Monika Žídková

Datum narození: 11. 6. 1977
Místo narození: Kravaře u Opavy
Profese: modelka, Miss ČR a Europe, podnikatelka, starostka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Modelka Monika Žídková v sedmnácti dobyla Česko i Evropu: získala tituly Miss ČR a Miss Europe. Navíc se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže.

Titul Miss České republiky si modelka Monika Žídková odnesla v roce 1995, ktátce po němž následovalo vítězství na Miss Europe. Záhy se stala i českou Miss tisíciletí a nejoblíbenější kráskou historie soutěže. 

MONIKA ŽÍDKOVÁ - JAK RELAXUJE?

Monika Brzesková se stala starostkou

Po střední pedagogické škole Monika Žídková nastoupila na Ostravskou univerzitu, již v roce 2001 absolvovala v oboru Učitelství pro nižší stupeň. Od modelingu odbíhala moderovat pořad Dobré ráno nebo tančit v soutěži StarDance ...když hvězdy tančí.

V komunálních volbách 2014 byla Monika Žídková Brzesková zvolena do zastupitelstva města Kravaře, a to jako jako nestraník za sdružení nezávislých kandidátů Za Kravaře prosperující. Posléze získala křeslo starostky. Do voleb 2022 vkročila post znovu obhájit.

O MONICE ŽÍDKOVÉ BRZESKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Monika Žídková zamilovala do Petra Brzesky, s nímž založila firmu zabývající se přírodní kosmetikou.

Pár má dceru Nikol a syna Davida.

O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2022 ČTĚTE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

Ze života Karla Gotta (†80): Osudové lásky i zrady! Ze života Karla Gotta (†80): Osudové lásky i zrady! Pracoval na ni, i když kvůli akutní leukemii nemohl popadnout dech a měl vysoké horečky. Karel Gott ... číst článek
Nová Gottova (†80) kniha: Jak poznal manželku Ivanu? Dala mu falešné číslo! Nová Gottova (†80) kniha: Jak poznal manželku Ivanu? Dala mu falešné číslo! Jediná žena, které Karel Gott (†80) řekl »ano« před oltářem! Přitom ho vystudovaná zdravotní sestřič... číst článek
Miss ČR 1995 Monika Žídková o seznámení Karla Gotta s manželkou Ivanou: O svatbě jsem věděla jako první! Miss ČR 1995 Monika Žídková o seznámení Karla Gotta s manželkou Ivanou: O svatbě jsem věděla jako první! Nebýt Miss ČR 1995 Moniky Žídkové (44), nenašel by Karel Gott (†80) svou osudovou lásku a jedinou ma... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská