Monika Žídková | Celebwiki.cz

Monika Žídková

Datum narození: 11.6.1977
Místo narození: Kravaře u Opavy
Profese: modelka, Miss ČR a Europe, podnikatelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Modelka Monika Žídková v sedmnácti dobyla Česko i Evropu: získala tituly Miss ČR a Miss Europe. Navíc se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže.

Titul Miss České republiky si modelka Monika Žídková odnesla v roce 1995, ktátce po němž následovalo vítězství na Miss Europe. Záhy se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže. 

MONIKA ŽÍDKOVÁ - JAK RELAXUJE?

Po střední pedagogické škole Monika Žídková nastoupila na Ostravskou univerzitu, již v roce 2001 absolvovala v oboru Učitelství pro nižší stupeň. Od modelingu odbíhala moderovat pořad Dobré ráno nebo tančit v soutěži StarDance ...když hvězdy tančí.

V komunálních volbách 2014 byla Monika Žídková Brzesková zvolena do zastupitelstva města Kravaře, a to jako jako nestraník za sdružení nezávislých kandidátů Za Kravaře prosperující. Posléze získala křeslo starostky.

O MONICE ŽÍDKOVÉ BRZESKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Monika Žídková zamilovala do Petra Brzesky, s nímž založila firmu zabývající se přírodní kosmetikou.

Pár má dceru Nikol a syna Davida

 

Články o celebritě

Bývalá Miss Žídková se chlubí krásnou dcerou! Modelka z ní bohužel nebude Bývalá Miss Žídková se chlubí krásnou dcerou! Modelka z ní bohužel nebude Už je to 24 let, co se Monika Žídková (42) stala nejkrásnější ženou Česka a Evropy. Její dcera Nikol,… číst článek
Relax Miss Moniky Žídkové (41): To musíte vyzkoušet! Relax Miss Moniky Žídkové (41): To musíte vyzkoušet! Soutěž Miss České republiky a následně Miss Europe vyhrála Monika Žídková před čtyřiadvaceti lety.… číst článek
Jasný vzkaz Karla Gotta pro manželku! Fanoušci se přesto diví Jasný vzkaz Karla Gotta pro manželku! Fanoušci se přesto diví Když spolu kdysi začínali chodit, nikdo jejich vztahu asi zrovna moc nevěřil, už jen kvůli výraznému… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová