Barron William Trump

Barron William Trump

Datum narození: 20. 3. 2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Ostuda jako hrom! Hrob Ivany Trumpové mizí před očima Ostuda jako hrom! Hrob Ivany Trumpové mizí před očima Hrob Ivany Trumpové (†72) na ex-prezidentově golfovém hřišti v New Jersey je sotva rok po její tragi... číst článek
Stihne Fialu osud Zemana? Stihne Fialu osud Zemana? Zatím posledním vrcholným českým politikem, kterému se dostalo cti být pozván do Oválné pracovny ame... číst článek
Mrakodrapy na Manhattanu, VIP golfové resorty... Přesto Trump není tak bohatý, jak tvrdí Mrakodrapy na Manhattanu, VIP golfové resorty... Přesto Trump není tak bohatý, jak tvrdí Americký magazín Forbes zveřejnil svůj každoroční žebříček světových (dolarových) miliardářů. Kontro... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Václav  Nosek
Václav Nosek
zobrazit profil Ondrej  Kovaľ
Ondrej Kovaľ
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Ema Mičková
Ema Mičková
zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Zinédine Zidane
Zinédine Zidane
zobrazit profil  královna manželka Camilla
královna manželka Camilla