Lucie Křížková | Celebwiki.cz

Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková, rozená Váchová, se v roce 2003 stala Miss České republiky. Kráska se o šest let později provdala za předního českého jachtaře Davida Křížka. Kromě modelingu se věnuje zejména rodině. Mají spolu syna Davida.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila, přestože byla považována za jednu z favoritek. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Potupa pro Lucii Křížkovou: Syn přišel k obědu s kolíčkem na nose! Potupa pro Lucii Křížkovou: Syn přišel k obědu s kolíčkem na nose! Modelka a moderátorka Lucie Křížková (34), která ještě jako Váchová získala v roce 2003 titul Miss… číst článek
Celebrity na horách: Genzer cukruje s přítelkyní na Slovensku, Arichteva nabírá po StarDance síly v Jizerkách Celebrity na horách: Genzer cukruje s přítelkyní na Slovensku, Arichteva nabírá po StarDance síly v Jizerkách Zatímco se některé celebrity zabalily a vyrazily si ohřát kosti do exotiky, jiné vsadily na starou… číst článek
Lucie Křížková (34): Úspěšný boj za dobrou věc! Lucie Křížková (34): Úspěšný boj za dobrou věc! Modelka a moderátorka Lucie Křížková se stala tváří potravinové sbírky, kterou uspořádal známý obchodní… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková