Adriana Lima | Celebwiki.cz

Adriana Lima

Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvádor, Bahia, Brazílie
Míry: 86 - 61 - 89
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Adriana Lima, americká topmodelka původem z Brazílie začala svou kariéru již ve třinácti letech, kdy ji módní agenti objevili při nakupování v obchodním centru.

Adriana Lima začala s modelingem již v dětství. Za její první úspěch můžeme považovat titul Ford Supermodel Brazílie, který získala v patnácti letech a který byl tím, co jí "nakoplo" na dráhu modelky. Celkově v této soutěži (Ford Supermodel World) v roce 2006 obsadila druhé místo.

ADRIANA LIMA - ANDĚLSKÁ KRÁSA NENÍ ZADARMO...

Její první angažmá v modelingové agentuře bylo v New Yorku v Elite Models Management, kam Adriana Lima nastoupila krátce po úspěchu v soutěži. Již na přelomu let 1997 a 1998 fotila pro mezinárodní vydání Vogue a Marii Claire. Její první opravdu velká kampaň byla pro Annu Molinari a díky této pracovní příležitosti se během krátké chvíle dostala mezi nejžádanější topmodelky světa.

Po tak slavných jménech jako Claudia Schiffer, Laetitita Castaa a Eva Herzigová se objevuje na billboardu na Times Square. V roce 2000 vedla kampaň pro GUESS, následoval Maybelline, Bebe, Mossimo nebo BCBG a titulní stránky časopisů Harper´s Bazar a ELLE.

Od roku 2000 se řadí mezi Victoria´s Secret Angel, v roce 2003 dokonce otvírala cedlou módní přehlídku. Na tomto význemném mole se objevila například vedle Heidi Klum, Gisele Bündchen nebo Alessandry Ambrosiosy.

Adriana Lima si zahrála také ve filmu The follow, a to vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.

O ADRIANĚ LIMA ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 se v den Svatého Valentýna provdala za svého tehdejšího přítele, hráče NBA Marca Jarise. Ve stejném roce porodila jejich první dceru, Valentinu Limu Jaric, a poté, v roce 2012 dceru druhou, Siennu Limu Jaric.

 

Články o celebritě

Victoria’s Secret má první transsexuální modelku! Ředitel značky to neunesl! Victoria’s Secret má první transsexuální modelku! Ředitel značky to neunesl! Mladičká kráska Valentina Sampaiová (22) byla podle všeho najata jako modelka pro značku luxusního… číst článek
Tyto celebrity mají opravdu zajímavý původ. Uhádnete, kde mají kořeny? Tyto celebrity mají opravdu zajímavý původ. Uhádnete, kde mají kořeny? Lidé z každé země mají své specifické rysy. Svou roli hrají barva kůže, vlasů i očí, rysy v obličeji… číst článek
Provokatérka Verešová: S věkem se rozhodně neusazuje Provokatérka Verešová: S věkem se rozhodně neusazuje Provokovat v plavkách na pláži už jí nestačí. I když jí bude za dva roky čtyřicet, odvážně vykrojený… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková