Petr Vojnar

Datum narození: 9. 3. 1976
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, herec, zpěvák, youtuber
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Petr Vojnar, moderátor a příležitostný herec, se do hledáčku médií dostal zejména díky vztahu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Kariéru Petr Vojnar nastartoval v kapele T-Boyz. Do paměti televizních diváků se vepsal v zábavné talkshow TV Prima Nikdo není dokonalý, na jejímž moderování se po boku Jiřího Krampola podílel.

PETR VOJNAR BOJOVAL SE SLINIVKOU

Petr Vojnar hrál ve Vyprávěj i v Ulici

Klíčovou postavu Petr Vojnar ztvárnil v hororu Zahradník (2006). Drobné role dostal v komediích Po hlavě ... do prdele, Experti (obě 2006), Veni, vidi, vici (2009) či Štěstí je krásná věc (2020). Objevil se v seriálech Ulice, Vyprávěj, Ohnivý kuře, Krejzovi nebo Modrý kód.

Na Youtube začal Petr Vojnar působit v květnu 2010, kdy si vytvořil vlastní kanál, zaměřený především na vloggování a parodie.

O PETRU VOJNAROVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Vojnar má syna Sebastiana s někdejší přítelkyní Andreou. Poté chodil s o deset let mladší barmankou Lenkou Weidlichovou, s níž plánovat sňatek a dalšího potomka. V létě 2021 se ukázalo, že se jeho partnerkou stala zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (EXKLUZIVNÍ FOTO NAJDETE ZDE). V únoru 2022 Blesk přinesl zprávu, že s jejich vztahem je konec.


 

Články o celebritě

Jaká Vondráčková? Vojnar se oklepal a toká s jinou! Jaká Vondráčková? Vojnar se oklepal a toká s jinou! Z rozchodu si těžkou hlavu nedělal a asi se jednoduše rozhodl jít dál. Moderátor Petr Vojnar (46) už... číst článek
Vztah Vondráčkové s bijcem MMA potvrzen? Prozradilo je krásné gesto! Vztah Vondráčkové s bijcem MMA potvrzen? Prozradilo je krásné gesto! Tohle nikdo nečekal! Lucie Vondráčková (42) popírá nepsané pravidlo, že by si vybírala podobné partn... číst článek
Nový milenec Vondráčkové (42) odtajněn! NAŠLA SI MLÁTIČKU Z KLECE! Nový milenec Vondráčkové (42) odtajněn! NAŠLA SI MLÁTIČKU Z KLECE! V kariéře úspěch, ve vztazích zklamání. Tak vypadal ještě donedávna životní vzorec zpěvačky Lucie Vo... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová