Veronika Chmelířová | Celebwiki.cz

Veronika Chmelířová

Datum narození: 6.12.1986
Místo narození: Znojmo
Výška: 175 cm
Profese: modelka, II. vicemiss ČR 2007
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Chmelířová, která se stala II. vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007, se proslavila jak doma, tak v zahraničí.

Na osmiletém gymnáziu Veronika Chmelířová maturovala v roce 2006. Následující rok se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a získala titul II. vicemiss a Miss Elegance 2007.

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ LOVÍ CHLAPY NA PRÁDLO

Dva roky nato Veronika Chmelířová začala studovat český jazyk a občanskou výchovu na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

V průběhu tohoto studia Veronika Chmelířová přešla na obor Sociální a mediální komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Titul Mgr. získala roku 2013.

Coby modelka se Veronika Chmelířová uplatnila jak v Česku, tak v zahraničí, a to v Německu, Rakousku, Londýně či Miláně.

Kromě modelingu se Veronika Chmelířová věnuje například i charitě. Ráda cestuje, fotí, sportuje nebo poslouchá hudbu.

O VERONICE CHMELÍŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od léta 2007 Veronika Chmelířová chodila s hokejistou Milanem Procházkou, vzali se v červenci 2011. V roce 2017 se rozvedli.

 

Články o celebritě

Největší trapasy Varů: Nahé zadky, močení na ulici, křik i obří silikony! Největší trapasy Varů: Nahé zadky, močení na ulici, křik i obří silikony! Filmový festival v Karlových Varech je pravděpodobně nejsledovanější společenskou událostí roku.… číst článek
Erbová kvůli Řepkovi a Gulašimu nesmutní! Raději se vrátila na molo Erbová kvůli Řepkovi a Gulašimu nesmutní! Raději se vrátila na molo I když to v životě nemá zrovna snadné, Vlaďka Erbová (37) rozhodně nesedí doma a nebrečí do polštáře.… číst článek
Rozvedená misska Chmelířová už není volná! Plánuje založení rodiny Rozvedená misska Chmelířová už není volná! Plánuje založení rodiny Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová (32) se před dvěma roky rozvedla s hokejistou Milanem Procházkou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková