Irina Shayk | Celebwiki.cz

Irina Shayk

Datum narození: 6.1.1986
Místo narození: Jemanželinsk, SSSR
Míry: 86-58-88
Výška: 178 cm
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Irina Shayk je jedna z nejúspěšnějších ruských modelek. Je známá svými fotografiemi v magazínech a vztahem s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Irina Shayk, vlastním jménem Irina Valerjevna Šajchlislamova, je dcerou tatarského horníka a ruské pianistky. Má starší sestru Taťánu. Od mala byl sestry hudebně nadané. Na klavír začala Irina hrát v šesti letech. Ve věku devíti let se zapsala do hudební školy a tam studovala osm let, obě se sestrou zpívaly ve sboru a hrály na klavír, protože jejich matka chtěla, aby studovaly hudbu. Její otec zemřel na pneumonii, když bylo Irině 14 let. Její rodina tak ztratila hlavní zdroj příjmů, což donutilo její matku dělat dvě zaměstnání.

Irina Shayk poprvé nakoukla do světa modelek v roce 2004, když si ji vyhlédl člověk z čeljabinské modelingové agentury a pozval ji na soutěž Miss Čeljabinsk, kterou Irina vyhrála. S modelingem jako takovým začala v 19 letech a zprvu tvrdila, že nahá se nikdy fotit nebude. Časem ale slevila. Irina Shayk byla součástí značek jako Intimissimi, Guess, Victoria´s Secret, Armani Exchange. Známá je především svými fotografiemi v magazínů Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 až 2012, Cosmopolitan, Elle nebo Glamour.

Irina Shayk pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Ona a její sestra pomohly k obnově dětského oddělení v místní nemocnici, nyní modelka sbírá peníze na účet ruské charity Pomogi. Tato charita poskytuje péči o nemocné děti. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku. Má dva psy, Ceasara a Laba.

Od roku 2010 udržovala vztah s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým se údajně seznámila při práci na kampani Armani Exchange. Dokonce už oznámili, že se vezmou, ale v roce 2015 se dvojice rozešla. Spekuluje se, že Cristiano Ronaldo je gay.

 

Články o celebritě

Chce dohnat sokyni Lady Gagu? Svůdný rozparek Iriny Shaykové ukázal skoro vše! Chce dohnat sokyni Lady Gagu? Svůdný rozparek Iriny Shaykové ukázal skoro vše! Nádherná modelka Irina Shayková (33), která původně pochází z Ruska, rozhodně ví, jak zaujmout. Manželka… číst článek
Lady Gaga popírá spekulace! S Bradleym Cooperem to prý jenom hrají Lady Gaga popírá spekulace! S Bradleym Cooperem to prý jenom hrají Zpěvačka Lady Gaga (32) se kvůli pozlacené sošce Oscara, kterou získala za song Shallow z filmu Zrodila… číst článek
Zrodila se nevěra? Lady Gagu odsoudili za laškování s Cooperem před jeho partnerkou Zrodila se nevěra? Lady Gagu odsoudili za laškování s Cooperem před jeho partnerkou Nelze upřít, že by mezi zpěvačkou, která si říká Lady Gaga (32), a hercem Bradleym Cooperem (44)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Tereza Fajksová
Tereza Fajksová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková