Lucie Křížková | Celebwiki.cz

Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2003
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková se stala Miss České republiky 2003. Kráska se o šest let později provdala za jachtaře Davida Křížka.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Nejdojemnější Sama doma v historii: Pláč a vzpomínky na Stáňu Lekešovou (†63) Nejdojemnější Sama doma v historii: Pláč a vzpomínky na Stáňu Lekešovou (†63) První díl pořadu Sama doma na České televizi měl patřit Stáně Lekešové (†63). Nikdo však neměl tušení,… číst článek
Kolegyně zesnulé Stáni Lekešové (†63) ze Sama doma: Rozloučí se smíchem! Kolegyně zesnulé Stáni Lekešové (†63) ze Sama doma: Rozloučí se smíchem! Ráda se smála. A tak se kolegyně Stanislavy Lekešové (†63) z pořadu Sama doma s ní chtějí i rozloučit.… číst článek
Smrt hlasatelky Stáni Lekešové (†63): V pondělí ji čekali v práci! Televize má řešení… Smrt hlasatelky Stáni Lekešové (†63): V pondělí ji čekali v práci! Televize má řešení… Jelikož o agresivní rakovině Stáni Lekešové (†63) nevěděli dokonce ani v České televizi, tak s ní… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko