Veronika Chmelířová | Celebwiki.cz

Veronika Chmelířová

Datum narození: 6.12.1986
Místo narození: Znojmo
Výška: 175 cm
Profese: modelka, II. vicemiss ČR 2007
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Chmelířová, která se stala II. vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007, se proslavila jak doma, tak v zahraničí.

Na osmiletém gymnáziu Veronika Chmelířová maturovala v roce 2006. Následující rok se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a získala titul II. vicemiss a Miss Elegance 2007.

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ LOVÍ CHLAPY NA PRÁDLO

Dva roky nato Veronika Chmelířová začala studovat český jazyk a občanskou výchovu na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

V průběhu tohoto studia Veronika Chmelířová přešla na obor Sociální a mediální komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Titul Mgr. získala roku 2013.

Coby modelka se Veronika Chmelířová uplatnila jak v Česku, tak v zahraničí, a to v Německu, Rakousku, Londýně či Miláně.

Kromě modelingu se Veronika Chmelířová věnuje například i charitě. Ráda cestuje, fotí, sportuje nebo poslouchá hudbu.

O VERONICE CHMELÍŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od léta 2007 Veronika Chmelířová chodila s hokejistou Milanem Procházkou, vzali se v červenci 2011. V roce 2017 se rozvedli.

 

Články o celebritě

Největší trapasy Varů: Nahé zadky, močení na ulici, křik i obří silikony! Největší trapasy Varů: Nahé zadky, močení na ulici, křik i obří silikony! Filmový festival v Karlových Varech je pravděpodobně nejsledovanější společenskou událostí roku.… číst článek
Erbová kvůli Řepkovi a Gulašimu nesmutní! Raději se vrátila na molo Erbová kvůli Řepkovi a Gulašimu nesmutní! Raději se vrátila na molo I když to v životě nemá zrovna snadné, Vlaďka Erbová (37) rozhodně nesedí doma a nebrečí do polštáře.… číst článek
Rozvedená misska Chmelířová už není volná! Plánuje založení rodiny Rozvedená misska Chmelířová už není volná! Plánuje založení rodiny Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová (32) se před dvěma roky rozvedla s hokejistou Milanem Procházkou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller