Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Už jsi jako Verešová, Martine! Dejdar »po plastice« sklidil výsměch Už jsi jako Verešová, Martine! Dejdar »po plastice« sklidil výsměch Oblíbený herec Martin Dejdar (54) tak trochu přešlápl. Muž, který na televizních obrazovkách ztvárnil… číst článek
Krainová se vysmála Verešové: Tohle slovenskou modelku nepotěší! Krainová se vysmála Verešové: Tohle slovenskou modelku nepotěší! Simona Krainová (46) je nová posila Ordinace v růžové zahradě! Modelka nabídku přijala s radostí… číst článek
Další přešlap Verešové rozběsnil její vlastní fanoušky! To už je moc... Další přešlap Verešové rozběsnil její vlastní fanoušky! To už je moc... Je to jen něco málo přes měsíc, co na sociálních sítích Andrea Verešová (39) propagovala tequilu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová