Simona Krainová | Celebwiki.cz

Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Rolinsová v slzách: Exmilenec (†44) prohrál boj s nádory Rolinsová v slzách: Exmilenec (†44) prohrál boj s nádory Pomoc našel i léčitele Karla Gotta (†80) a mnoho lidí mu přálo uzdravení. On svůj dlouhý boj o život… číst článek
Vondráčková, Tomešová a další krásky pod vodou: Jirešová měla velký problém! Vondráčková, Tomešová a další krásky pod vodou: Jirešová měla velký problém! Zadržet dech, potopit se a... Tvářit se svůdně! S tím by měla problém nejedna modelka. Herečky Ivana… číst článek
Simona Krainová (46) dál boří hranice: Ukázala se dole bez! Simona Krainová (46) dál boří hranice: Ukázala se dole bez! Simona Krainová (46) se rozhodla světu ukázat, že ani před padesátkou nemusí ženy zoufat. Stačí pořádně… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková