Adriana Karembeu-Sklenaříková | Celebwiki.cz

Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17.9.1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. V srpnu 2018 porodila dceru Ninu. 

Články o celebritě

 Pohádkový luxus Sklenaříkové: Z toho vám spadne brada! Pohádkový luxus Sklenaříkové: Z toho vám spadne brada! Přepych a okázalost. To je znakem luxusního pětihvězdičkového komplexu, jež si slovenská topmodelka… číst článek
Život na vysoké noze krásné Sklenaříkové: Vybudovala luxusní palác v Marrákeši! Život na vysoké noze krásné Sklenaříkové: Vybudovala luxusní palác v Marrákeši! Tak z téhle nádhery každému spadne brada! Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (48) společně… číst článek
Adriana Sklenaříková (48) připustila: Nechtěla dítě kvůli manželovi! Adriana Sklenaříková (48) připustila: Nechtěla dítě kvůli manželovi! Sličná slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (48) se pár let před padesátkou stala maminkou dnes… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková