Markéta Fialová

Datum narození: 5. 2. 1971
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Markéta Fialová, jedna z výrazných tváří TV Nova, se v létě 2019 rozhodla vrátit zpět na Primu. Dostala nabídku, která se neodmítá.

Absolvovala Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, konkrétně oboru masová komunikace. Svou kariéru Markéta Fialová odstartovala už před nástupem na vysokou školu v deníku Mladá fronta.

MARKÉTA FIALOVÁ ZKOLABOVALA PŘED VYSÍLÁNÍM

Po škole Markéta Fialová psala do mnohých časopisů a novin, dělala pomocnou redaktorku v České televizi a od roku 1993 byla moderátorkou zpráv v nově vzniklé televizi Premiéra (později Prima).

V roce 2001 Markéta Fialová odešla na mateřskou dovolenou. Po třech letech se na televizní obrazovky sice vrátila, ale tentokrát jako nová tvář televize Nova. Nejsledovanější zpravodajskou relaci moderovala spolu s Karlem Voříškem.

Na konci úspěšného roku zasáhlo Markétu Fialovou těžké onemocnění krvetvorby a z televizních obrazovek se kvůli dlouhodobé léčbě musela stáhnout. Po zhruba půl roce se ale úspěšně vrátila a se svým kolegou Pavlem Voříškem zažívala nejlepší léta kariéry. Byli oceňováni v mnohých diváckých anketách a byli na vrcholu své popularity.

V listopadu 2012 ale nastal drsný zlom. Markéta Fialová přišla o svého moderátorského kolegu, a to kvůli jeho spolupráci s StB. Po pauze, kterou byla nucena si dát, se na Novu vrátila a moderovala úspěšný pořad Cesta na Hrad (diskuse před historicky první přímou volbou prezidenta).

Díky divácké oblíbenosti se Markéta Fialová vrátila do zpravodajské relace, kde Televizní noviny uváděla sama. Posléze se stala tváří pořadu Střepiny.

V roce 2019 se Markéta Fialové vrátila zpět na Primu, kde dostala nabídku stát se ústřední postavou nového zpravodajského projektu CNN Prima News.

O MARKÉTĚ FIALOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Markéta Fialová je šťastně vdaná a má dcery Almu a Emmu. A jak sama řekla, ony dvě jí byly největší oporou při překonávání těžké nemoci. Každou volnou chvíli moderátorka nejraději tráví se svou rodinou.

 

Články o celebritě

Ostuda pro rodinu Fialové (✝88): Dopisovala si s Hitlerem! Ostuda pro rodinu Fialové (✝88): Dopisovala si s Hitlerem! Květa Fialová jako malá žila na Slovensku, pak ale její českou rodinu Hlinkovci vyhnali zpět do Čech... číst článek
Prima na podzim sází na Polívku! Bude z něj vinař i pivař Prima na podzim sází na Polívku! Bude z něj vinař i pivař Hned ve dvou nových seriálech se objeví na obrazovce Primy valašský král Bolek Polívka (73). Potěší ... číst článek
Televizní legenda Markéta Fialová: Kamera ji už neláká?! Televizní legenda Markéta Fialová: Kamera ji už neláká?! Bývalá hvězda Novy a nyní moderátorka CNN Prima News Markéta Fialová (51) po padesátce změnila pohle... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová