Richard Krajčo | Celebwiki.cz

Richard Krajčo

Datum narození: 1. 6. 1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou, s níž se v červenci 2017 oženil.

 

Články o celebritě

Ivana Gottová se po smrti manžela vrací do veřejného života: Slova dojetí ve společnosti! Ivana Gottová se po smrti manžela vrací do veřejného života: Slova dojetí ve společnosti! Po prvním velkém oficiálním vyjádření, které Ivana Gottová (44) téměř rok po smrti manžela Karla Got... číst článek
Rozběsněné celebrity reagují na zničení Gottova odkazu: Udělal to dobytek, říká Absolonová Rozběsněné celebrity reagují na zničení Gottova odkazu: Udělal to dobytek, říká Absolonová Z důvodu úmrtí slavného zpěváka Karla Gotta (†80) zablokovaný instagramový profil nerozezlil jenom j... číst článek
Za každou cenu uvědomělí Krajčo a Babická? Hádky podle pravidel! Za každou cenu uvědomělí Krajčo a Babická? Hádky podle pravidel! Karin Babinská a Richard Krajčo se seznámili díky práci na filmu Pusinky. Od té doby vypadá jejich s... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Gwen Stefani
Gwen Stefani
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam