Adriana Karembeu-Sklenaříková | Celebwiki.cz

Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17. 9. 1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. V srpnu 2018 porodila dceru Ninu. 

Články o celebritě

Roste jako z vody! Dlouhonohá topmodelka Sklenaříková (48) ukázala dcerku Roste jako z vody! Dlouhonohá topmodelka Sklenaříková (48) ukázala dcerku Slovenská kráska s nejdelšíma nohama na světě Adriana Sklenaříková (48) se pochlubila dcerou Ninou, ... číst článek
Známá moderátorka (49) porodila prvního potomka! S manželem Skrúcaným (60) se radují Známá moderátorka (49) porodila prvního potomka! S manželem Skrúcaným (60) se radují Erika Judínyová je sice především moderátorkou nejznámějšího společenského pořadu na Slovensku Smotá... číst článek
Vnoučata? Ne! To jsou moje děti aneb mámou v »babičkovském« věku... Vnoučata? Ne! To jsou moje děti aneb mámou v »babičkovském« věku... Ačkoli odborníci upozorňují na možná rizika, není už v dnešní době těhotenství ve vysok... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová