diany Kobzanové. Alespoň na chvíli.

Do míče kopal i v zápase proti Arsenalu, když v roce 2010 přestoupil do anglického Birminghamu. Jeho zatím poslední štací je čečenský klub Terek Groznyj.

Několikrát také fotbalista Martin Jiránek reprezentoval Českou republiku. Po boku legendárního brankaře Petra Čecha vyhrál Mistrovství Evropy do jednadvaceti let. Vsítil tehdy čtyři góly. V roce 2004 byl na Euru třetí.

Fotbalista Jiránek se jednou oženil. Moniku Jiránkovou, se kterou má syna Patrika, opustil poté, co poznal modelku Dianu Kobzanovou. Miss České republiky pro rok 2001 ho okouzlila Diana Kobzanová na několik let. Pár se ale rozešel.

Mezi Jiránkovy poslední románky patří vztah s ruskou zpěvačkou Annou Demčenkovou. Poznali se na diskotéce, když účinkovala se svou skupinou Korlojeva. S kamarádkou posléze založila pěvecké duo Ana.

 

Články o celebritě

Ligový Insider: Sparta ztratila jméno. Budoucnost je Lischka, ale chce to čas Ligový Insider: Sparta ztratila jméno. Budoucnost je Lischka, ale chce to čas Jako stoper to dotáhl až do reprezentace, hodil se i legendárnímu trenérovi Karlu Brücknerovi. Martin… číst článek
LIGOVÝ INSIDER: Van Buren má super věci, ale snajpr to není. Kanga se mění LIGOVÝ INSIDER: Van Buren má super věci, ale snajpr to není. Kanga se mění Týdny se v souvislosti s fotbalovou Slavií propírají její stopeři, ale teď je na forhontu naopak… číst článek
Koller rozebral zápasy na EURO 2004: Náhradníci by byli dnes v základu Koller rozebral zápasy na EURO 2004: Náhradníci by byli dnes v základu Čtyři parádní vzpomínky a jedna, kterou by raději vymazal. Jan Koller vypráví pro deník Sport, jak… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Kempný
Michal Kempný
zobrazit profil Petr Hubáček
Petr Hubáček
zobrazit profil Luis Suárez
Luis Suárez
zobrazit profil Petr Nedvěd
Petr Nedvěd
zobrazit profil Marieke Vervoortová
Marieke Vervoortová
zobrazit profil Martina Hingisová
Martina Hingisová
zobrazit profil Ondřej Čelůstka
Ondřej Čelůstka
zobrazit profil Miroslav Dopita
Miroslav Dopita