Alan Babický

Alan Babický

Datum narození: 1. 12. 1966
Místo narození: Praha
Profese: golfista
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Alan Babický dosáhl v golfu řady úspěchů na amatérské i profesionální úrovni. Posléze se stal golfovým promotérem a hráčským agentem.

Přes deset let Alan Babický pracoval na obchodních pozicích několika mezinárodních firem. Poté se dal na golf. V roce 2005 založil organizaci věnující se jeho propagaci a výuce. Sbíral úspěchy jako hráč a posléze i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností, včetně Reye Korantenga, Michaely Ochotské nebo Elišky Bučkové.

Babický získal Pohár národů

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a anglickou Institute of Technology. Alan Babický spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů. Věnuje se k tomu i překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi.

Působil na amatérském i profi okruhu. V kategorii profesionálů Alan Babický získal v roce 2008 Pohár národů ve Francii. O dva roky dříve vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu. Mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku. Třikrát zvítězil na Mistrovství České republiky družstev.

Alan Babický okusil také českou politickou scénu. V roce 2012 neúspěšně kandidoval v senátních volbách za stranu LEV 21 - Národní socialisté vedenou expremiérem Jiřím Paroubkem v benešovském senátním obvodě. Ve straně se mihl také český hokejista Jiří Šlégr

Babický chodil s Borhyovou

Často se nechává vidět ve společnosti krásných žen. Spojován byl hlavně s moderátorkou Michaelou Ochotskou, se kterou měl mít románek. Alan Babický však jakýkoliv intimní vztah popřel. Médiím také neunikly důvěrné dotyky mezi ním a herečkou Yvettou Blanarovičovou. Mluvilo se i o jeho náklonnosti k missce Lucii Hadašové.

Alan Babický udržoval vztah s Lucií Borhyovou. V roce 2007 se po devítileté známosti rozešli. Údajně velký podíl na rozchodu měl i úlet moderátorky s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Posléze Alan Babický vychovával dceru Miu s přítelkyní Soňou.

 

Články o celebritě

Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Čtvrté kulatiny dnes slaví jedna z nejoblíbenějších moderátorek Televizních novin Lucie Borhyová. Na... číst článek
Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili Moderátorka Lucie Borhyová (39) chodila s golfistou Alanem Babickým (50) devět let. A i když si všic... číst článek
EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu Devět let tvořila Lucie Borhyová (39) pár s Alanem Babickým (50) a nikdo v jejich okolí nepochyboval... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jakub Holuša
Jakub Holuša
zobrazit profil Jakub Malina
Jakub Malina
zobrazit profil Muhammad Ali
Muhammad Ali
zobrazit profil Floyd Mayweather
Floyd Mayweather
zobrazit profil Novak Djokovič
Novak Djokovič
zobrazit profil Martin Pláněk
Martin Pláněk
zobrazit profil Eva Vrabcová Nývltová
Eva Vrabcová Nývltová
zobrazit profil Ondřej Čelůstka
Ondřej Čelůstka