Karolína Kurková | Celebwiki.cz

Karolína Kurková

Datum narození: 28. 2. 1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Milion hamburgerů pro první linii od topmodelky Kurkové! Něco jim ale chybí Milion hamburgerů pro první linii od topmodelky Kurkové! Něco jim ale chybí O královnách krásy a modelkách se všeobecně proslýchá, že si „přejí světový mír“. Svou troškou do ml... číst článek
Topmodelka Kurková: Uklízí jako královna diskoték Topmodelka Kurková: Uklízí jako královna diskoték Výzev se rozhodně nebojí, i když jsou sebevíc šílené! Karolína Kurková (36) se vymódila jako diskoko... číst článek
Ráj boháčů, kde bydlí i modelka Kurková, ohrožuje koronavirus: Nakoupili si tisíce testů! Ráj boháčů, kde bydlí i modelka Kurková, ohrožuje koronavirus: Nakoupili si tisíce testů! Statisticky nejexkluzivnější místo pro život, kde je průměrný roční plat obyvatele stanoven na 2,5 m... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová