Carmen Electra

Carmen Electra

Datum narození: 20. 4. 1972
Místo narození: Ohio, USA
Výška: 159 cm
Profese: herečka,modelka,zpěvačka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Smyslná herečka Carmen Electra je hvězdou komediálního hororu Scary Movie - Děsnej biják. Populární se stala i díky roli v Pobřežní hlídce, kde vystřídala Pamelu Anderson.

Carmen Electra, pravým jménem Tara Leigh Patrick, byla v 9 letech vybrána pro studium na speciální škole pro tvůrčí a herecká umění School of Creative and Performing Arts. Na této škole měla hodiny zpěvu a jako teenager tancovala v muzikálech a vytvářela své vlastní choreografie pro školní divadelní soubor. Jejím prvním velký úspěchem bylo získání nahrávací smlouvy v Los Angeles roku 1987, to jí bylo zrovna 15 let.

Carmen Electra se přestěhovala do Los Angeles v Kalifornii, kde se seznámila se zpěvákem Princem. V roce 1992 po všech setkáních a zkoušeních s Princem, podepsala smlouvu s jeho společností Paisley Park Records label. Princ s ní začal spolupracovat, jelikož se mu zdála jako bohyně. Dostal ji do různých reklam, do časopisu Rolling Slone a na MTV. Později se Prince stal jejím oficiálním přítelem. Tento vztah však neměl dlouhé trvání.

Poté nahrála svou první desku. Carmen Electra byla ukázková hvězdička, která rychle vyroste a zase velmi rychle spadne. Její jméno Carmen Electra, už po roce nikdo neznal. Carmen Electra také pózovala nahá pro Playboy

V lednu 1997 New York Daily News oznámil, že Carmen Electra jde nahradit Pamelu Anderson v seriálu Pobřežní hlídka. O několik měsíců pozděli, podepsala Carmen Electra na tuto roli smlouvu, která trvala čtyři roky.

Objevila se také v komické knize, kde se stala národním mluvčím Budweiseru a získala malou roli v Dust & Stardust (Prach a hvězdný prach). Film byl o Hollywoodu.

O rok později se objevila v komediálním hororu Scary Movie. Komedie, která kopíruje hororový film Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. O další rok později si zahraje menší roli ve filmu Get Over It, kde si hlavní roli zahrála Kristen Dunst.

V roce 1998 se Carmen Electra provdala za basketbalistu Dennise Rodmena. Podle jejích slov to bylo velmi nepovedené manžesltví. Přiznala, že v době manželství hodně pila. Alkohol jí také pomáhal vyrovnat se se smrtí její matky.

Carmen Electra byla ženou kytaristy Dava Navarra. O tomto manželství prý nechce ani slyšet. Románek měla Carmen Electra i s rockerkou Joan Jett, nebo hudebníkem B-Realem.

Carmen Electra byla také čtyři roky zasnoubená s amerických rockerem Robem Pattersonem. Opustila ho kvůli románku s movitým porotcem amerického x Fctoru Simonem Cowellem.

Právě kvůli expříteli Robertu Pattersonovi přišla v roce 2014 Carmen Electra o svého dalšího snoubence, modního návrháře Tala Coopermana. S Robem Pattersonem se totiž Camen Electra líbala.

 

Další Herci

zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Pavel Řezníček
Pavel Řezníček
zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Jaromír Dulava
Jaromír Dulava