Lucie Vondráčková | Celebwiki.cz

Lucie Vondráčková

Datum narození: 8. 3. 1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš, posléze potratila holčičku a pak v roce 2015 porodila syna Adama. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

V srpnu 2019 se objevily spekulace o jejím vztahu s parkuristou Tomášem Zonygou, posléze pak s hokejovým brankářem Markem Peksou.

Koncem roku 2019 se Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec rozvedli.

 

Články o celebritě

Svalovec od Vondráčkové: To, že jsem náhrada za Plekyho, mi neříkají Svalovec od Vondráčkové: To, že jsem náhrada za Plekyho, mi neříkají Více než jeho hokejová kariéra Marka Peksu proslavil románkem s Lucií Vondráčkovou (40). Ačkoliv spo... číst článek
Manžel Dominiky Gottové Timo v Mexiku: Líčil hrůzy silného zemětřesení! Manžel Dominiky Gottové Timo v Mexiku: Líčil hrůzy silného zemětřesení! V úterý zasáhlo Mexiko zemětřesení o síle 7,4 stupňů. Epicentrum se nacházelo v pobřežní turistické ... číst článek
Provokatérka Meghan chce kandidovat na prezidentku USA! Už za čtyři roky? Provokatérka Meghan chce kandidovat na prezidentku USA! Už za čtyři roky? Politické ambice se u Meghan Markleové (38) nezapřou, že by ale někdy mohla usednout v Oválné pracov... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Ivo  Jahelka
Ivo Jahelka
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková