Jiří Hudler | Celebwiki.cz

Jiří Hudler

Datum narození: 4.1.1984
Místo narození: Olomouc
Váha: 84 kg
Výška: 175 cm
Profese: Hokejista

Související celebrity

Životopis

Jiří Hudler je český hokejový útočník, působící v NHL v barvách týmu Dallas Stars. Je vítězem Stanley Cupu a držitelem Lady Byng Trophy pro nejslušnějšího hráče za rok 2015.

Jiří Hudler začínal na přelomu tisíciletí v hokejovém klubu ve Vsetíně, se kterým vyhrál i českou extraligu. Poté působil v Liberci nebo v Olomouci. Jako mladík se vydal v roce 2003 do zámoří, aby rozjel bohatou kariéru.

Jiří Hudler byl do NHL draftován týmem Detroit Red Wings ve 2. kole, jako 58. v pořadí. V těžké konkurenci se prosadil a v roce 2008 slavil s týmem zisk slavného Stanley Cupu. Na jednu sezonu se objevil v ruské KHL v dresu Dynama Moskva, kde mu nabídli o několik milionů dolarů více než v Americe.

Jiří Hudler se v roce 2012 upsal kanadskému týmu Calgary Flames, který mu nabídl smlouvu na čtyři roky a na 16 milionů dolarů. Jednu sezonu vedle něj strávil i jiný český útočník, Roman Červenka.

Jiří Hudler dosáhl v Calgary také zatím největšího osobního úspěchu. Za sezonu 2014/15 získal Lady Byng Trophy určenou pro nejslušnějšího hráče, který hrál zároveň na vysoké úrovni. Na slavnostním ceremoniálu v Las Vegas přítomné velmi pobavil, když se dostavil v obleku a bez bot.

Jiří Hudler byl během přestupové uzávěrky v roce 2016 z Calgary vyměněn na Floridu, kde hrál s legendárním Jaromírem Jágrem. Pro sezonu 2016/17 se upsal mužstvu Dallas Stars.

Jiří Hudler chodil přes dva roky s o jedenáct let starší modelkou Simonou Krainovou. Jejich vztah ale nevydržel. Mezi jeho expartnerky patří i skandalistka Agáta Hanychová. Krainová a Hanychová se dodnes kvůli Hudlerovi nesnášejí.

Jiří Hudler se 25. června 2016 oženil s modelkou Hanou Chymčákovou, která působila jako manažerka Hanychové. I tyto dvě krásky se kvůli Hudlerovi rozhádaly. Svatba podle odhadů přišla na několik milionů korun.

 

Články o celebritě

Tohle že je hokejový rebel Hudler? Důchodce na pivu! Tohle že je hokejový rebel Hudler? Důchodce na pivu! Vrátí se? Zapomeňte! Byť tu zprávu útočník Jiří Hudler (34) ještě do světa oficiálně nevytroubil,… číst článek
Má smysl hrát KHL mimo Rusko? Kritika soutěže sílí hlavně ve Finsku Má smysl hrát KHL mimo Rusko? Kritika soutěže sílí hlavně ve Finsku Ještě před zahájením nové sezony KHL prohlásil její bývalý šéf Alexander Medveděv, že ruská soutěž… číst článek
Mrázek o reprezentaci: Pod Říhou si sedneme. S Nečasem mluvil o Carolině Mrázek o reprezentaci: Pod Říhou si sedneme. S Nečasem mluvil o Carolině Brankář Caroliny Petr Mrázek přivítal možnost zúčastnit se přípravného kempu české hokejové reprezentace… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Radek Šírl
Radek Šírl
zobrazit profil Miroslav Rypl
Miroslav Rypl
zobrazit profil Ondřej Vitásek
Ondřej Vitásek
zobrazit profil Tomáš Fleischmann
Tomáš Fleischmann
zobrazit profil Jakub Kovář
Jakub Kovář
zobrazit profil Katina Papadopulosová
Katina Papadopulosová
zobrazit profil Costa Nhamoinesu
Costa Nhamoinesu
zobrazit profil Admir Ljevakovič
Admir Ljevakovič