Lucie Křížková

Datum narození: 4. 9. 1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2003
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková se stala Miss České republiky 2003. Kráska se o šest let později provdala za jachtaře Davida Křížka.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ - DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

 

Články o celebritě

Zpěvačka, nebo lupič?! Takhle si Marta Jandová krátí čas ve vlaku Zpěvačka, nebo lupič?! Takhle si Marta Jandová krátí čas ve vlaku Marta Jandová (48) je skutečný svéráz! Vždyť koho by napadlo věnovat se ve vlaku zkrášlovacím proced... číst článek
Miss 2003 Lucie Křížková: Vydírali mě! Kvůli manželovi v base Miss 2003 Lucie Křížková: Vydírali mě! Kvůli manželovi v base Od té doby, co byl jachtař David Křížek (50) uvězněn za podíl na tunelování kampeličky, zůstala jeho... číst článek
Z »ošklivého kačátka« vítězkou Miss: Lucii Křížkovou byste v dětství nepoznali! Z »ošklivého kačátka« vítězkou Miss: Lucii Křížkovou byste v dětství nepoznali! Velké kulaté dioptrické brýle, lehký předkus a zamotaný ručník na hlavě. V takovém děvčátku by málok... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská