Libor Baselides | Celebwiki.cz

Libor Baselides

Datum narození: 21.7.1964
Místo narození: Brno
Profese: moderátor, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Libor Baselides byl populární moderátor TV Nova. V 90. letech uváděl pořad Snídaně s Novou, poté se stáhl do ústraní. V současnosti ho živí výklad karet.

Libor Baselides v roce 1988 dokončil studia činoherního herectví na JAMU. Během studia moderoval pořad TV-Generace. Po škole dostal angažmá v Divadle ABC. Baselides pracoval v rádiích City, Bonton, Nová Alfa a v Českém rozhlase.

Někdejší moderátor a herec Libor Baselides uváděl první Snídani s Novou v únoru 1994 s Lenkou Hornovou. V letech 1994–2000 tento pořad TV Nova moderoval ve dvojici s Danou Morávkovou. Byl ženatý a měl syna Dominika. Jeho hvězda však pohasla, s manželkou se po devíti letech rozvedl a začal pracovat jako masér.

Libor Baselides na sebe strhl pozornost, když byl obviněn z krádeže tašky návštěvníka jednoho pražského baru. Moderátor strávil noc v cele a následně se k obvinění vyjádřil v exkluzivním rozhovoru pro Blesk.cz.

Libor Baselides žije s přítelkyní Karolínou. Ta vystudovala sociologii a společně bydlí v domku za Prahou. Na narozeninách zpěváka Sámera Issy v srpnu 2016 se přiznal ke své náklonnosti k mužům.

Vše o Liboru Baselidesovi čtěte zde

 

Články o celebritě

Moderátor Snídaně, který žertoval o uhořelých dětech: Ostře ho odsoudil i kolega! Moderátor Snídaně, který žertoval o uhořelých dětech: Ostře ho odsoudil i kolega! Nepříjemný dozvuk včerejšího vysílání prožívá moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal (32), který v… číst článek
Bývalá moderátorská hvězda Novy odsouzena za krádež! Baselides vyfasoval rok Bývalá moderátorská hvězda Novy odsouzena za krádež! Baselides vyfasoval rok Padl na ještě hlubší dno než jeho exkolega Slávek Boura! Někdejší moderátor Snídaně s Novou, za všech… číst článek
Baselides odsouzen za KRÁDEŽ! Kolik vyfásl? Baselides odsouzen za KRÁDEŽ! Kolik vyfásl? Ex-moderátora Novy Libora Baselidese (52) odsoudil soud na rok do kriminálu s odkladem na dva roky.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze