L'Wren Scottová | Celebwiki.cz

L'Wren Scottová

Výška: 191 cm
Profese: modelka a modní návrhářka

Související celebrity

Životopis

Návrhářka L'Wren Scottová byla přítelkyní Micka Jaggera, slavného zpěváka, kytaristy a hudebního skladatele, frontmana legendární rockové skupiny Rolling Stones.

Úspěšná módní návrhářka L'Wren Scottová vyrostla v Utahu jako adoptivní dítě v rodině mormonů. V mládí odešla do Paříže a prosadila se tam jako modelka. Postupně se stala uznávanou módní návrhářkou a oblékala například Michelle Obamovou, Oprah Winfreyovou, Nicole Kidmanovou nebo Madonnu.

S rockovým králem Mickem Jaggerem pár tvořila v letech 2001 až do své sebevraždy v březnu 2014. Asistentka ji doma na Manhattanu nalezla oběšenou na šále, na klice od francouzského okna.  L'Wren Scottová nikdy neprozradila svůj věk. Podle amerických médií jí bylo 49 let.

Po smrti britská média spekulovala o tom, že za sebevraždou jsou finanční problémy firmy Scottové LS Fashion. Podle listu The Independent v roce 2012 firma prodělala 3,5 milionu liber a o rok před tím 2,5 milionu, což je celkem skoro 200 milionů korun.

Skupina Rolling Stones zrušila kvůli osobní tragédii svého frontmana celé turné po Austrálii a Novém Zélandu. Mick Jagger však dlouho netruchlil, již v červnu 2014 byl fotoreportéry načapán s americkou baletkou Melanií Hamrick, s níž se seznámil v únoru téhož roku na turné Rolling Stones, konkrétně v Tokiu.

 

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová