Cindy Crawford | Celebwiki.cz

Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

JLo hvězdou přehlídky Versace! Na molo vešla v ikonických šatech a ukázala rozkrok! JLo hvězdou přehlídky Versace! Na molo vešla v ikonických šatech a ukázala rozkrok! Hvězdou módní show domu Versace byla popová královna Jenifer Lopez (50). Vynesla ikonické šaty s… číst článek
Pořízková našla manžela Ocaska (†75) mrtvého: Reakce Herzigové a Crawfordové hovoří jasně! Pořízková našla manžela Ocaska (†75) mrtvého: Reakce Herzigové a Crawfordové hovoří jasně! Zpěvák a hudební producent Ric Ocasek zemřel v neděli ve svém sídle v New Yorku, kde jeho bezvládné… číst článek
Tatínek, nebo dědeček? Známý svůdník Richard Gere slaví sedmdesátiny Tatínek, nebo dědeček? Známý svůdník Richard Gere slaví sedmdesátiny Herec Richard Gere (70), kterého si divačky po celém světě zamilovaly jakožto milionáře Edwarda Lewise… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová