Sarah Brandner | Celebwiki.cz

Sarah Brandner

Datum narození: 12.12.1988
Místo narození: Mnichov, NSR
Míry: 84-60-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka a herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Sarah Brandner je německá modelka a příležitostná herečka, známá především jako přítelkyně německého fotbalového reprezentanta Bastiena Schweinsteigera.

Sarah Brandner se narodila 12. prosince 1988 v bavorském Mnichově. V mládí navštěvovala Obermenzinger Gymnasium, kde v roce 2010 složila maturitu. Jako hlavní předměty měla matematiku a ekonomii. Poté se dala na studium sociologie a historie na Ludwig Maximilian University v Mnichově, ale školu nedokončila.

Sarah Brandner je známá svou prací pro Sports Illustrated, známý německý časopis Bild i GQ Germany. V roce 2011 také nafotila plavkový kalendář rakouského Sport magazinu. Sarah Brandner si také střihla menší roličky v německých filmech jako Kohout na víně 2 (2013) nebo v rodinném seriálu Die Familiendetektivin (2014).

Sarah Brandner udržuje vztah s německým fotbalovým záložníkem Bastianem Schweisteigerem již od roku 2007. Sarah ho potkala ještě jako studentka gymnázia na charitativní akci v Mnichově a v současné době spolu žijí v Mnichově.  


 

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová