Barron William Trump | Celebwiki.cz

Barron William Trump

Datum narození: 20. 3. 2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Babiš mezi smetánkou: MEJDAN U TRUMPA Babiš mezi smetánkou: MEJDAN U TRUMPA Luxusní jídlo i pití a hlavně politická smetánka z celého světa.  Tak vypadá recepce amerického prez... číst článek
Trump se nefotí s dcerou Tiffany, protože je tlustá. Poznámka stála asistentku místo Trump se nefotí s dcerou Tiffany, protože je tlustá. Poznámka stála asistentku místo Prezident Spojených států Donald Trump přišel o dalšího člena svého týmu, „padáka“ dostala jeho osob... číst článek
Trumpův „výrostek“: Syn Barron doma všechny přerostl, tyčí se nad Melanií i svým otcem Trumpův „výrostek“: Syn Barron doma všechny přerostl, tyčí se nad Melanií i svým otcem Nejmladší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa Barron bude zřejmě nejvyšším členem první rodiny ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Wohanka
Jiří Wohanka
zobrazit profil Monika Absolonová
Monika Absolonová
zobrazit profil František Procházka
František Procházka
zobrazit profil Jiří Král
Jiří Král
zobrazit profil Billy Crudup
Billy Crudup
zobrazit profil Ondřej Höppner
Ondřej Höppner
zobrazit profil Emmanuel Macron
Emmanuel Macron
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová