Beáta Kaňoková

Beáta Kaňoková

Datum narození: 18. 2. 1989
Místo narození: Krnov
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Beáta Kaňoková zazářila v jedné z hlavních rolí v seriálu televize Nova Pan Profesor. Ztvárnila atraktivní češtinářku Karolínu.

Po gymnáziu v Opavě Beáta Kaňoková studovala kulturní dramaturgii na Slezské univerzitě a herectví na pražské DAMU.

BEÁTA KAŇOKOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Poté Beáta Kaňoková získala angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Vidět ji diváci mohli také mj. v Městských divadlech pražských, ve Švandově divadle, v Činoherním klubu nebo na Letních shakespearovských slavnostech.

Profesorku Kaňoková hrála s Dykem 

Zahrála si ve studentských krátkometrážních snímcích Řád (2017) a Kukačka (2019). Beáta Kaňoková se objevila v epizodních rolích v seriálech Mordparta, Specialisté, Dáma a Král či Anatomie života.

Češtinářku Karolína, jednu z klíčových postav, Beáta Kaňoková dostala v komediálním seriálu TV Nova Pan profesor, jehož si zahrál Vojtěch Dyk.

V celovečerním snímku Beáta Kaňoková debutovala hned jednou z hlavních rolí v koprodukčním dramatu Běžná selhání (2022).

Dceru má Kaňoková s kolegou

Beáta Kaňoková má s hercem Tomášem Havlínkem dceru Juditu, která se jim narodila roku 2019.

 

Články o celebritě

Módní rekapitulace podle Iny T.: To nejlepší z roku 2023! Risk z budoáru, sofistikovanost i vkusný sex Módní rekapitulace podle Iny T.: To nejlepší z roku 2023! Risk z budoáru, sofistikovanost i vkusný sex S koncem roku pevně spjaté tradiční bilancování nechybí ani letos, prezentujíc nejlepší outfity tuze... číst článek
Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková: Promluvila o těhotenství! Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková: Promluvila o těhotenství! Herečka Beáta Kaňoková (34) stále natáčí seriál Zlatá labuť, kde musí maskovat, že je v pokročilém s... číst článek
Baby boom v seriálech na Nově! Druhé dítě čeká hvězda ze Zlaté labutě a třetí kapitánka z Odznaku Vysočina Baby boom v seriálech na Nově! Druhé dítě čeká hvězda ze Zlaté labutě a třetí kapitánka z Odznaku Vysočina Herečka Beáta Kaňoková (34) stále natáčí seriál Zlatá labuť, kde musí maskovat, že je v pokročilém s... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Petra Jungmanová
Petra Jungmanová
zobrazit profil Tereza Taliánová
Tereza Taliánová
zobrazit profil Jana Sováková
Jana Sováková
zobrazit profil Marla Maples
Marla Maples
zobrazit profil Kathy Bates
Kathy Bates
zobrazit profil Tomáš Valík
Tomáš Valík
zobrazit profil Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida