Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Verešová se „dobíjí“ tancem - padne rekord?  Verešová se „dobíjí“ tancem - padne rekord? Už jste někdy viděli modelku s mopem? Nebo pražáka ze Šumperka mluvit po brněnsky? A co teprve… číst článek
Slavní na pohřbu Jana Kočky (†28): Hůlka, David, Verešová, Ridi, Genzer a další Slavní na pohřbu Jana Kočky (†28): Hůlka, David, Verešová, Ridi, Genzer a další Pompézní pohřeb Jana Kočky ml. (†28), který zahynul při tragické dopravní nehodě, přilákal davy zvědavců,… číst článek
Jan Kočka (†28): Pohřeb, jaký jste ještě neviděli! Verešová jako z Kmotra... Jan Kočka (†28): Pohřeb, jaký jste ještě neviděli! Verešová jako z Kmotra... Stovky smutečních hostů, pláč a okázalý průvod, který na několik hodin zablokoval pražskou Vinohradskou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová