Lucie Vondráčková | Celebwiki.cz

Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš, posléze potratila holčičku a pak v roce 2015 porodila syna Adama. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

V srpnu 2019 se objevily spekulace o jejím vztahu s parkuristou Tomášem Zonygou, posléze pak s hokejovým brankářem Markem Peksou.

Koncem roku 2019 se Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec rozvedli.

 

Články o celebritě

Další potupa Gottové: Nevěrník Timo balil i čarodějku Arianu! Další potupa Gottové: Nevěrník Timo balil i čarodějku Arianu! Manžel Dominiky Gottové (46) má slabost pro ženy a blondýnky zvlášť. Timo Tolkki (53) se pokoušel… číst článek
Studená sprcha pro Vondráčkovou: Možná horší než rozvod ... Studená sprcha pro Vondráčkovou: Možná horší než rozvod ... Už déle než rok neprožívá zpěvačka zrovna vytoužené období. Nejprve přišlo na konci minulého léta… číst článek
Trpké chvíle pro Vondráčkovou: Rána od Plekance se Šafářovou v důležité datum!  Trpké chvíle pro Vondráčkovou: Rána od Plekance se Šafářovou v důležité datum! Děti jsou jistě to nejcennější, co může člověk v životě mít. Řídí se tím i hokejista Tomáš Plekanec… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Sisa Sklovská
Sisa Sklovská
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez