Simona Krainová | Celebwiki.cz

Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Vondráčková, Tomešová a další krásky pod vodou: Jirešová měla velký problém! Vondráčková, Tomešová a další krásky pod vodou: Jirešová měla velký problém! Zadržet dech, potopit se a... Tvářit se svůdně! S tím by měla problém nejedna modelka. Herečky Ivana… číst článek
Simona Krainová (46) dál boří hranice: Ukázala se dole bez! Simona Krainová (46) dál boří hranice: Ukázala se dole bez! Simona Krainová (46) se rozhodla světu ukázat, že ani před padesátkou nemusí ženy zoufat. Stačí pořádně… číst článek
Nahota Krainové očima Františky: Co tím sledovala? Na křtu šlápla vedle! Krásky z jedné množírny byly úsměvné Nahota Krainové očima Františky: Co tím sledovala? Na křtu šlápla vedle! Krásky z jedné množírny byly úsměvné Věk je jen číslo, napadá mě při pohledu na kalendář Simony Krainové s provokativním názvem Fuck the… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks