Adriana Karembeu-Sklenaříková | Celebwiki.cz

Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17.9.1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. V srpnu 2018 porodila dceru Ninu. 

Články o celebritě

Přepych Sklenáříkové: Z toho vám spadne čelist! Přepych Sklenáříkové: Z toho vám spadne čelist! Život jako v pohádce! Tak by se dalo nazvat bydlení Adriany Sklenaříkové (48). Slovenská modelka… číst článek
Dcerka Sklenaříkové oslavila rok! Jaký zvyk zdědila po mámě? Dcerka Sklenaříkové oslavila rok! Jaký zvyk zdědila po mámě? Z každé společné fotky Adriany Sklenaříkové (48) s manželem a dceruškou Ninou doslova sálá štěstí… číst článek
 Pohádkový luxus Sklenaříkové: Z toho vám spadne brada! Pohádkový luxus Sklenaříkové: Z toho vám spadne brada! Přepych a okázalost. To je znakem luxusního pětihvězdičkového komplexu, jež si slovenská topmodelka… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič