Iveta Fabešová | Celebwiki.cz
Iveta Fabešová

Iveta Fabešová

Datum narození: 13. 4. 1984
Místo narození: Znojmo
Profese: Kuchařka, podnikatelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Po účasti v reality show Na nože! si Iveta Fabešová otevřela vlastní cukrárnu. Milovnice dezertů, která vydala čtyři knižní publikace, je bývalou partnerkou herce Jana Budaře.

Bývalá studentka univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Iveta Fabešová je posedlá francouzskou gastronomií, francouzskými šansony, a Francií jako takovou. Vydala již čtyři knihy. Hned první kuchařku věnovala těm nejlepším francouzským dezertům a to pod názvem Iveta a sladká Francie.

Sympatická blondýnka Iveta Fabešová byla jedním z hlavních aktérů pořadu Na nože! Během putování soutěží se po boku gastronoma Zdeňka Pohlreicha leccos přiučila a po velkém úspěchu si splnila životní sen. V Praze si otevřela vlastní cukrárnu IF Café, ta je celá pojatá ve francouzském stylu a každý výrobek je připravován dle receptur znojemské rodačky.

Milostnou cestu protnul bývalé office manažerce developerské zahraniční společnosti herec Jan Budař. Brzy po rozchodu byla svérázná kuchařka Iveta Fabešová nahrazena krásnou slovenskou zpěvačkou Katarínou Hasprovou.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Marcel Zmožek
Marcel Zmožek
zobrazit profil Ben Falcone
Ben Falcone
zobrazit profil David Radiměřský
David Radiměřský
zobrazit profil Petr Matějček
Petr Matějček
zobrazit profil Josefína Nesvadbová
Josefína Nesvadbová
zobrazit profil Jiří Pospíšil
Jiří Pospíšil
zobrazit profil Vlastimil Válek
Vlastimil Válek
zobrazit profil František Mrázek
František Mrázek