Barron William Trump | Celebwiki.cz

Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Zeman se může potkat s Trumpem, Babiš s císařem. Vyletí i Petříček, kdo nejdál? Zeman se může potkat s Trumpem, Babiš s císařem. Vyletí i Petříček, kdo nejdál? Prezident Miloš Zeman vyrazí po prázdninách na cesty, ale do menších dálek než premiér Andrej Babiš… číst článek
Melania Trumpová zářila jako sluníčko. Manžel si neodpustil bizarní vtip Melania Trumpová zářila jako sluníčko. Manžel si neodpustil bizarní vtip Americký prezident Donald Trump tento týden oficiálně odstartoval svou kampaň pro prezidentské volby… číst článek
Camilla mrká o pomoc na bodyguardy! Chtěla chránit před Trumpem? Camilla mrká o pomoc na bodyguardy! Chtěla chránit před Trumpem? Obvykle se manželka prince Charlese (70), vévodkyně Camilla (71), tváří na veřejnosti kysele a chladně.… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Karel Steigerwald
Karel Steigerwald
zobrazit profil Fidel  Castro
Fidel Castro
zobrazit profil Nelly Řehořová
Nelly Řehořová
zobrazit profil Ondřej Zajíc
Ondřej Zajíc
zobrazit profil Andrea Třeštiková
Andrea Třeštiková
zobrazit profil Ondřej Palát
Ondřej Palát
zobrazit profil Jana Pupavová
Jana Pupavová
zobrazit profil Markéta Sluková Nausch
Markéta Sluková Nausch