Jiří Hudler | Celebwiki.cz

Jiří Hudler

Datum narození: 4.1.1984
Místo narození: Olomouc
Váha: 84 kg
Výška: 175 cm
Profese: Hokejista

Související celebrity

Životopis

Jiří Hudler je český hokejový útočník, působící v NHL v barvách týmu Dallas Stars. Je vítězem Stanley Cupu a držitelem Lady Byng Trophy pro nejslušnějšího hráče za rok 2015.

Jiří Hudler začínal na přelomu tisíciletí v hokejovém klubu ve Vsetíně, se kterým vyhrál i českou extraligu. Poté působil v Liberci nebo v Olomouci. Jako mladík se vydal v roce 2003 do zámoří, aby rozjel bohatou kariéru.

Jiří Hudler byl do NHL draftován týmem Detroit Red Wings ve 2. kole, jako 58. v pořadí. V těžké konkurenci se prosadil a v roce 2008 slavil s týmem zisk slavného Stanley Cupu. Na jednu sezonu se objevil v ruské KHL v dresu Dynama Moskva, kde mu nabídli o několik milionů dolarů více než v Americe.

Jiří Hudler se v roce 2012 upsal kanadskému týmu Calgary Flames, který mu nabídl smlouvu na čtyři roky a na 16 milionů dolarů. Jednu sezonu vedle něj strávil i jiný český útočník, Roman Červenka.

Jiří Hudler dosáhl v Calgary také zatím největšího osobního úspěchu. Za sezonu 2014/15 získal Lady Byng Trophy určenou pro nejslušnějšího hráče, který hrál zároveň na vysoké úrovni. Na slavnostním ceremoniálu v Las Vegas přítomné velmi pobavil, když se dostavil v obleku a bez bot.

Jiří Hudler byl během přestupové uzávěrky v roce 2016 z Calgary vyměněn na Floridu, kde hrál s legendárním Jaromírem Jágrem. Pro sezonu 2016/17 se upsal mužstvu Dallas Stars.

Jiří Hudler chodil přes dva roky s o jedenáct let starší modelkou Simonou Krainovou. Jejich vztah ale nevydržel. Mezi jeho expartnerky patří i skandalistka Agáta Hanychová. Krainová a Hanychová se dodnes kvůli Hudlerovi nesnášejí.

Jiří Hudler se 25. června 2016 oženil s modelkou Hanou Chymčákovou, která působila jako manažerka Hanychové. I tyto dvě krásky se kvůli Hudlerovi rozhádaly. Svatba podle odhadů přišla na několik milionů korun.

 

Články o celebritě

Drsná Krainová: Kromě Barošové naložila i Kopřivové, Prachařové a dalším!  Drsná Krainová: Kromě Barošové naložila i Kopřivové, Prachařové a dalším! Modelka Simona Krainová (45) je známá pro svou prořízlou pusu a neváhá se pouštět do virtuálních… číst článek
Královna hádek Krainová: Do koho všeho se pustila? Královna hádek Krainová: Do koho všeho se pustila? Ve válce je dovoleno úplně všechno. A když jde o nevraživost mezi dvěma krásnými ženami, platí to… číst článek
Rebel Jiří Hudler už hokejem nežije: Důchodce s nadváhou na pivu! Rebel Jiří Hudler už hokejem nežije: Důchodce s nadváhou na pivu! Vrátí se? Zapomeňte! Byť tu zprávu útočník Jiří Hudler (34) ještě do světa oficiálně nevytroubil,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Broš
Michal Broš
zobrazit profil Filip Pyrochta
Filip Pyrochta
zobrazit profil Juraj Valach
Juraj Valach
zobrazit profil Eva Samková
Eva Samková
zobrazit profil Vítězslav Gebas
Vítězslav Gebas
zobrazit profil Roman Šebrle
Roman Šebrle
zobrazit profil Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
zobrazit profil Dagmar Damková
Dagmar Damková