Libor Baselides | Celebwiki.cz

Libor Baselides

Datum narození: 21. 7. 1964
Místo narození: Brno
Profese: moderátor, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Libor Baselides byl populární moderátor TV Nova. V 90. letech uváděl pořad Snídaně s Novou, poté se stáhl do ústraní. V současnosti ho živí výklad karet.

Libor Baselides v roce 1988 dokončil studia činoherního herectví na JAMU. Během studia moderoval pořad TV-Generace. Po škole dostal angažmá v Divadle ABC. Baselides pracoval v rádiích City, Bonton, Nová Alfa a v Českém rozhlase.

Někdejší moderátor a herec Libor Baselides uváděl první Snídani s Novou v únoru 1994 s Lenkou Hornovou. V letech 1994–2000 tento pořad TV Nova moderoval ve dvojici s Danou Morávkovou. Byl ženatý a měl syna Dominika. Jeho hvězda však pohasla, s manželkou se po devíti letech rozvedl a začal pracovat jako masér.

Libor Baselides na sebe strhl pozornost, když byl obviněn z krádeže tašky návštěvníka jednoho pražského baru. Moderátor strávil noc v cele a následně se k obvinění vyjádřil v exkluzivním rozhovoru pro Blesk.cz.

Libor Baselides žije s přítelkyní Karolínou. Ta vystudovala sociologii a společně bydlí v domku za Prahou. Na narozeninách zpěváka Sámera Issy v srpnu 2016 se přiznal ke své náklonnosti k mužům.

Vše o Liboru Baselidesovi čtěte zde

 

Články o celebritě

Bývalá hvězda Novy Baselides: Po trestu za krádež se věnuje andělům a kartám! Bývalá hvězda Novy Baselides: Po trestu za krádež se věnuje andělům a kartám! Moderátor a příležitostný herec Libor Baselides (55) slavnostně zahájil vernisáž svých vlastních obr... číst článek
Nova slaví 25! Jak vypadaly její hvězdy v tomtéž věku? Svoboda naháněla Gotta, Vítová korunku Nova slaví 25! Jak vypadaly její hvězdy v tomtéž věku? Svoboda naháněla Gotta, Vítová korunku Přesně 25 let uplynulo od prvního vysílání TV Nova. A její hvězdy zavzpomínaly, co dělaly, když bylo... číst článek
Moderátor Snídaně, který žertoval o uhořelých dětech: Ostře ho odsoudil i kolega! Moderátor Snídaně, který žertoval o uhořelých dětech: Ostře ho odsoudil i kolega! Nepříjemný dozvuk včerejšího vysílání prožívá moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal (32), který v pří... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp