Cindy Crawford | Celebwiki.cz

Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Synek topmodelky Cindy Crawfordové zlobí! Krasavec může skončit ve vězení Synek topmodelky Cindy Crawfordové zlobí! Krasavec může skončit ve vězení Devatenáctiletý syn krásné topmodelky z let devadesátých, Cindy Crawfordové (53), bude asi pěkný… číst článek
Nestárnoucí Richard Gere (69) podruhé otcem! Jeho o 33 let mladší žena porodila Nestárnoucí Richard Gere (69) podruhé otcem! Jeho o 33 let mladší žena porodila Richard Gere (69) se toho nebojí! Rok před sedmdesátkou přivítal na svět potomka! Charismatický herec… číst článek
Ikonické šaty z Oscarů od Audrey Hepburn až po Gwyneth Paltrow. Na ty se nedá zapomenout! Ikonické šaty z Oscarů od Audrey Hepburn až po Gwyneth Paltrow. Na ty se nedá zapomenout! Nádherné, zvláštní, ale i ošklivé. Přesně na tyhle róby jsme každý rok zvědavé z velkého předávání… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna