Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, je už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové. Provdala se za kanonýra Tomáše Plekance.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera nebo Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech moderovala Lucie Vondráčková pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011, v prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš. V roce 2015 syn Adam.

 

Články o celebritě

Obvinili Lucku Vondráčkovou: TRAPNĚ VYKRÁDÁ KOLEGYNI! Obvinili Lucku Vondráčkovou: TRAPNĚ VYKRÁDÁ KOLEGYNI! Trapně prý vykrádá kolegyně! Taková kritika se snesla na hlavu Lucie Vondráčkové (38) od fanoušků… číst článek
Vondráčková a Plekanec: Hrozivý stín sedmiletého prokletí! Vondráčková a Plekanec: Hrozivý stín sedmiletého prokletí! Zpěvačka s hokejistou Tomášem Plekancem (35) slaví sedmé výročí manželství. Tohle chválihodné číslo… číst článek
Nový hit Lucie Vondráčkové? Písničku ukradla Zagorové! Nový hit Lucie Vondráčkové? Písničku ukradla Zagorové! Kdo se ve středu procházel na Karlínském náměstí, mohl si všimnout, že tam Lucie Vondráčková (38)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová