Simona Krainová | Celebwiki.cz

Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Vánoční špíčky celebrit: Krainová přišla o břišáky, Noid přibral 12 kilo! Vánoční špíčky celebrit: Krainová přišla o břišáky, Noid přibral 12 kilo! Vánoční svátky mají být klidné a pohodové, ale většina je pojímá jako svátek obžerství a dovolí si… číst článek
Poslední ortel Františky Čížkové: 25 nejlepších outfitů roku 2019 Poslední ortel Františky Čížkové: 25 nejlepších outfitů roku 2019 Odešla do nebe, díky svým článkům a dechberoucí knize tu ale pro své čtenáře zůstane dál. Nekompromisní… číst článek
Milionová exekuce Vágnera! Přijde Krainová o peníze? Milionová exekuce Vágnera! Přijde Krainová o peníze? Manžel modelky Simony Krainové (46), Karel Vágner mladší, čelí podle super.cz exekuci ve výši 1 259 119… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková