Martina Balogová | Celebwiki.cz

Martina Balogová

Profese: zpěvačka, servírka, uklízečka, pokojská

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Balogová, jedna z finalistek soutěže Česko hledá SuperStar 2004, svou velkou šanci neproměnila. Otěhotněla a hvězdná kariér se posléze nekonala.

Vyučená servírka Martina Balogová se svému oboru nevěnovala. Záhy po dokončení školy odešla zpívat do zahraničí.

MARTINA BALOGOVÁ ZBOŘILA TÁTOVO AUTO

Po své účasti v první řadě soutěže Česko hledá SuperStar měla Martina Balogová (skončila pátá) našlápnuto na hvězdnou pěveckou dráhu, jenže otěhotněla a porodila syna Pepu. Kariéra šla rázem stranou. V roce 2016 se pokusila do světa showbyznysu vrátit.

I přesto, že si střihla duet třeba s Karlem Gottem, pěvecky se moc neuchytila. Martina Balogová se živila v Německu jako pokojská a uklízečka. Zpěvu se sice stále okrajově věnovala, ale podle jejích vlastních slov to zdaleka nebylo tak intenzivní jako dříve.

O MARTINĚ BALOGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Zpěvačka Martina Balogová začala příležitostně vystupovat se svým kamarádem ze SuperStar Sámerem Issou. Ten na ni ke konci roku 2018 prozradil, že má přítele. „Někdo je, ale není to ještě tak vážné,“ řekla Romka Super.cz na jednom ze svých koncertů.

Po rozvodu s manželem Pepou (otcem jejího syna Josefa) Martina Balogová veřejně předvedla svého přítele Františka na narozeninách kamaráda Martina France.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová
zobrazit profil Linda Genzerová Finková
Linda Genzerová Finková
zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš