Lucie Vondráčková | Celebwiki.cz

Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš, posléze potratila holčičku a pak v roce 2015 porodila syna Adama. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

V srpnu 2019 se objevily spekulace o jejím vztahu s parkuristou Tomášem Zonygou, posléze pak s hokejovým brankářem Markem Peksou.

 

Články o celebritě

Hádka mezi Vondráčkovou a Adamcem: Že Lucka raději nemlčela! Hádka mezi Vondráčkovou a Adamcem: Že Lucka raději nemlčela! Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) nedávno neudržela jazyk za zuby a pustila se do poměrně drsné kritiky… číst článek
Plekancova láska Šafářová má v těhotenství problém: Chtěla ven, zradilo ji bříško! Plekancova láska Šafářová má v těhotenství problém: Chtěla ven, zradilo ji bříško! První společný potomek hokejového útočníka Tomáše Plekance (36) a tenisové hvězdy Lucie Šafářové… číst článek
Vondráčková po rozvodu s Plekancem: Přiznání plné bolesti Vondráčková po rozvodu s Plekancem: Přiznání plné bolesti Ačkoliv nejhorší chvilky dosavadního života má zpěvačka pravděpodobně za sebou, stále jí není do… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková