Simona Krainová

Datum narození: 19.2.1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou,, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Krainová má zase zraněnou nohu! Lékaři řekli, co stojí za kolapsy a úrazy modelky Krainová má zase zraněnou nohu! Lékaři řekli, co stojí za kolapsy a úrazy modelky I když je Simona Krainová (45) zvyklá běhat, tak poslední výběh do přírody se jí vymstil. Poranila… číst článek
Krainová s rodinou v nebezpečí: Zabijácká bakterie! Krainová s rodinou v nebezpečí: Zabijácká bakterie! Modelka chce vzít rodinku na Kanárské ostrovy. Ještě by si to ale měla rozmyslet a vyrazit raději… číst článek
Dara našla zastání, Krainová naložila Rytmusovi: To si rapper za rámeček nedá! Dara našla zastání, Krainová naložila Rytmusovi: To si rapper za rámeček nedá! Internetové výlevy rappera Rytmuse na účet exmilenky Dary namíchly její kámošku. Co o něm Simona… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová