Gabriela Dvořáková | Celebwiki.cz

Gabriela Dvořáková

Datum narození: 18.11.1988
Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila zejména vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA "KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Tereza. Ale jejich štěstí netrvalo věčně.

Modelka se po neshodách s manželem začala objevovat po boku plastického chirurga, zámožného Patrika Paulise. Ale ani tento vztah nevydržel. V listopadu 2017 přiznala nového milence. Na podzim 2018 se Gabriela Dvořáková a Václav Noid Bárta rozvedli. Nedlouho nato modelka porodila druhé dítě, a to podnikateli Petru Švamberovi.

 

Články o celebritě

Rocker Noid bude podruhé tátou! Jeho přítelkyně Eliška je těhotná Rocker Noid bude podruhé tátou! Jeho přítelkyně Eliška je těhotná S matkou jeho první dcery Gábinou Dvořákovou (30) mu manželství nevyšlo, štěstí našel Václav Noid… číst článek
Drsňák Václav Noid Bárta změkl: Dcera z něj dělá princeznu! Drsňák Václav Noid Bárta změkl: Dcera z něj dělá princeznu! Jak se říká, muž může být sebevětší drsňák, když ale dojde na jeho dítě, roztaje každý. A zpěvák… číst článek
Noid Bárta skoncoval se závislostí: Už dva roky jsem čistej, chlubí se Noid Bárta skoncoval se závislostí: Už dva roky jsem čistej, chlubí se Muzikant Vašek Noid Bárta (38) ve své době patřil mezi největší pařmeny a leckdy domů odcházel nad… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová