Adriana Lima

Adriana Lima

Datum narození: 12. 6. 1981
Místo narození: Salvádor, Bahia, Brazílie
Míry: 86 - 61 - 89
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Adriana Lima, americká topmodelka původem z Brazílie začala svou kariéru již ve třinácti letech, kdy ji módní agenti objevili při nakupování v obchodním centru.

Adriana Lima začala s modelingem již v dětství. Za její první úspěch můžeme považovat titul Ford Supermodel Brazílie, který získala v patnácti letech a který byl tím, co jí "nakoplo" na dráhu modelky. Celkově v této soutěži (Ford Supermodel World) v roce 2006 obsadila druhé místo.

ADRIANA LIMA - ANDĚLSKÁ KRÁSA NENÍ ZADARMO...

Její první angažmá v modelingové agentuře bylo v New Yorku v Elite Models Management, kam Adriana Lima nastoupila krátce po úspěchu v soutěži. Již na přelomu let 1997 a 1998 fotila pro mezinárodní vydání Vogue a Marii Claire. Její první opravdu velká kampaň byla pro Annu Molinari a díky této pracovní příležitosti se během krátké chvíle dostala mezi nejžádanější topmodelky světa.

Po tak slavných jménech jako Claudia Schiffer, Laetitita Castaa a Eva Herzigová se objevuje na billboardu na Times Square. V roce 2000 vedla kampaň pro GUESS, následoval Maybelline, Bebe, Mossimo nebo BCBG a titulní stránky časopisů Harper´s Bazar a ELLE.

Od roku 2000 se řadí mezi Victoria´s Secret Angel, v roce 2003 dokonce otvírala cedlou módní přehlídku. Na tomto význemném mole se objevila například vedle Heidi Klum, Gisele Bündchen nebo Alessandry Ambrosiosy.

Adriana Lima si zahrála také ve filmu The follow, a to vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.

O ADRIANĚ LIMA ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 se v den Svatého Valentýna provdala za svého tehdejšího přítele, hráče NBA Marca Jarise. Ve stejném roce porodila jejich první dceru, Valentinu Limu Jaric, a poté, v roce 2012 dceru druhou, Siennu Limu Jaric.

 

Články o celebritě

Jak dnes vypadají ikonické modelky Victoria's Secret? Některé zastavily čas Jak dnes vypadají ikonické modelky Victoria's Secret? Některé zastavily čas Světoznámá značka spodního prádla Victoria's Secret postavila svůj úspěch na sexy modelkách s dokona... číst článek
Alessandra Ambrosiová (41) ohromila Cannes: Sněhová pusinka! Alessandra Ambrosiová (41) ohromila Cannes: Sněhová pusinka! Poslední dobou se nejvíc ukazuje v titěrných bikinkách, když chodí v kalifornské Santa Monice plácat... číst článek
Supermodelka Adriana Lima je ve čtyřiceti opět těhotná Supermodelka Adriana Lima je ve čtyřiceti opět těhotná Adriana Lima (40) je těhotná! Supermodelka oznámila, že čeká své třetí dítě s filmovým producentem A... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Tereza Fajksová
Tereza Fajksová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Angelika Kostyshynová
Angelika Kostyshynová