Alan Babický | Celebwiki.cz
Alan Babický

Alan Babický

Datum narození: 1.12.1966
Místo narození: Praha
Profese: golfista
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Alan Babický je někdejší český golfista, který dosáhl řady úspěchů na amatérské i profesionální úrovni. Nyní působí jako golfový promotér a hráčský agent.

Alan Babický pracoval přes 10 let na obchodních pozicích několika mezinárodních firem. Poté se dal na golf. V roce 2005 založil organizaci věnující se jeho propagaci a výuce. Sbíral úspěchy jako hráč a dnes i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností, včetně Reye Korantenga, Michaely Ochotské nebo Elišky Bučkové.

Alan Babický vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a anglickou Institute of Technology. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů. Věnuje se k tomu i překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi.

Alan Babický působil na amatérském i profi okruhu. V kategorii profesionálů získal v roce 2008 Pohár národů ve Francii. O dva roky dříve vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu. Mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku. Třikrát zvítězil na Mistrovství České republiky družstev.

Alan Babický také okusil českou politickou scénu. V roce 2012 neúspěšně kandidoval v senátních volbách za stranu LEV 21 - Národní socialisté vedenou expremiérem Jiřím Paroubkem v benešovském senátním obvodě. Ve straně se mihl také český hokejista Jiří Šlégr

Alan Babický se často nechává vidět ve společnosti krásných žen. Spojován byl hlavně s moderátorkou Michaelou Ochotskou, se kterou měl mít románek, Babický však jakýkoliv intimní vztah popřel. Médiím také neunikly důvěrné dotyky mezi ním a herečkou Yvettou Blanarovičovou. Mluvilo se také o jeho náklonnosti k missce Lucii Hadašové.

Alan Babický udržoval vztah se známou moderátorkou Lucií Borhyovou. V roce 2007 se po devítileté známosti rozešli. Údajně velký podíl na rozchodu měl i úlet Borhyové s hokejistou Jaromírem Jágrem. S přítelkyní Soňou nyní Babický vychovává dceru Miu.

 

Články o celebritě

Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili Moderátorka Lucie Borhyová (39) chodila s golfistou Alanem Babickým (50) devět let. A i když si všichni… číst článek
EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu Devět let tvořila Lucie Borhyová (39) pár s Alanem Babickým (50) a nikdo v jejich okolí nepochyboval… číst článek
Borhyová ukázala nového muže! Odvedl si ji z koncertu Zagorové! Víme, kdo to je! Borhyová ukázala nového muže! Odvedl si ji z koncertu Zagorové! Víme, kdo to je! Opulentní oslava sedmdesátin Hany Zagorové v pražské Lucerně přinesla nejedno překvapení! Vedle vystoupení… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jan Kubičík
Jan Kubičík
zobrazit profil Jiří Beran
Jiří Beran
zobrazit profil Daniel Kolář
Daniel Kolář
zobrazit profil Milan Gulaš
Milan Gulaš
zobrazit profil Tomáš Grigar
Tomáš Grigar
zobrazit profil Jan Rajnoch
Jan Rajnoch
zobrazit profil Hana Matelová
Hana Matelová
zobrazit profil Jaromír Blažek
Jaromír Blažek