Richard Krajčo | Celebwiki.cz

Richard Krajčo

Datum narození: 1.6.1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou, s níž se v červenci 2017 oženil.

 

Články o celebritě

KAREL GOTT (†80): Poslední dary pro fanoušky KAREL GOTT (†80): Poslední dary pro fanoušky Uplynul už víc než týden, přesto tomu mnozí stále nemohou uvěřit. 1. října krátce před půlnocí navždy… číst článek
Tajemství Gottova (†80) snímku na parte: Ivana ho nevybrala náhodou! Tajemství Gottova (†80) snímku na parte: Ivana ho nevybrala náhodou! Velký zpěvák si zaslouží velké parte. To měla na paměti i rodina Karla Gotta (†80) a na černé smuteční… číst článek
Tajemství snímku na parte Karla Gotta (†80) Tajemství snímku na parte Karla Gotta (†80) Týden po oznámení skonu se Karel Gott (†80) dočkal parte! Rodina si na jeho výrobě dala záležet.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová