Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Verešová se chlubila světovou kámoškou! Rita Ora jí dala dárek pro syna Verešová se chlubila světovou kámoškou! Rita Ora jí dala dárek pro syna Modelka Andrea Verešová (38) si to přímo z Karlových Varů namířila na party v chorvatském Poreči,… číst článek
Co tají Verešová dětem? „Je to opravdu otřesné!" hájí se modelka. Co tají Verešová dětem? „Je to opravdu otřesné!" hájí se modelka. Osmatřicetiletá kráska se zabývá nejen módou, ale i charitou. I když jde o její srdcovku, se vším… číst článek
Andrea Bezděková jako víla...i ďábel bez kalhotek! Andrea Bezděková jako víla...i ďábel bez kalhotek! Neodmlouvat a předvést všechno! I to obnáší povolání modelky. Na festivalu to potvrdila i Andrea… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová