Martina Balogová

Profese: zpěvačka, servírka, uklízečka, pokojská

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Balogová, jedna z finalistek soutěže Česko hledá SuperStar 2004, svou velkou šanci neproměnila. Otěhotněla a hvězdná kariér se posléze nekonala.

Vyučená servírka Martina Balogová se svému oboru nevěnovala. Záhy po dokončení školy odešla zpívat do zahraničí.

MARTINA BALOGOVÁ ZBOŘILA TÁTOVO AUTO

Po své účasti v první řadě soutěže Česko hledá SuperStar měla Martina Balogová (skončila pátá) našlápnuto na hvězdnou pěveckou dráhu, jenže otěhotněla a porodila syna Pepu. Kariéra šla rázem stranou. V roce 2016 se pokusila do světa showbyznysu vrátit.

I přesto, že si střihla duet třeba s Karlem Gottem, pěvecky se moc neuchytila. Martina Balogová se živila v Německu jako pokojská a uklízečka. Zpěvu se sice stále okrajově věnovala, ale podle jejích vlastních slov to zdaleka nebylo tak intenzivní jako dříve.

O MARTINĚ BALOGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Zpěvačka Martina Balogová začala příležitostně vystupovat se svým kamarádem ze SuperStar Sámerem Issou. Ten na ni ke konci roku 2018 prozradil, že má přítele. „Někdo je, ale není to ještě tak vážné,“ řekla Romka Super.cz na jednom ze svých koncertů.

Po rozvodu s manželem Pepou (otcem jejího syna Josefa) Martina Balogová veřejně předvedla svého přítele Františka na narozeninách kamaráda Martina France.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan