Lucie Křížková | Celebwiki.cz

Lucie Křížková

Datum narození: 4. 9. 1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2003
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková se stala Miss České republiky 2003. Kráska se o šest let později provdala za jachtaře Davida Křížka.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Z nového trendu celebrit doslova mrazí! Kdo propadl otužování? Z nového trendu celebrit doslova mrazí! Kdo propadl otužování? Představa, že každé ráno začínáte nový den ledovou sprchou nebo vanou, vám nahání husí kůži? Čím to ... číst článek
Náhrada za Lekešovou (†63) v Sama doma? Přetáhli ji na CNN Prima News! Náhrada za Lekešovou (†63) v Sama doma? Přetáhli ji na CNN Prima News! Ještě to nechtěli prozrazovat. Ve spotu ke startu CNN Prima News ale omylem odhalili další nečekanou... číst článek
Miss Chlebovská tutlala druhé těhotenství: Budeme čtyři! Miss Chlebovská tutlala druhé těhotenství: Budeme čtyři! Miss 2012 Tereza Kadeřábková (za svobodna Chlebovská) bude již brzy dvojnásobnou maminkou! K dcerce ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová