Romana Pavelková

Datum narození: 17. 4. 1984
Místo narození: Černilov
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Romana Pavelková vyhrála soutěž krásy Miss Východní Čechy 2006. V České Miss 2007 skončila třináctá. V tehdy konkurenční Miss České republiky se probojovala až do finále.

Po gymnáziu odjela Romana Pavelková do Německa, kde studovala mnichovskou jazykovou školu. V roce 2010 absolvovala Vysokou školu finanční a správní v Praze.

Modelka Romana Pavelková vyhrála soutěž krásy Miss Východní Čechy 2006. V České Miss 2007 skončila třináctá. V tehdy konkurenční Miss ČR se probojovala až do finále. Kromě modelingu se věnuje moderování a choreografii. Založila si vlastní PR společnost a pořádala originální Miss sexy prdelka. Ráda cestuje, hraje volejbal a řeže oblouky na snowboardu.

O ROMANĚ PAVELKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Misska Romana Pavelková několik let chodila s podnikatelem Tomášem Horáčkem. Rozešli se koncem roku 2010. Kráska rzušila zásnuby.

Poté se dala dohromady s podnikatelem Milanem Čížkem. Jejich vztah zkončil po šesti letech, kdy již měli syna Maxe. „Už jsme podali žádost o rozvod, akorát jedu od soudu. Snažíme se rozejít jako přátelé,“ řekla Blesku v květnu 2020 někdejší finalistka Miss ČR Romana Pavelková

 

 

Články o celebritě

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Maxim Magnus
Maxim Magnus
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Terezie Jastrzembská
Terezie Jastrzembská
zobrazit profil Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová