Monika Žídková | Celebwiki.cz

Monika Žídková

Datum narození: 11.6.1977
Místo narození: Kravaře u Opavy
Profese: modelka, Miss ČR a Europe, podnikatelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Modelka Monika Žídková v sedmnácti dobyla Česko i Evropu: získala tituly Miss ČR a Miss Europe. Navíc se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže.

Titul Miss České republiky si modelka Monika Žídková odnesla v roce 1995, ktátce po němž následovalo vítězství na Miss Europe. Záhy se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže. 

MONIKA ŽÍDKOVÁ - JAK RELAXUJE?

Po střední pedagogické škole Monika Žídková nastoupila na Ostravskou univerzitu, již v roce 2001 absolvovala v oboru Učitelství pro nižší stupeň. Od modelingu odbíhala moderovat pořad Dobré ráno nebo tančit v soutěži StarDance ...když hvězdy tančí.

V komunálních volbách 2014 byla Monika Žídková Brzesková zvolena do zastupitelstva města Kravaře, a to jako jako nestraník za sdružení nezávislých kandidátů Za Kravaře prosperující. Posléze získala křeslo starostky.

O MONICE ŽÍDKOVÉ BRZESKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Monika Žídková zamilovala do Petra Brzesky, s nímž založila firmu zabývající se přírodní kosmetikou.

Pár má dceru Nikol a syna Davida

 

Články o celebritě

Korunku Miss vyměnila za křeslo starostky! Miss Žídková Korunku Miss vyměnila za křeslo starostky! Miss Žídková Už je to 24 let, co se Monika Žídková stala nejkrásnější ženou Česka a Evropy.… číst článek
Bývalá Miss Žídková se chlubí krásnou dcerou! Modelka z ní bohužel nebude Bývalá Miss Žídková se chlubí krásnou dcerou! Modelka z ní bohužel nebude Už je to 24 let, co se Monika Žídková (42) stala nejkrásnější ženou Česka a Evropy. Její dcera Nikol,… číst článek
Relax Miss Moniky Žídkové (41): To musíte vyzkoušet! Relax Miss Moniky Žídkové (41): To musíte vyzkoušet! Soutěž Miss České republiky a následně Miss Europe vyhrála Monika Žídková před čtyřiadvaceti lety.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová