Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Diana Kobzanová fotila pro časopis Dieta: V reálu zas taková šleha nejsem! Diana Kobzanová fotila pro časopis Dieta: V reálu zas taková šleha nejsem! V říjnovém čísle časopisu Dieta se můžete inspirovat mimo jiné i fotkami se sportovní módou, pro… číst článek
Noční můra Vondráčkové: Ztratí podporu nejbližší osoby Noční můra Vondráčkové: Ztratí podporu nejbližší osoby S rozvodem nepřijde zpěvačka Lucie Vondráčková (38) pouze o manžela Tomáše Plekance (35). Vztah zpěvačky… číst článek
Drsný rozvod Vondráčkové a Plekance: Skryté lži a největší rozpory! Drsný rozvod Vondráčkové a Plekance: Skryté lži a největší rozpory! Přes advokáty pálí jedním ostrým vyjádřením za druhým! Ale slova právních zástupců zpěvačky Lucie… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová