Lucie Vondráčková | Celebwiki.cz

Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Češi, do toho! Jak si užily hokej naše hvězdy? Češi, do toho! Jak si užily hokej naše hvězdy? Hokejová mánie ovládla minimálně polovinu národa a není nejspíš divu, že oslovila i celou řadu našich… číst článek
Vondráčková se už zase může smát: Velkolepý úspěch! Vondráčková se už zase může smát: Velkolepý úspěch! Devětatřicetiletá zpěvačka neprožívá zrovna veselé období. Vedle rozvodu musela čelit i ne zrovna… číst článek
Plekanec začal jednat! Přiletěl do Kanady a má jediný cíl - děti! Plekanec začal jednat! Přiletěl do Kanady a má jediný cíl - děti! Dlouho si stěžoval, že nemůže vídat své děti, jelikož jsou v Kanadě a on musí zůstávat v Česku.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer
zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová
zobrazit profil Lady Gaga
Lady Gaga
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý