Ivanka Trump

Datum narození: 30. 10. 1981
Místo narození: Manhattan, USA
Profese: modelka, podnikatelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Dcera již zesnulé úspěšné americké podnikatelky českého původu Ivany Trumpové a 45. prezidenta USA Donalda Trumpa se vydala v v matčiných šlépějích. Též se dobře provdala. Za majitele týdeníku New York Observer, fešáka Jareda Kushnera.

Ivanka Trumpová s manželem již mají dvě děti a na cestě má být třetí. „Je to neuvěřitelné požehnání. Jsme tak vděční a šťastní,“ řekla Ivanka Trumpová magazínu People. S manželem má již dceru Arabellu a mladšího Josetha. S příchodem dalšího potomka do rodiny udělají z úspěšné americké podnikatelky a lyžařky s českými kořeny Ivany Trampové, exmanželky boháče Donalda Trumpa, již osminásobnou babičku. Toto slovo se však pro stále atraktivní ženu prý vůbec nehodí, tak jí říkají jinak. „Děti mi neříkají grandma (babička), ale glam-ma (půvabná maminka), nebo ty nejmladší Ivana-ma. Užíváme si spolu."

IVANKA TRUMPOVÁ V MODELINGU TRUMFLA SVOJI MATKU

Podnikatelka (viceprezidentka Trump Organization) a modelka Ivanka Trump chodila s boháčem Kushnerem několik let (kvůli penězům si ho ale rozhodně nebrala, sama si dokáže vydělat opravdu dost).

Zasnoubení komentovala na svém blogu v červenci 2009: „Zasnoubila jsem se minulou noc. Je to skutečně nejšťastnější den v mém životě.“ O svém příteli tehdy prozradila, že je to někdo, kdo rozumí jejímu životnímu stylu. „Jsme si velmi podobní a velmi ambiciózní,“ prohlásila. Ivanka byla podle svých blízkých opravdu zamilovaná, a to natolik, že se rozhodla konvertovat k judaismu. Její snoubenec Jared Kushner je totiž ortodoxní Žid. Svoji byli ještě téhož roku.

Viceprezidentka Trump Organization, modelka Ivanka Trump, má čtyři sourozence. Jsou jimi: Eric Trump, Tiffany Trump, Donald Trump, Barron Trump. Celá jména modelčiných dětí zní Arabella Rose Kushner a Joseph Frederick Kushner.

 

Články o celebritě

Poslední vůle Ivany Trumpové (†73): Dědit bude i exmanžel! Poslední vůle Ivany Trumpové (†73): Dědit bude i exmanžel! Loni v létě nečekaně zemřela Ivana Trumpová, rozená Zelníčková. Zlínské rodačce se v průběhu života ... číst článek
Děsivá nehoda! Patrasová unikla smrti jen o vlásek Děsivá nehoda! Patrasová unikla smrti jen o vlásek Úspěšný textař šlágrů Jiří Štaidl by dnes oslavil 80. narozeniny. Bohužel se dožil jen třiceti, prot... číst článek
Ivanka Trumpová v Egyptě: Z politiky přesedlala na velblouda! Ivanka Trumpová v Egyptě: Z politiky přesedlala na velblouda! Bývalá vrchní poradkyně Bílého domu hodila politickou kariéru za hlavu. Dcera české matky Ivanka Tru... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jana Hanušová
Jana Hanušová
zobrazit profil John Fitzgerald Kennedy
John Fitzgerald Kennedy
zobrazit profil Marcel Chládek
Marcel Chládek
zobrazit profil Jakub Zindulka
Jakub Zindulka
zobrazit profil Jiří Matoušek
Jiří Matoušek
zobrazit profil Denys Šmyhal
Denys Šmyhal