Andrea Verešová

Datum narození: 28.6.1980
Místo narození: Žilina
Míry: 88–60–89
Výška: 174 cm
Profese: modelka, Miss Slovensko 1999
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Andrea Verešová je slovenská modelka, moderátorka a příležitostná herečka. Jejím největším úspěchem je titul Miss Slovenska 1999 a Miss desetiletí.

Andrea Verešová je jedna z nejkrásnějších Slovenek. Její kariéra modelky začala v podstatě už na střední škole v Žilině, když se v patnácti letech stala Miss Žiliny a také Miss středních škol. V osmnácti letech pak přidala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí.

ANDREA VEREŠOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Pro kariéru Andrey Verešové bylo ale klíčové, že zabodovala v šestnácti letech v soutěži Elite Model Look. Tehdy vstoupila do světa modelingu. Mimo jiné také rok studovala v Paříži. Řádná vysokoškolská studia ale absolvovala v Česku, a to na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Andrea Verešová je především modelka, ačkoliv v roce 2014 ohlásila konec s předváděním spodního prádla. Vyzkoušela si ale jiné obory. Kromě moderování natáčí také reklamy a objevila se i ve filmech Princ a já a Panic je nanic.

O ANDREE VEREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kdysi randila s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Tehdy ho prý přebrala moderátorce Nikol Lenertové. Andrea Verešová krátce udržovala vztah s chorvatským podnikatelem Danilo Vrljičakem. V březnu 2007 se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha. S ním má dceru Vanessu (narozena 2007) a syna Daniela Tobiase (narozen 2009).

 

Články o celebritě

Zarážející rozhodnutí Verešové: Proč dala košem Bradu Pittovi?! Zarážející rozhodnutí Verešové: Proč dala košem Bradu Pittovi?! Modelka, podnikatelka a právnička Andrea Verešová patří mezi nejúspěšnější slovenské hvězdy. Mezi… číst článek
Plekanec slaví Vánoce uprostřed rozvodové bitvy: A jak jsou na tom další hvězdy? Plekanec slaví Vánoce uprostřed rozvodové bitvy: A jak jsou na tom další hvězdy? Po dlouhé době je rodina Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) pohromadě. Jelikož se zpěvačka… číst článek
Inventura módní policie 2018: Kdo v hitparádě nejvíce boduje?  Inventura módní policie 2018: Kdo v hitparádě nejvíce boduje? Adventní čas provokuje k bilanci uplynulého roku. K revizi úspěchů i proher. K inventuře momentů… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner