Gabriela Dvořáková | Celebwiki.cz

Gabriela Dvořáková

Datum narození: 18.11.1988
Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila zejména vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA "KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Tereza. Ale jejich štěstí netrvalo věčně.

Modelka se po neshodách s manželem začala objevovat po boku plastického chirurga, zámožného Patrika Paulise. Ale ani tento vztah nevydržel. V listopadu 2017 přiznala nového milence. Na podzim 2018 se Gabriela Dvořáková a Václav Noid Bárta rozvedli. Nedlouho nato modelka porodila druhé dítě, a to podnikateli Petru Švamberovi.

 

Články o celebritě

První slova hrdého táty Noida: Holčička se narodila o týden dřív! Co po něm zdědila? První slova hrdého táty Noida: Holčička se narodila o týden dřív! Co po něm zdědila? Zpěvák Václav Noid Bárta (39) se nyní raduje z toho, že je dvojnásobným otcem! Narození druhé dcerky… číst článek
Václav Noid Bárta se stal podruhé otcem! Dcera dostala jméno filmové hvězdy Václav Noid Bárta se stal podruhé otcem! Dcera dostala jméno filmové hvězdy Muzikant Václav Noid Bárta (39) je dvojnásobným tátou! Přítelkyně Eliška Grabcová (29) porodila zdravou… číst článek
Nejhorší období Prachařové: Bolestivá zrada z nečekané strany! Nejhorší období Prachařové: Bolestivá zrada z nečekané strany! O krizi v manželství nechtěla dlouho Agáta Prachařová (34) vůbec mluvit. Jenže se nakonec provalilo,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová