Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28. 6. 1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Zlatá maska s Jiřinou Bohdalovou: Herečka bude detektivem v show s obřími maskami! Zlatá maska s Jiřinou Bohdalovou: Herečka bude detektivem v show s obřími maskami! Novou zábavnou show Zlatá maska přináší televize Prima už tuto neděli. Dvanáct známých osobností bud... číst článek
Nevlastní dcera Andrey Verešové v ohrožení: Skok z 16 metrů a hrozivý dopad! Nevlastní dcera Andrey Verešové v ohrožení: Skok z 16 metrů a hrozivý dopad! Skok z výšky 16 metrů do Vltavy se jí nepěkně vymstil! „Dopadla jsem na hrudník, takže mě malinko bo... číst článek
Miss Slovensko ohrozil covid-19! Návrhář Babišové nebo Krainové je na zhroucení Miss Slovensko ohrozil covid-19! Návrhář Babišové nebo Krainové je na zhroucení Panika okolo pátečního finále Miss Slovensko 2020 graduje! Několik účinkujících má pozitivní test na... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková