Monika Leová | Celebwiki.cz

Monika Leová

Datum narození: 23. 7. 1991
Místo narození: Praha
Míry: 90-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka, Blesk Česká Miss Earth 2013
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

České Miss Earth 2013 Monika Leová, která je modelka a moderátorka, své první herecké příležitosti dostala v seriálech V.I.P. vraždy a Ohnivý kuře.

Monika Leová se narodila v Praze, ale od narození žila s matkou a prarodiči v malé vesničce Dvořisko. Na základní školu chodila do Chocně, absolvovala ji v roce 2006. V letech 2006 až 2010 studovala na Obchodní akademii v Chocni.

MONIKA LEOVÁ - EXOTICKÁ KRÁSKA

Od října 2010 začala Monika Leová studovat na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické bakalářský obor Statistické metody v ekonomii ve studijním programu Kvantitativní metody v ekonomice, který absolvovala v červnu 2014. Umí anglicky a rusky.

Kariéra moderátorky Moniky Leové začala 12. srpna 2013 v nově zaváděných Odpoledních zprávách na televizní stanici Prima Family. Moderátorskou dvojici utvořila s Tomášem Drahoňovským. O rok dříve se stala I. vicemiss Miss VŠE.

V roce 2013 se Monika Leová zúčastnila soutěže krásy Česká Miss. Finálový galavečer jí přinesl titul Blesk Česká Miss Earth. Toto vítězství ji nominovalo na mezinárodní soutěž krásy Miss Earth 2013. Když takto triumfovala, médiím ukázala svého přítele, módního konzultanta Martina Košína. V lednu 2016 jí požádal o ruku na dovolené v Austrálii. V červnu 2018 se vzali.

Atraktivní Monika Leová se objevila v seriálech V.I.P. vraždy a Ohnivý kuře.

Monika Leová má ráda jídlo, zejména vietnamské, a miluje čokoládu.

O MONICE LEOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Exotická kráska pochází z rasově smíšené rodiny. Její matka Jana Leová je Češka a otec Le Dinh Chau je vietnamského původu. Když byla malá, tak se její rodiče rozvedli. Má sestru Lenku a bratra Čeňka. Vietnam navštívila dvakrát. Vietnamsky trochu rozumí, ale nemluví.

 

Články o celebritě

Monika Leová s manželem: Koronavirus jim zajistil nový domov! Monika Leová s manželem: Koronavirus jim zajistil nový domov! Osm let jen snili a mluvili o tom, že si koupí dodávku, ve které by sa dalo bydlet. A až tříměsíční ... číst článek
Exotická moderátorka Monika Leová: Konec na Primě a nový projekt v procesu!  Exotická moderátorka Monika Leová: Konec na Primě a nový projekt v procesu! Krásná moderátorka Monika Leová skončila jako zprávařka na Primě, ale úplný konec v tlevizi to ještě... číst článek
Moderátorka Primy Monika Leová: Po zásahu manžela je k nepoznání! Moderátorka Primy Monika Leová: Po zásahu manžela je k nepoznání! Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika Leová (28) se pochlubila novým účesem. Ale jelikož jso... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová