Lucie Křížková | Celebwiki.cz

Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2003
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková se stala Miss České republiky 2003. Kráska se o šest let později provdala za jachtaře Davida Křížka.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Změna v domácnosti Lucie Křížkové: Už teď mě šimrá v břiše, přiznává modelka! Změna v domácnosti Lucie Křížkové: Už teď mě šimrá v břiše, přiznává modelka! Miss České republiky 2003 Lucii Křížkovou (35) čeká moment, kterého se podvědomě děsí snad každá… číst článek
Miss Křížková se vrátila do minulosti! Vzala tam i obě děti Miss Křížková se vrátila do minulosti! Vzala tam i obě děti Sympatická moderátorka a královna krásy z roku 2003 Lucie Křížková (35) oslavila s manželem Davidem… číst článek
Hvězda Ordinace a Vyprávěj Růžičková: Po dvou letech je zase v tom! Podruhé těhotná Hvězda Ordinace a Vyprávěj Růžičková: Po dvou letech je zase v tom! Podruhé těhotná Herečka známá z Vyprávěj Andrea Kerestešová Růžičková (35) se před dvěma lety stala maminkou malého… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková