Ivanka Trump

Datum narození: 30. 10. 1981
Místo narození: Manhattan, USA
Profese: modelka, podnikatelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Dcera již zesnulé úspěšné americké podnikatelky českého původu Ivany Trumpové a 45. prezidenta USA Donalda Trumpa se vydala v v matčiných šlépějích. Též se dobře provdala. Za majitele týdeníku New York Observer, fešáka Jareda Kushnera.

Ivanka Trumpová s manželem již mají dvě děti a na cestě má být třetí. „Je to neuvěřitelné požehnání. Jsme tak vděční a šťastní,“ řekla Ivanka Trumpová magazínu People. S manželem má již dceru Arabellu a mladšího Josetha. S příchodem dalšího potomka do rodiny udělají z úspěšné americké podnikatelky a lyžařky s českými kořeny Ivany Trampové, exmanželky boháče Donalda Trumpa, již osminásobnou babičku. Toto slovo se však pro stále atraktivní ženu prý vůbec nehodí, tak jí říkají jinak. „Děti mi neříkají grandma (babička), ale glam-ma (půvabná maminka), nebo ty nejmladší Ivana-ma. Užíváme si spolu."

IVANKA TRUMPOVÁ V MODELINGU TRUMFLA SVOJI MATKU

Podnikatelka (viceprezidentka Trump Organization) a modelka Ivanka Trump chodila s boháčem Kushnerem několik let (kvůli penězům si ho ale rozhodně nebrala, sama si dokáže vydělat opravdu dost).

Zasnoubení komentovala na svém blogu v červenci 2009: „Zasnoubila jsem se minulou noc. Je to skutečně nejšťastnější den v mém životě.“ O svém příteli tehdy prozradila, že je to někdo, kdo rozumí jejímu životnímu stylu. „Jsme si velmi podobní a velmi ambiciózní,“ prohlásila. Ivanka byla podle svých blízkých opravdu zamilovaná, a to natolik, že se rozhodla konvertovat k judaismu. Její snoubenec Jared Kushner je totiž ortodoxní Žid. Svoji byli ještě téhož roku.

Viceprezidentka Trump Organization, modelka Ivanka Trump, má čtyři sourozence. Jsou jimi: Eric Trump, Tiffany Trump, Donald Trump, Barron Trump. Celá jména modelčiných dětí zní Arabella Rose Kushner a Joseph Frederick Kushner.

 

Články o celebritě

Jak to bylo s Trumpovou minirolí v Sám doma 2: Šikanoval filmaře? Jak to bylo s Trumpovou minirolí v Sám doma 2: Šikanoval filmaře? Pamatujete na roličku Donalda Trumpa (77) ve filmu Sám doma 2, ve které Kevinovi radí, kudy k hotelo... číst článek
Ivanka Trumpová: Vánoce s »babi« i tátou Donaldem Ivanka Trumpová: Vánoce s »babi« i tátou Donaldem Snímky z Vánoc se na sociálních sítích pochlubila i někdejší »první dcera« USA Ivanka Trumpová (42).... číst článek
„Znovuzrozená“ Trumpová: Byla Ivanka na plastice? Jaké zákroky podle expertů podstoupila? „Znovuzrozená“ Trumpová: Byla Ivanka na plastice? Jaké zákroky podle expertů podstoupila? Bývalá první dcera Spojených států a poradkyně exprezidenta Donalda Trumpa Ivanka se tento týden uká... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Mikoláš Růžička
Mikoláš Růžička
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil David Jařab
David Jařab
zobrazit profil Ondřej Neff
Ondřej Neff
zobrazit profil Vladimír Jiránek
Vladimír Jiránek
zobrazit profil Karel Vladyka
Karel Vladyka
zobrazit profil Michaela Opltová
Michaela Opltová