Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Plekanec (36) musí k lékaři! Dojemný slib synům zveřejnil před důležitým vyšetřením Plekanec (36) musí k lékaři! Dojemný slib synům zveřejnil před důležitým vyšetřením Tomáš Plekanec už se chystá na návrat do Česka. Jeho angažmá v kanadském Montrealu končí, ale slavný… číst článek
Plekancova přítelkyně Šafářová: VELKÉ PLÁNY! Plekancova přítelkyně Šafářová: VELKÉ PLÁNY! Úspěšná tenistka Lucie Šafářová, která je zároveň přítelkyní Hokejisty Tomáše Plekance už se chystá… číst článek
Zlomená Lucie Vondráčková: Trápí ji smrt kamarádů Zlomená Lucie Vondráčková: Trápí ji smrt kamarádů Lucie Vondráčková (38) patří mezi pořádné smolaře. Už delší dobu řeší manželské trable, rozvod, stěhování,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen