Cindy Crawford

Datum narození: 20. 2. 1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Syn Cindy Crawfordové zrušil svatbu: Takovou kočku si nechal utéct! Syn Cindy Crawfordové zrušil svatbu: Takovou kočku si nechal utéct! Tak tohle nejspíš nikdo nečekal! Ještě před měsícem se Presley Gerger (23), syn modelky Cindy Crawfo... číst článek
40 nejkrásnějších žen všech dob: Která ze slavných dam skončila na prvním místě? 40 nejkrásnějších žen všech dob: Která ze slavných dam skončila na prvním místě? Krása rozhodně není něco, co by se mělo měřit nebo jakkoliv hodnotit, protože pro každého znamená ně... číst článek
Přiznání supermodelky Cindy Crawfordové (56): Řeším krizi středního věku! Přiznání supermodelky Cindy Crawfordové (56): Řeším krizi středního věku! Stále velmi úspěšná supermodelka Cindy Crawfordová (56) přiznala v posledním rozhovoru pro prestižní... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Kristýna Malířová
Kristýna Malířová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová