Cindy Crawford | Celebwiki.cz

Cindy Crawford

Datum narození: 20. 2. 1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Syn Cindy Crawfordové si nechal potetovat obličej! Nápis na tváři mluví za vše... Syn Cindy Crawfordové si nechal potetovat obličej! Nápis na tváři mluví za vše... Tohle tetování nikdo jen tak nepřehlédne. Dvacetiletý syn někdejší topmodelky Cindy Crawfordové (53)... číst článek
Crawfordová ve střehu: Dcera se zamilovala do ... Crawfordová ve střehu: Dcera se zamilovala do ... Nebylo v posledních měsících v módním průmyslu přetřásanější otázky, než kdo klofne nejzářivější kle... číst článek
Hvězda Harryho Pottera slavila svatbu! Se synem zakladatele Playboye Hvězda Harryho Pottera slavila svatbu! Se synem zakladatele Playboye Půvabná Scarlett Byrneová (29), kterou proslavila role Pansy Parkinsonové v sérii filmů o Harry Pott... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon