Simona Krainová | Celebwiki.cz

Simona Krainová

Datum narození: 19. 2. 1973
Místo narození: Havířov
Míry: 89-67-91
Výška: 176 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka, podnikatelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Simona Krainová, moderátorka a herečka, předváděla pro nejznámější módní návrháře. Své vnady předvedla i na titulních stranách řady časopisů.

V roce 1989 odjela Simona Krainová přes modelingovou agenturu do Paříže. Z ní se dostala do celého světa a stala se tváří několika značek. Zkrášlila kampaně drahých parfémů. U nás spolupracovala s návrhářkou Blankou Matragi nebo s Beátou Rajskou.

SIMONA KRAINOVÁ - PUSA PRO VŠECHNY

Simona Krainová se snažila prorazit i jako herečka. Hlavní roli získala ve filmu Kamarád do deště 2. Ukázala se také v komedii Byl jednou jeden polda. Moderovala pořady na mezinárodní televizi Fashion TV nebo Amercian entertainment. Její vlastní show se jmenovala Někdo to rád horké. Založila si i své módní studio v Praze Visage Factory.

O SIMONĚ KRAINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na křtu jednoho ze svých kalendářů poznala Simona Krainová moderátora Bořka Slezáčka. V roce 2003 se vzali a o dva roky později rozvedli. Karel Vágner, syn slavného muzikanta Karla Vágnera staršího, se s ní oženil v roce 2010. To už čekala syna Maxe. Druhé dítě - Bruno - přišlo o dva roky později.

Simona Krainová předtím několik let žila s francouzským podnikatelem Alexem Bougaltem. Chodila též s hercem Sagvanem Tofim nebo s hokejistou Jiřím Hudlerem. V jejím náručí byl i slavný herec Jack Nicholson. Je známá svou rivalitou s modelkou, moderátorkou a skandalistkou Agátou Prachařovou, rozenou Hanychovou.

 

Články o celebritě

Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Neustávající příval gratulací! Porod Bagárové dojal Jasminu i prsatici Lelu Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (25) se ve středu 27. května stala maminkou, když dala život dcerce... číst článek
Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! V rámci uvolňování pravidel okolo situace s virem covid-19 mnohé zaskočilo, jak brzy se otevírají ka... číst článek
Krainová přiznala zdravotní problémy: Až nemoc jí otevřela oči! Krainová přiznala zdravotní problémy: Až nemoc jí otevřela oči! V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitý, stejně jako to, jakými lidmi se obklopujeme... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová