Gabriela Dvořáková | Celebwiki.cz

Gabriela Dvořáková

Datum narození: 18.11.1988
Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila zejména vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA "KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Tereza. Ale jejich štěstí netrvalo věčně.

Modelka se po neshodách s manželem začala objevovat po boku plastického chirurga, zámožného Patrika Paulise. Ale ani tento vztah nevydržel. V listopadu 2017 přiznala nového milence. Na podzim 2018 se Gabriela Dvořáková a Václav Noid Bárta rozvedli. Nedlouho nato modelka porodila druhé dítě, a to podnikateli Petru Švamberovi.

 

Články o celebritě

Nejhorší období Prachařové: Bolestivá zrada z nečekané strany! Nejhorší období Prachařové: Bolestivá zrada z nečekané strany! O krizi v manželství nechtěla dlouho Agáta Prachařová (34) vůbec mluvit. Jenže se nakonec provalilo,… číst článek
Vyhublý svalovec Noid po první fitness soutěži: Spořádal vagón jídla! Vyhublý svalovec Noid po první fitness soutěži: Spořádal vagón jídla! Sice skončil předposlední, ale i tak zabodoval! Zpěvák Vašek Noid Bárta (38) se dva roky připravoval… číst článek
Konečně to ví! Nastávající tatínek Noid prozradil pohlaví dítěte! Konečně to ví! Nastávající tatínek Noid prozradil pohlaví dítěte! Urostlý rocker Václav Noid Bárta (38) je sice tatínkem dcerky Terezky (4), pro kterou nedávno dokonce… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová