Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Nejdřív ušetřily za rtěnky, když si pod roušky nemalovaly rty. Teď mají nahý rovnou celý obličej!… číst článek
Verešová přestřelila: Tímto snímkem zvedla ženám tlak Verešová přestřelila: Tímto snímkem zvedla ženám tlak Andrea Verešová (39) se na sociální síti pochlubila snímkem ze své domácnosti. V době karantény má… číst článek
Módní policie s Inou T. z českých plesů: Totální omyl, kněžka chaosu i dámy hodné následování Módní policie s Inou T. z českých plesů: Totální omyl, kněžka chaosu i dámy hodné následování Plesová sezóna je úspěšně za námi a byla bohatá jak na inspirativní róby, tak na totální módní přešlapy.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková