Alessandro Nasi

Alessandro Nasi

Datum narození: 18. 4. 1974
Místo narození: Turín, Itálie
Profese: podnikatel
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Alessandro Nasi, dědic automobilky Fiat, se proslavil nejen jako úspěšný podnikatel, ale také coby partner topmodelky Aleny Šeredové.

Podnikatel a manažer Alessandro Nasi se narodil v italském v Turíně, ale vyrůstal v New Yorku. Do Itálie se vrátil až kvůli studiu ekonomie.

ALESSANDRO NASI - O MILIARDÁŘI ČTĚTE ZDE>>

Šeredová Nasimu porodila dceru

Patří do rodiny Agnelli, která je jedna z nevýznamnějších v Itálii. Dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi a jeho rodina mají na kontě bezmála dvě miliardy dolarů. Dědictví si můžou užívat i jeho dvě děti Andrea a Daniel.

Nasiho partnerka, česká topmodelka Alena Šeredová, tak našla pro své dva syny další sourozence. První veřejný polibek si pár dal na Ibize.

V roce 2020 se Alessandrovi Nasimu a Aleně Šeredové, která je v Itálii přezdívaná Grande Alena, narodila dcera Vivienne Charlotte. V červnu 2023 se vzali.

 

Články o celebritě

Alena Šeredová v pyžamu za 55 tisíc křižuje Prahou: Dědice fiatu vozí golfem! Alena Šeredová v pyžamu za 55 tisíc křižuje Prahou: Dědice fiatu vozí golfem! Čerstvě vdaná modelka Alena Šeredová (45) s manželem Alessandrem Nasim (49) a dcerou Vivienne (3) je... číst článek
Alena Šeredová a její princezna Vivienne (3): Na svatbu se sladily! Alena Šeredová a její princezna Vivienne (3): Na svatbu se sladily! 17. června se Alena Šeredová (45) podruhé provdala za dědice Fiatu Alessandra Nasiho (49). Velkolepé... číst článek
Divoká párty po svatbě Šeredové: Bujaré tance a nevěsta s pivem! Divoká párty po svatbě Šeredové: Bujaré tance a nevěsta s pivem! Přestože se veselka bývalé modelky Aleny Šeredové (45) konala o víkendu, slavná kráska ještě stále z... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiřina Anna  Jandová
Jiřina Anna Jandová
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Radim Sršeň
Radim Sršeň
zobrazit profil Priscilla Chan
Priscilla Chan
zobrazit profil Eva Zaoralová
Eva Zaoralová
zobrazit profil Shameik Moore
Shameik Moore
zobrazit profil Bára Klementová
Bára Klementová
zobrazit profil Ulrike Kotajná
Ulrike Kotajná