Lucie Vondráčková

Datum narození: 8. 3. 1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Lucie Vondráčková má stříbrné Slavíky

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš, posléze potratila holčičku a pak v roce 2015 porodila syna Adama. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

Vondráčková a Plekanec se rozvedli

V srpnu 2019 se objevily spekulace o vztahu Lucie Vondráčkové s parkuristou Tomášem Zonygou, posléze pak s hokejovým brankářem Markem Peksou.

Koncem roku 2019 se Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec rozvedli.

V roce 2021 začala Lucie Vondráčková chodit s moderátorem Petrem Vojnarem. V únoru 2022 Blesk přinesl zprávu, že se vztahem je konec. V březnu se v médiích objevily informace, že se na veřejnosti objevuje po boku dabéra Gustava Bubníka.

 

Články o celebritě

Lucie Vondráčková (42): Kolegovi jsem lezla na nervy! Lucie Vondráčková (42): Kolegovi jsem lezla na nervy!  Daří se jí jako nikdy před tím. Partnera sice po svém boku nemá, přesto si Lucie Vondráčková (42) n... číst článek
Lucie Vondráčková (42) dokončuje dům a má novou roli!  Lucie Vondráčková (42) dokončuje dům a má novou roli!  Daří se jí jako nikdy před tím. Partnera sice po svém boku nemá, přesto si Lucie Vondráčková (42) n... číst článek
Nejhorší období Lucie Vondráčkové: TĚŽKÝ OTŘES MOZKU! Nejhorší období Lucie Vondráčkové: TĚŽKÝ OTŘES MOZKU! Dlouho o této nepříjemné životní kapitole nedokázala mluvit, téma rozchodu s hokejistou Tomášek Plek... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Alan Bastien
Alan Bastien
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová