Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Poprask v Kanadě: Právnička Vondráčkové je najatá herečka! Plekanec se musí bavit… Poprask v Kanadě: Právnička Vondráčkové je najatá herečka! Plekanec se musí bavit… To byste nevymysleli… V chystaném kanadském filmu Hotel Limbo bude kromě Lucie Vondráčkové hrát i… číst článek
Šafářová otevřeně o Plekancovi: Nejsme bestie! Proč jí nabízel konec? Šafářová otevřeně o Plekancovi: Nejsme bestie! Proč jí nabízel konec? Prožívá přelomové období. Tenistka Lucie Šafářová hodlá letos definitivně ukončit kariéru a naplno… číst článek
Plekanec přitvrdil: Na Vondráčkovou vyslal drsnou ženskou sestavu! Plekanec přitvrdil: Na Vondráčkovou vyslal drsnou ženskou sestavu! Tomáš Plekanec (36) rozhodně nechce rozvodové klání s Lucií Vondráčkovou prohrát (38). Na svoji obranu… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová