Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Misska Švantnerová v slzách: Jejího miláčka čeká operace! Misska Švantnerová v slzách: Jejího miláčka čeká operace! Podle instagramu Miss 2015 Nikol Švantnerové (27) není pochyb o tom, že alfou a omegou jejího života… číst článek
Verešovou okradli na horách! Její reakce rozesmála i naštvala! Verešovou okradli na horách! Její reakce rozesmála i naštvala! Takhle si začátek nového roku krasava Andrea Verešová (39) nepředstavovala. Zloději je překvapili… číst článek
Po Krainové »zaperlila« i Verešová: Vážně nepotřebuje peníze?! Po Krainové »zaperlila« i Verešová: Vážně nepotřebuje peníze?! Je docela legrační, když o hodnotě peněz poučuje někdo, kdo tráví několik týdnů v roce v luxusních… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová