Karolína Kurková | Celebwiki.cz

Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Šťastná nastávající maminka Šafářová: První dárek pro miminko! Šťastná nastávající maminka Šafářová: První dárek pro miminko! Rakety definitivně schovala do regálů v garáži, které ji před několika týdny namontoval její fachman… číst článek
Topmodelka Kurková na miliardářské svatbě: Dort vyšší než cukráři, šaty pošité perlami Topmodelka Kurková na miliardářské svatbě: Dort vyšší než cukráři, šaty pošité perlami Česká topmodelka žijící na Miami Karolina Kurková (35) byla jednou z celebrit na pompézní svatbě… číst článek
Karolína Kurková: Oblečená neoblečená za 166 tisíc korun! Karolína Kurková: Oblečená neoblečená za 166 tisíc korun! Okouzlila Berlín! Karolína Kurková (35) nakráčela na prestižní módní show ve stylu chytré horákyně.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová