Adriana Lima | Celebwiki.cz

Adriana Lima

Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvádor, Bahia, Brazílie
Míry: 86 - 61 - 89
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Adriana Lima, americká topmodelka původem z Brazílie začala svou kariéru již ve třinácti letech, kdy ji módní agenti objevili při nakupování v obchodním centru.

Adriana Lima začala s modelingem již v dětství. Za její první úspěch můžeme považovat titul Ford Supermodel Brazílie, který získala v patnácti letech a který byl tím, co jí "nakoplo" na dráhu modelky. Celkově v této soutěži (Ford Supermodel World) v roce 2006 obsadila druhé místo.

ADRIANA LIMA - ANDĚLSKÁ KRÁSA NENÍ ZADARMO...

Její první angažmá v modelingové agentuře bylo v New Yorku v Elite Models Management, kam Adriana Lima nastoupila krátce po úspěchu v soutěži. Již na přelomu let 1997 a 1998 fotila pro mezinárodní vydání Vogue a Marii Claire. Její první opravdu velká kampaň byla pro Annu Molinari a díky této pracovní příležitosti se během krátké chvíle dostala mezi nejžádanější topmodelky světa.

Po tak slavných jménech jako Claudia Schiffer, Laetitita Castaa a Eva Herzigová se objevuje na billboardu na Times Square. V roce 2000 vedla kampaň pro GUESS, následoval Maybelline, Bebe, Mossimo nebo BCBG a titulní stránky časopisů Harper´s Bazar a ELLE.

Od roku 2000 se řadí mezi Victoria´s Secret Angel, v roce 2003 dokonce otvírala cedlou módní přehlídku. Na tomto význemném mole se objevila například vedle Heidi Klum, Gisele Bündchen nebo Alessandry Ambrosiosy.

Adriana Lima si zahrála také ve filmu The follow, a to vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.

O ADRIANĚ LIMA ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 se v den Svatého Valentýna provdala za svého tehdejšího přítele, hráče NBA Marca Jarise. Ve stejném roce porodila jejich první dceru, Valentinu Limu Jaric, a poté, v roce 2012 dceru druhou, Siennu Limu Jaric.

 

Články o celebritě

Provokatérka Verešová: S věkem se rozhodně neusazuje Provokatérka Verešová: S věkem se rozhodně neusazuje Provokovat v plavkách na pláži už jí nestačí. I když jí bude za dva roky čtyřicet, odvážně vykrojený… číst článek
Český milionář požádal o ruku tanečnici na červeném koberci v Cannes! Po 6týdenní známosti Český milionář požádal o ruku tanečnici na červeném koberci v Cannes! Po 6týdenní známosti O jedno z největších překvapení a senzací na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes se letos nepostarali… číst článek
Slavné krásky a jejich beauty vychytávky: Na drahou kosmetiku zapomeňte! Slavné krásky a jejich beauty vychytávky: Na drahou kosmetiku zapomeňte! Hollywoodské krásky musí vypadat za každou cenu dokonale. Hladká pleť bez chybičky, lesklé zdravé… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Tereza Fajksová
Tereza Fajksová
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková