Iva Kubelková

Datum narození: 7. 5. 1977
Místo narození: Písek
Míry: 93–60–90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka, herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iva Kubelková je známá česká modelka, moderátorka a herečka. Její partner byl například i hokejista Jaromír Jágr.

Svým smyslným pohledem by Iva Kubelková roztavila arktický ledovec. Titul vicemiss České republiky získala v roce 1996. Poté vyhrála Iva Kubelková i soutěž o nejkrásnější česká ňadra. Z modelingu přešla na herectví a moderování. Vychovává dvě dcery.

IVA KUBELKOVÁ - JEJÍ DCERA MATČINY GENY NEZAPŘE

Vystudovala vyšší odbornou ekonomickou školu. Magisterský titul v oboru masové a sociální komunikace Iva Kubelková získala na pražské Universitě Jana Amose Komenského.

V roce 1999 Iva Kubelková nastoupila angažmá v Prozatímně osvobozeném divadle Františka Ringo Čecha. V roli ctnostné paní Šárky se objevila v Dívčí válce. Zahrála si i v komedii Loupežníci na Chlumu nebo v Pravdě o zkáze Titaniku. V Noci s modelkou se ukázala v hlavní roli.

Svůj talent Iva Kubelková předvedla i v seriálech Velmi křehké vztahy, Cesty domů, V.I.P vraždy či Přístav. V televizi moderovala noční show VyVolení. Uváděla i anketu Zlatá hokejka. Pravidelně se objevuje v pořadu Sama doma.

Posléze Iva Kubelková zakotvila v primáckých pořadech Postav si sen!Showtime.

O IVĚ KUBELKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Iva Kubelková vyznává východní filosofii. Ráda poslouchá soul nebo funk.

Dlouhou dobu Iva Kubelková chodila s hokejistou Jaromírem Jágrem. Zamilovala se i do automobilového závodníka Martina Koloce. Jméno otce své dcery Natálie stále neprozradila. V roce 2009 porodila dceru Karolínu. Má ji s podnikatelem známým pod nepravým jménem Ladislav Doležal, to pravé pár tají.

 

Články o celebritě

Vyhozená primácká moderátorka Gabriela Lašková: Hledám práci! A mám nesplněný sen Vyhozená primácká moderátorka Gabriela Lašková: Hledám práci! A mám nesplněný sen Stále se ještě úplně nevzpamatovala z vyhazovu z televize Prima. Není ale čas ztrácet čas, a tak mod... číst článek
Moderátorka Iva Kubelková (45): Bolestivé zranění! Moderátorka Iva Kubelková (45): Bolestivé zranění! O tom, že je skutečný profesionál, přesvědčila své sledující moderátorka Iva Kubelková (45). Jen pár... číst článek
Jaromír Jágr slaví 51 let: Které slavné krásky ho zahřívaly, když slezl z ledu?! Jaromír Jágr slaví 51 let: Které slavné krásky ho zahřívaly, když slezl z ledu?! Některé z nich máme s jeho jménem a tváří dodnes spojené, na jiné bychom už dávno možná zapomněli. T... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková