Andrea Verešová

Datum narození: 28. 6. 1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Luxusní Ples v Intru přilákal slavné: Souboj dekoltů! Pohublá Decastelo, sexy Borhyová i Hrubešová! Luxusní Ples v Intru přilákal slavné: Souboj dekoltů! Pohublá Decastelo, sexy Borhyová i Hrubešová! 61. ples konající se v hotelu International nezklamal. Dostavila se na něj celá řada známých tváří -... číst článek
Hvězda Plesu v Intru Verešová řešila trable se šaty: Do jedněch se nevešla, druhé jí propálili při žehlení! Hvězda Plesu v Intru Verešová řešila trable se šaty: Do jedněch se nevešla, druhé jí propálili při žehlení! I když je o modelce známo, že vždy jen tak tak stihne začátek akce, tak na Ples v Intru dorazila s h... číst článek
Slavné krásky řádily v kasinu: Vnady na stůl! I překvapivě cudná Lela Slavné krásky řádily v kasinu: Vnady na stůl! I překvapivě cudná Lela Celebrity se ve čtvrtek sešly v kasinu ve Vestci u Prahy, aby pomohly získat peníze nadaci modelky A... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Kašpárková
Veronika Kašpárková
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová