Simona Krainová | Celebwiki.cz

Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Krásná po mamce! Dojemná fotka z dětství modelky, která mr*á na věk Krásná po mamce! Dojemná fotka z dětství modelky, která mr*á na věk Simona Krainová (47), která se poslední dobou čím dál častěji zaklíná heslem „fuck the age“, které… číst článek
Co dohnalo Erbovou, Buzkovou či Dolly Buster ke zmenšení prsou? Tady je pravda! Co dohnalo Erbovou, Buzkovou či Dolly Buster ke zmenšení prsou? Tady je pravda! Leckteré ženy si vycpávají podprsenky, aby měly zdánlivě větší poprsí. Jenže ani ty, které jsou obdařené… číst článek
Krainová po kolapsu odletěla za luxusem: Šest kufrů a 18 dní s rodinou v ráji! Krainová po kolapsu odletěla za luxusem: Šest kufrů a 18 dní s rodinou v ráji! Jen několik dní před odletem na plánovanou dovolenou do Zanzibaru Simona Krainová (47) zkolabovala… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová