Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Krainová si kritiku nenechala líbit: Natrhla zadek »biomatkám«! Krainová si kritiku nenechala líbit: Natrhla zadek »biomatkám«! Modelka Simona Krainová (45) si užívá zábavnou dovolenou s manželem Karlem Vágnerem mladším. Netrvalo… číst článek
Znesvářené Krainová a Rolins: Obě jsou na Bali, ale... Znesvářené Krainová a Rolins: Obě jsou na Bali, ale... Dříve nerozlučné kamarádky, nyní se nemohou ani cítit. Přesto momentálně dýchají stejný vzduch. Na… číst článek
Exkamarádky Rolins a Krainová: Trumfují se sexy fotkami ze stejného ostrova! Exkamarádky Rolins a Krainová: Trumfují se sexy fotkami ze stejného ostrova! Bývaly to nerozlučné kamarádky, teď když se sešly na stejném ostrově Bali, kolem krku si nepadly.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová