Andrea Verešová | Celebwiki.cz

Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Čtyři patra luxusu Andrey Verešové: Na vesnici u Plzně vybudoval bohatý manžel palác pro rodinu Čtyři patra luxusu Andrey Verešové: Na vesnici u Plzně vybudoval bohatý manžel palác pro rodinu Krb z mramoru, domácí lázně s finskou saunou, vířivkou a bazénem, luxusní kuchyně... Tak vypadá vila… číst článek
Přehlídka odhalených prsou: Průšové prosvítal rolák, Verešová měla díru! Přehlídka odhalených prsou: Průšové prosvítal rolák, Verešová měla díru! Čím rafinovanější dekolt, tím víc prostoru pro fantazii. Tak v tomhle duchu vyrazily krásky na motýlí… číst článek
Rytmusova Jasmina: S ochrankou v patách předvedla hvězdné manýry! A obnošené šaty Rytmusova Jasmina: S ochrankou v patách předvedla hvězdné manýry! A obnošené šaty Po dlouhé době dorazila do Prahy na akci slovenská moderátorka Jasmina Alagičová (30). To se ale… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová