Markéta Fialová | Celebwiki.cz

Markéta Fialová

Datum narození: 5.2.1971
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Markéta Fialová, jedna z výrazných tváří TV Nova, se v létě 2019 rozhodla vrátit zpět na Primu. Dostala nabídku, která se neodmítá.

Absolvovala Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, konkrétně oboru masová komunikace. Svou kariéru Markéta Fialová odstartovala už před nástupem na vysokou školu v deníku Mladá fronta.

MARKÉTA FIALOVÁ ZKOLABOVALA PŘED VYSÍLÁNÍM

Po škole Markéta Fialová psala do mnohých časopisů a novin, dělala pomocnou redaktorku v České televizi a od roku 1993 byla moderátorkou zpráv v nově vzniklé televizi Premiéra (později Prima).

V roce 2001 Markéta Fialová odešla na mateřskou dovolenou. Po třech letech se na televizní obrazovky sice vrátila, ale tentokrát jako nová tvář televize Nova. Nejsledovanější zpravodajskou relaci moderovala spolu s Karlem Voříškem.

Na konci úspěšného roku zasáhlo Markétu Fialovou těžké onemocnění krvetvorby a z televizních obrazovek se kvůli dlouhodobé léčbě musela stáhnout. Po zhruba půl roce se ale úspěšně vrátila a se svým kolegou Pavlem Voříškem zažívala nejlepší léta kariéry. Byli oceňováni v mnohých diváckých anketách a byli na vrcholu své popularity.

V listopadu 2012 ale nastal drsný zlom. Markéta Fialová přišla o svého moderátorského kolegu, a to kvůli jeho spolupráci s StB. Po pauze, kterou byla nucena si dát, se na Novu vrátila a moderovala úspěšný pořad Cesta na Hrad (diskuse před historicky první přímou volbou prezidenta).

Díky divácké oblíbenosti se Markéta Fialová vrátila do zpravodajské relace, kde Televizní noviny uváděla sama. Posléze se stala tváří pořadu Střepiny.

V roce 2019 se Markéta Fialové vrátila zpět na Primu, kde dostala nabídku stát se ústřední postavou nového zpravodajského projektu CNN Prima News.

O MARKÉTĚ FIALOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Markéta Fialová je šťastně vdaná a má dcery Almu a Emmu. A jak sama řekla, ony dvě jí byly největší oporou při překonávání těžké nemoci. Každou volnou chvíli moderátorka nejraději tráví se svou rodinou.

 

Články o celebritě

Fialová po přestupu na Primu: Tajná schůzka s exparťákem Voříškem! Fialová po přestupu na Primu: Tajná schůzka s exparťákem Voříškem! Největší radost z přestupu Markéty Fialové (48) z Novy na Primu má její bývalý moderátorský parťák… číst článek
 Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Situace mezi televizními stanicemi Nova a Prima momentálně připomíná trochu hru „Škatulata, hýbejte… číst článek
Voříšek neskrývá nadšení z přestupu Fialové na Primu: Konečně spolu! Voříšek neskrývá nadšení z přestupu Fialové na Primu: Konečně spolu! Návrat ztracené parťačky! O televizním přestupu Markéty Fialové (48), kterou Nově zlanařila Prima,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba