Petr Vojnar

Datum narození: 9. 3. 1976
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, herec, zpěvák, youtuber
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Petr Vojnar, moderátor a příležitostný herec, se do hledáčku médií dostal zejména díky vztahu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Kariéru Petr Vojnar nastartoval v kapele T-Boyz. Do paměti televizních diváků se vepsal v zábavné talkshow TV Prima Nikdo není dokonalý, na jejímž moderování se po boku Jiřího Krampola podílel.

PETR VOJNAR BOJOVAL SE SLINIVKOU

Petr Vojnar hrál ve Vyprávěj i v Ulici

Klíčovou postavu Petr Vojnar ztvárnil v hororu Zahradník (2006). Drobné role dostal v komediích Po hlavě ... do prdele, Experti (obě 2006), Veni, vidi, vici (2009) či Štěstí je krásná věc (2020). Objevil se v seriálech Ulice, Vyprávěj, Ohnivý kuře, Krejzovi nebo Modrý kód.

Na Youtube začal Petr Vojnar působit v květnu 2010, kdy si vytvořil vlastní kanál, zaměřený především na vloggování a parodie.

O PETRU VOJNAROVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Vojnar má syna Sebastiana s někdejší přítelkyní Andreou. Poté chodil s o deset let mladší barmankou Lenkou Weidlichovou, s níž plánovat sňatek a dalšího potomka. V létě 2021 se ukázalo, že se jeho partnerkou stala zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (EXKLUZIVNÍ FOTO NAJDETE ZDE). V únoru 2022 Blesk přinesl zprávu, že s jejich vztahem je konec.


 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Martin Šmahel
Martin Šmahel
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey