Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17. 9. 1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. V srpnu 2018 porodila dceru Ninu. 

Články o celebritě

Luxusní resort topmodelky Sklenaříkové v Maroku: 28 pokojů a nejkrásnější restaurace na světě!  Luxusní resort topmodelky Sklenaříkové v Maroku: 28 pokojů a nejkrásnější restaurace na světě! Slovenská dlouhonohá kráska Adriana Sklenaříková (49) s manželem Aramem Ohanianem (52) před dvěma ro... číst článek
Sklenaříkové fígl na hubnutí! Tohle stačí jíst dvakrát v týdnu Sklenaříkové fígl na hubnutí! Tohle stačí jíst dvakrát v týdnu Devětačtyřicetiletá modelka odhalila trik, jehož pomocí lze efektivně shodit nějaké to kilo navíc. V... číst článek
Poklad z archivu známé moderátorky: Před 23 lety na mole v soutěži krásy! Poznáte o koho jde? Poklad z archivu známé moderátorky: Před 23 lety na mole v soutěži krásy! Poznáte o koho jde? Měla všechny předpoklady k tomu, aby se z ní stala celosvětově známá modelka - byla vysoká, štíhlá, ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Čermáková
Helena Čermáková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková