Ivan Vyskočil

Datum narození: 21. 5. 1946
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Ivan Vyskočil zazářil v seriálu Velké sedlo. Známým se stal nejen svými rolemi, ale též mediálně propíranými vztahy.

Se sestrou Evou a bratrem Jiřím prožil Ivan Vyskočil dětství na Žižkově, kde vystudoval Sladkovského gymnázium. V roce 1968 absolvoval DAMU a nastoupil do pražského Činoherního klubu.

Vyskočil zakládal Divadlo Na zábradlí

Roku 1973 se Ivan Vyskočil stal členem Divadla Jiřího Wolkera, pak následovalo angažmá v Divadle S.K. Neumanna. V roce 1991 se vydal na dráhu nezávislosti a stanul na volné noze. Spoluzakládal Divadlo Na zábradlí.

Stál u zrodu Herecké asociace, která uděluje české divadelní Ceny Thálie. Ivan Vyskočil se uplatnil také jako moderátor, např. v hudebně-zábavném pořadu DO-RE-MI či soutěži Riskuj!

Vyskočil si zahrál v Ulici i ve Vyprávěj

Mezi snímky, v nichž se Ivan Vyskočil nezapomenutelně zapsal, patří mj. Smrt krásných srnců nebo Pasťák

Ivan Vyskočil se objevil též v řadě seriálu, jako jsou Záhada hlavolamuChlapci a chlapi, Velké sedlo, Zdivočelá země, Hotel Herbich, Četnické humoresky, Šípková růženka, Ulice či Vyprávěj.

Ivan Vyskočil se rozváděl čtyřikrát

Herec Ivan Vyskočil se roku 1996 pokusil vstoupit do politiky, když v senátních volbách neúspěšně kandidoval za Demokratickou unii. 

Známý je svým divokým soukromým životem. Je čtyřikrát rozvedený, má pět dětí a již se stal i dědečkem. V médiích se hojně propíraly rozchody s herečkou Ivanou Andrlovou a temperamentní Bulharkou Anife Ismet Hassan. S tou se Ivan Vyskočil setkal v kulinářské show VIP Prostřeno

O své bohaté milostné zkušenosti se Ivan Vyskočil podělil v knížce s názvem Manželky a jiné lásky.

V noci z 8. na 9. května 2022 spáchal sebevraždu syn Ivana Vyskočila a jeho druhé ženy Růženy, rozené Polákové, Jakub. Bylo mu 46 let.

 

Články o celebritě

Vyskočil se obul do vlády: Úplná kravina! Kradou, kde můžou Vyskočil se obul do vlády: Úplná kravina! Kradou, kde můžou Vláda se ze všech sil snaží snížit dluh státního rozpočtu. V diskuzi je nejen pozdější odchod do důc... číst článek
Slavní a důchod: Herec buď běží, nebo leží, děsí Morávková Slavní a důchod: Herec buď běží, nebo leží, děsí Morávková Nový prezident Petr Pavel (61) zvažuje zvýšit věk odchodu do důchodu na 68 let místo původních 65. P... číst článek
Ivan Vyskočil nesnáší Vánoce, ale... MILOVNÍKEM proti své vůli Ivan Vyskočil nesnáší Vánoce, ale... MILOVNÍKEM proti své vůli Ivan Vyskočil (76) se musel stát proti své vůli milovníkem Vánoc. V muzikálu Vánoční zázrak se totiž... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Karel Heřmánek ml.
Karel Heřmánek ml.
zobrazit profil Martin Stropnický
Martin Stropnický
zobrazit profil Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd
zobrazit profil Václav Kotek
Václav Kotek
zobrazit profil Taťjana Medvecká
Taťjana Medvecká
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová