Petr Vojnar

Datum narození: 9. 3. 1976
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, herec, zpěvák, youtuber
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Petr Vojnar, moderátor a příležitostný herec, se do hledáčku médií dostal zejména díky vztahu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Kariéru Petr Vojnar nastartoval v kapele T-Boyz. Do paměti televizních diváků se vepsal v zábavné talkshow TV Prima Nikdo není dokonalý, na jejímž moderování se po boku Jiřího Krampola podílel.

PETR VOJNAR BOJOVAL SE SLINIVKOU

Petr Vojnar hrál ve Vyprávěj i v Ulici

Klíčovou postavu Petr Vojnar ztvárnil v hororu Zahradník (2006). Drobné role dostal v komediích Po hlavě ... do prdele, Experti (obě 2006), Veni, vidi, vici (2009) či Štěstí je krásná věc (2020). Objevil se v seriálech Ulice, Vyprávěj, Ohnivý kuře, Krejzovi nebo Modrý kód.

Na Youtube začal Petr Vojnar působit v květnu 2010, kdy si vytvořil vlastní kanál, zaměřený především na vloggování a parodie.

O PETRU VOJNAROVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Vojnar má syna Sebastiana s někdejší přítelkyní Andreou. Poté chodil s o deset let mladší barmankou Lenkou Weidlichovou, s níž plánovat sňatek a dalšího potomka. V létě 2021 se ukázalo, že se jeho partnerkou stala zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (EXKLUZIVNÍ FOTO NAJDETE ZDE). V únoru 2022 Blesk přinesl zprávu, že s jejich vztahem je konec.


 

Články o celebritě

Všechno je jinak? Tajemné mlžení Písařovicové a Brzobohatého Všechno je jinak? Tajemné mlžení Písařovicové a Brzobohatého Pikanterie o jejich vztahu nejsou tématem jen pro exmanželku Brzobohatého (38) Taťánu (34), ale i pr... číst článek
Soukup o duetu Vondráčkové s Gottovou: Příšerná myšlenka! Soukup o duetu Vondráčkové s Gottovou: Příšerná myšlenka! Mediální podnikatel Jaromír Soukup (53) si tropí legraci z Lucie Vondráčkové (42) a Dominiky Gottové... číst článek
Lucie Vondráčková po rozchodu s Vojnarem: Víme, kdo ji bude líbat na 1. máje! Lucie Vondráčková po rozchodu s Vojnarem: Víme, kdo ji bude líbat na 1. máje! Ostře sledovaný vztah zpěvačky Lucie Vondráčkové (42) a moderátora Petra Vojnara (46) je u konce, no... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová