Martina Patačová | Celebwiki.cz

Martina Patačová

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Pracovala v restauraci, v kasinu i v automobilce. Pak šéfovala rajskému Hotelu Paradise – frivolní reality show, kterou moderovala na Dominikánské republice. Svět celebrit přibližovala modelka Martina Gavrieli, rozená Patačová, divákům pořadu VIP zprávy. Bývalý manžel, Izraelec Ariel Gavriely, s ní má dceru Jessicu a syna Antonia.

Do šestnácti let sjížděla pahorky Krkonoš. Závodila v obřím i super obřím slalomu. Do povědomí veřejnosti se dostala coby blízká přítelkyně modelky a moderátorky Evy Decastelo. Na televizních obrazovkách se pak předvedla v relaci Sexy šance. VIP zprávy s ní uváděla kolegyně Laďka Něrgešová nebo Ivana Gottová, manželka českého popového krále Karla Gotta. Krom toho vlastní Patačová studio pro ženy.

Po té dostala Patačová alias Gavrieli padáka, objevily se totiž erotické snímky z její minulosti. Na výsluní ji vynesl opět až Hotel Paradise.

S Arielem Gavrielim žila deset let. Poté se zamilovala do hokejisty Radka Dudy. Jejich vztah ale nevydržel. Svatbu s ní teď plánuje kytarista Marcus Tran.

 

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová