Irina Shayk

Datum narození: 6. 1. 1986
Místo narození: Jemanželinsk, SSSR
Míry: 86-58-88
Výška: 178 cm
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Irina Shayk je jedna z nejúspěšnějších ruských modelek. Je známá svými fotografiemi v magazínech a vztahem s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Irina Shayk, vlastním jménem Irina Valerjevna Šajchlislamova, je dcerou tatarského horníka a ruské pianistky. Má starší sestru Taťánu. Od mala byl sestry hudebně nadané. Na klavír začala Irina hrát v šesti letech. Ve věku devíti let se zapsala do hudební školy a tam studovala osm let, obě se sestrou zpívaly ve sboru a hrály na klavír, protože jejich matka chtěla, aby studovaly hudbu. Její otec zemřel na pneumonii, když bylo Irině 14 let. Její rodina tak ztratila hlavní zdroj příjmů, což donutilo její matku dělat dvě zaměstnání.

Irina Shayk poprvé nakoukla do světa modelek v roce 2004, když si ji vyhlédl člověk z čeljabinské modelingové agentury a pozval ji na soutěž Miss Čeljabinsk, kterou Irina vyhrála. S modelingem jako takovým začala v 19 letech a zprvu tvrdila, že nahá se nikdy fotit nebude. Časem ale slevila. Irina Shayk byla součástí značek jako Intimissimi, Guess, Victoria´s Secret, Armani Exchange. Známá je především svými fotografiemi v magazínů Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 až 2012, Cosmopolitan, Elle nebo Glamour.

Irina Shayk pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Ona a její sestra pomohly k obnově dětského oddělení v místní nemocnici, nyní modelka sbírá peníze na účet ruské charity Pomogi. Tato charita poskytuje péči o nemocné děti. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku. Má dva psy, Ceasara a Laba.

Od roku 2010 udržovala vztah s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým se údajně seznámila při práci na kampani Armani Exchange. Dokonce už oznámili, že se vezmou, ale v roce 2015 se dvojice rozešla. Spekuluje se, že Cristiano Ronaldo je gay.

 

Články o celebritě

Jen černá to může být! Nádherná Irina Shayková září v nové kampani Jen černá to může být! Nádherná Irina Shayková září v nové kampani Modelka Irina Shayková (36) pravidelně okouzluje svou krásou. O jejích půvabech samozřejmě ví i svět... číst článek
Přešlap modelky Shaykové: Za podporu Putina výhrůžky bojkotem! Přešlap modelky Shaykové: Za podporu Putina výhrůžky bojkotem! Ačkoliv patří Irina Shayková (36) mezi nejkrásnější modelky a žije si luxusní život v Americe, kde m... číst článek
Božská Irina Shayková v Rihannině prádle: Stříbřitá svůdnost! Božská Irina Shayková v Rihannině prádle: Stříbřitá svůdnost! Zatímco média spekulují o návratu někdejších hrdliček, hollywoodského fešáka Bradleyho Coopera (47) ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran