Martin Jiránek | Celebwiki.cz

Martin Jiránek

Datum narození: 25. 5. 1979
Místo narození: Praha
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Fotbalový obránce Martin Jiránek začínal v klubu Bohemians. Rok působil i ve Slovanu Liberec. Poté přestoupil do italského prvoligového klubu Reggina Calcio, kde bojoval čtyři sezóny. Přes šest let hrál za Moskvu. Získal si také srdce krásky Diany Kobzanové. Alespoň na chvíli.

Do míče kopal i v zápase proti Arsenalu, když v roce 2010 přestoupil do anglického Birminghamu. Jeho zatím poslední štací je čečenský klub Terek Groznyj.

Několikrát také fotbalista Martin Jiránek reprezentoval Českou republiku. Po boku legendárního brankaře Petra Čecha vyhrál Mistrovství Evropy do jednadvaceti let. Vsítil tehdy čtyři góly. V roce 2004 byl na Euru třetí.

Fotbalista Jiránek se jednou oženil. Moniku Jiránkovou, se kterou má syna Patrika, opustil poté, co poznal modelku Dianu Kobzanovou. Miss České republiky pro rok 2001 ho okouzlila Diana Kobzanová na několik let. Pár se ale rozešel.

Mezi Jiránkovy poslední románky patří vztah s ruskou zpěvačkou Annou Demčenkovou. Poznali se na diskotéce, když účinkovala se svou skupinou Korlojeva. S kamarádkou posléze založila pěvecké duo Ana.

 

Články o celebritě

LIGOVÝ INSIDER: I pro mě je Souček výš než Busquets. Seděla by mu Itálie LIGOVÝ INSIDER: I pro mě je Souček výš než Busquets. Seděla by mu Itálie Vypadnutí z domácího poháru s Baníkem, pak nálož 4:0 témuž soupeři v lize. To byly poslední dny fotb... číst článek
INSIDER: Zkrat Limberského na hřiště nepatří. Druhý Hovorka? V lize není INSIDER: Zkrat Limberského na hřiště nepatří. Druhý Hovorka? V lize není Mnoho expertů předpovídalo, že fotbalová Plzeň má ve šlágru 14. kola FORTUNA:LIGY výborné podmínky p... číst článek
Ligový Insider: Sparta ztratila jméno. Budoucnost je Lischka, ale chce to čas Ligový Insider: Sparta ztratila jméno. Budoucnost je Lischka, ale chce to čas Jako stoper to dotáhl až do reprezentace, hodil se i legendárnímu trenérovi Karlu Brücknerovi. Marti... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Dušan Uhrin
Dušan Uhrin
zobrazit profil Kateřina  Cachová
Kateřina Cachová
zobrazit profil Kateřina Šafránková
Kateřina Šafránková
zobrazit profil Anna Kurnikovová
Anna Kurnikovová
zobrazit profil Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
zobrazit profil Vavřinec Hradilek
Vavřinec Hradilek
zobrazit profil David Bičík
David Bičík