Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Verešová šokuje: Z modelky uklízečkou! Verešová šokuje: Z modelky uklízečkou! V listopadu se na brněnském výstavišti uskuteční festival Life!, který tradičně podporují i známé… číst článek
Slavní na týdnu módy: Babišová v mikině a halucinace Elišky Kaplický Slavní na týdnu módy: Babišová v mikině a halucinace Elišky Kaplický S příchodem podzimu jsme se opět mohli těšit na nové jarní kolekce pro rok 2019, které pro nás připravili… číst článek
Továrna versus styl: Prachařová svedla zavařovací souboj s Verešovou! A výsledek? Továrna versus styl: Prachařová svedla zavařovací souboj s Verešovou! A výsledek? Když dvě dělají totéž, není to totéž! Na finále Elite Model Look se ukázalo, že ve vynášení rób je… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková