Richard Krajčo | Celebwiki.cz

Richard Krajčo

Datum narození: 1.6.1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou, s níž se v červenci 2017 oženil.

 

Články o celebritě

Podivný tah Vlasty Chramostové (†92): Luxusní byt prodala pod cenou stíhanému miliardáři! Podivný tah Vlasty Chramostové (†92): Luxusní byt prodala pod cenou stíhanému miliardáři! Poslední přání herečky Vlasty Chramostové (†92), aby byla rozptýlena se svým mužem na zahradě jejich… číst článek
Krajčo není žádný troškař: S manželkou se pochlubil luxusním výletem za sexem! Krajčo není žádný troškař: S manželkou se pochlubil luxusním výletem za sexem! Nejspíš se natolik vžil do svého hitu Obchodník s deštěm, že do Emirátů letěl byznys třídou. Jako… číst článek
Krajčo: Drsná pravda o duetu Gotta s dcerou Krajčo: Drsná pravda o duetu Gotta s dcerou Poslední píseň Karla Gotta (†80) Srdce nehasnou složil frontman kapely Kryštof zpěvák Richard Krajčo… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Zdenka Trvalcová
Zdenka Trvalcová
zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková