Martina Patačová

Profese: moderátorka

Životopis

Pracovala v restauraci, v kasinu i v automobilce. Pak šéfovala rajskému Hotelu Paradise – frivolní reality show, kterou moderovala na Dominikánské republice. Svět celebrit přibližovala modelka Martina Gavrieli, rozená Patačová, divákům pořadu VIP zprávy. Bývalý manžel, Izraelec Ariel Gavriely, s ní má dceru Jessicu a syna Antonia.

Do šestnácti let sjížděla pahorky Krkonoš. Závodila v obřím i super obřím slalomu. Do povědomí veřejnosti se dostala coby blízká přítelkyně modelky a moderátorky Evy Decastelo. Na televizních obrazovkách se pak předvedla v relaci Sexy šance. VIP zprávy s ní uváděla kolegyně Laďka Něrgešová nebo Ivana Gottová, manželka českého popového krále Karla Gotta. Krom toho vlastní Patačová studio pro ženy.

Po té dostala Patačová alias Gavrieli padáka, objevily se totiž erotické snímky z její minulosti. Na výsluní ji vynesl opět až Hotel Paradise.

S Arielem Gavrielim žila deset let. Poté se zamilovala do hokejisty Radka Dudy. Jejich vztah ale nevydržel. Svatbu s ní teď plánuje kytarista Marcus Tran.

 

Další Modelky

zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Veronika Kašpárková
Veronika Kašpárková
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Terezie Jastrzembská
Terezie Jastrzembská