Veronika Chmelířová

Datum narození: 6. 12. 1986
Místo narození: Znojmo
Výška: 175 cm
Profese: modelka, II. vicemiss ČR 2007
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Chmelířová, která se stala II. vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007, se proslavila jak doma, tak v zahraničí.

Na osmiletém gymnáziu Veronika Chmelířová maturovala v roce 2006. Následující rok se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a získala titul II. vicemiss a Miss Elegance 2007.

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ LOVÍ CHLAPY NA PRÁDLO

Dva roky nato Veronika Chmelířová začala studovat český jazyk a občanskou výchovu na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

V průběhu tohoto studia Veronika Chmelířová přešla na obor Sociální a mediální komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Titul Mgr. získala roku 2013.

Coby modelka se Veronika Chmelířová uplatnila jak v Česku, tak v zahraničí, a to v Německu, Rakousku, Londýně či Miláně.

Kromě modelingu se Veronika Chmelířová věnuje například i charitě. Ráda cestuje, fotí, sportuje nebo poslouchá hudbu.

O VERONICE CHMELÍŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od léta 2007 Veronika Chmelířová chodila s hokejistou Milanem Procházkou, vzali se v červenci 2011. V roce 2017 se rozvedli.

 

Články o celebritě

Přehlídka luxusu na UniCredit party: Mališová oděná do 2,5 mega, Černá labuť Peštová a Bartoška na víně Přehlídka luxusu na UniCredit party: Mališová oděná do 2,5 mega, Černá labuť Peštová a Bartoška na víně V nedělní večer patřil červený koberec na karlovarské Mlýnské kolonádě jednomu z tradičně nejluxusně... číst článek
Chmelířová ukázala výstavní tělo v plavkách! Mrkněte!  Chmelířová ukázala výstavní tělo v plavkách! Mrkněte!  Modelka Veronika Chmelířová (34) nafotila Plavkový speciál pro Blesk TV magazín - podívejte se, jak ... číst článek
Plavkový speciál v Blesk tv MAGAZÍNU: Lepší než Pobřežní hlídka! Plavkový speciál v Blesk tv MAGAZÍNU: Lepší než Pobřežní hlídka! V pátečním Blesk tv MAGAZÍNU na vás čeká... bomba! Nebo lépe, sexbomba. A ne jedna. Hned osm krásek ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Karolína Mališová
Karolína Mališová
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková