Alessandro Nasi

Alessandro Nasi

Datum narození: 18. 4. 1974
Místo narození: Turín, Itálie
Profese: podnikatel
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Alessandro Nasi, dědic automobilky Fiat, se proslavil nejen jako úspěšný podnikatel, ale také coby partner topmodelky Aleny Šeredové.

Podnikatel a manažer Alessandro Nasi se narodil v italském v Turíně, ale vyrůstal v New Yorku. Do Itálie se vrátil až kvůli studiu ekonomie.

ALESSANDRO NASI - O MILIARDÁŘI ČTĚTE ZDE>>

Šeredová Nasimu porodila dceru

Patří do rodiny Agnelli, která je jedna z nevýznamnějších v Itálii. Dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi a jeho rodina mají na kontě bezmála dvě miliardy dolarů. Dědictví si můžou užívat i jeho dvě děti Andrea a Daniel.

Nasiho partnerka, česká topmodelka Alena Šeredová, tak našla pro své dva syny další sourozence. První veřejný polibek si pár dal na Ibize.

V roce 2020 se Alessandrovi Nasimu a Aleně Šeredové, která je v Itálii přezdívaná Grande Alena, narodila dcera Vivienne Charlotte.

 

Články o celebritě

Zasnoubená Šeredová (44) se chlubí prstenem: Obří kámen od miliardáře! Zasnoubená Šeredová (44) se chlubí prstenem: Obří kámen od miliardáře! Když na počátku letošního srpna poklekl italský podnikatel Alessandro Nasi (48) před českou topmodel... číst článek
Zasnoubená Alena Šeredová (42): Po svatbě s miliardářem má v jedné věci jasno! Zasnoubená Alena Šeredová (42): Po svatbě s miliardářem má v jedné věci jasno! Česká kráska žijící v Itálii Alena Šeredová (42) si vždy přála idylickou rodinku, ale první manželst... číst článek
Krásná Alena Šeredová po zásnubách s dědicem Fiatu: Promluvila o návratu do Česka! Krásná Alena Šeredová po zásnubách s dědicem Fiatu: Promluvila o návratu do Česka! V říjnu 2020 na svatbě chytila svatební kytici, teď se veselky dočká i ona! Řeč je o bývalé modelce ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Natascha  Kampuschová
Natascha Kampuschová
zobrazit profil Mikuláš  II.
Mikuláš II.
zobrazit profil Roman Vaněk
Roman Vaněk
zobrazit profil Jana Krojidlová
Jana Krojidlová
zobrazit profil Ondřej Brzobohatý Gregor
Ondřej Brzobohatý Gregor
zobrazit profil Jaroslav  Větrovský
Jaroslav Větrovský
zobrazit profil Vít Ulrych
Vít Ulrych