Julián Záhorovský | Celebwiki.cz

Julián Záhorovský

Datum narození: 12. 11. 1984
Místo narození: Pardubice
Profese: zpěvák
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Julián Záhorovský se do povědomí široké divácké obce dostal coby finalista prvního ročníku pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar vysílané roku 2004 na TV Nova.

Po Střední průmyslové škole elektrotechnické a vyšší odborné škole Pardubice Julián Záhorovský absolvoval bakalářský a posléze magisterský obor Sociální a mediální komunikace Univerzity Jana Amose Komenského Praha.

JULIÁN ZÁHOROVSKÝ A LUCIE VONDRÁČKOVÁ?

V roce 2004 se Julián Záhorovský probojoval do finále prvního ročníku pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar TV Nova, kde skončil šestý. Zvítězila Aneta Langerová, před druhou Šárkou Vaňkovou a třetím Sámerem Issou. Čtvrtou příčku obsadil Tomáš Savka a pátou Martina Balogová.

V roce 2011 se Julián Záhorovský stal členem pardubicko-hradecké popové kapely Sabrage, kterou spoluzakládal. Kromě zpěvu se v ní ujal i kytary.

V letech 2011 až 2013 Julián Záhorovský působil jako tiskový mluvčí Pražské služby.

V roce 2017 vyšlo najevo, že Julián Záhorovský píše pod pseudonymem Honza za krajské peníze turistický blog o Pardubickém kraji.

O JULIÁNOVI ZÁHOROVSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi hudební úspěchy Juliána Záhorovského patří autorství písně Skrytý city ke komedii režiséra a scenáristy Rudolfa Havlíka a spisovatelky Radky Třeštíkové Po čem muži touží (2018).

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová