Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28. 6. 1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Vnadná Eva Decastelo ukázala svoji skutečnou postavu: Fanoušky to rozlítilo! Vnadná Eva Decastelo ukázala svoji skutečnou postavu: Fanoušky to rozlítilo! Sličná moderátorka Eva Decastelo (41) spadá do pomyslného žebříčku TOP 50 nejvíc sexy žen na českém ... číst článek
Čerstvá sexy 40ka Verešová: Přiznala velký komplex! Čerstvá sexy 40ka Verešová: Přiznala velký komplex! Andrea Verešová (40) už patří mezi ženy s čtyřmi křížky. Málokdo by jí tento věk však hádal. Verešov... číst článek
První slova Andrey Verešové o tajné oslavě v luxusu: Proč pozvala jen vyvolené?! První slova Andrey Verešové o tajné oslavě v luxusu: Proč pozvala jen vyvolené?! Narozeninová oslava Andrey Verešové (39), kterou ve čtvrtek odpoledne uspořádala na střeše luxusního... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová